Мобильная версия
UAHotels.info Каталог гостиниц Запорожская область Бердянск Детские лагеря Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия"

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия", Бердянск

Описание детского лагеря

Дитячий закладоздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташований на материковій частині
України у екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря  Запорізької області, біля самої основи Бердянської коси. 
     Для багатьохдітей та їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення.
Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» та сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів.
     Дитячий оздоровчий заклад - улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей та
підлітків з усіх областей України.
            Переваги оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі
унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. У повітрі Приазов'я в 1,5 рази більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря.  Вліткувода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.
           Азовськеморе природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елемента, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму ті речовини, в яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».
            Територія закладу – паркова зона,огороджена цегляним забором, упорядкована доріжками, біля кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість
рослинності допомагає сховатися  відпекучих променів сонця в спекотні дні.
          Від закладу до залізничного вокзалу – 3 км., до центра міста – 5 км.
          На території  ДЗОВ «Молода  гвардія» три стаціонарних двоповерхових та п’ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси,усі корпуси упорядковані,біля яких охайно оформлені альтанки. На кожному поверсі 2-х поверхових корпусів є зручності (санвузли,умивальники та душ згарячим водопостачанням цілодобово) в кімнаті, на блоці або на поверсі.  Розміщення дітей в двоповерхових корпусах 3-4чол., а в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі  корпуса просторі холи з телевізорами.  ДЗОВ «Молода гвардія» має :
 •                  волейбольний та баскетбольний майданчики;
 •                  футбольне поле;
 •                  танцювальний та вогнищевий майданчики;
 •                  майданчик з ігровими спорудами;
 •                  альтанки з настільним тенісом;
 •                  куточок туриста;
 •                  літня естрада;
 •                   клуб на 600 місць;
 •                   павільйонидля гурткової роботи;
 •                  бібліотека;
 •                   методичний кабінет;
 •                   їдальня  на 400 місць;
 •                   банно-пральнийкомплекс.
    ДЗОВ«Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил та норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» . Купання дітей у морі проводиться відповідно здоз­волу  санітарно - епіде­міологічної станції у спеціально відве­деному для цього місці. Огороджений  пляж знаходиться в 500 м від закладу, площа пляжу – 0,5 га,обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання засобів для організації купання (буйки, поплавки, рятувальні круги, кінець Олександрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка. Відвідування пляжу два рази на день з 09.00 і з 16.30. 
Цілодобове медичнеобслуговування дітей здійснює лікар і три чергові медичні сестри та санітарка.
В медпункті є ізолятор з трьома боксами, оглядова кімната, їдальня, 2 душові кімнати та 2 санвузли. Дитячий заклад має процедурний кабінет обладнаний апаратами: «Солюкс», ультразвуковим інгалятором,  компресорний інгалятор (небулайзер), апаратBody Form, іонізатор повітря аероніон, фіто-чай.  Велика увага в ДЗОВ«Молода гвардія» приділяється шестиразовому високоякісному, різноманітному та калорійному харчуванню. Щодня в раціоні м’ясні, рибні та молочні  страви , свіжі овочі, зелень, фрукти, соки,хлібобулочні вироби, солодощі. Їдальня розрахована на 400 місць. Харчування дітей в 1зміну.    
Дозвілля дітей цікаве і різноманітне щоденно проводяться дискотеки, 2-3 разина тиждень перегляд кінофільмів у клубі,виступи артистів цирку. Велика увага надається екскурсіям, щоб діти про місто Бердянськ в якому вони відпочивають, відвідали найбільш цікаві міста, здійснили подорож у тваринний мир та просто весело відпочили. В ДЗОВ «Молода гвардія» діти мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції по інтересам, проводяться майстер-класи. Територія закладу
огороджена цегляним парканом. Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.
  ДЗОВ «Молода гвардія» -  територіядитинства, захищається від байдужості, духовної пустоти, національних чвар та політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. В «Молодій
гвардії» оживають найзаповітніші мрії та мешкають світлі дитячі казки з яких пішли злі чаклуни.
     А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітлахам не лише відпочити і набратися  сил, але і прожити яскраві, незабутні днідружби і спілкування. Кожен  відчує себеталановитим, сильним, щасливим.
 Для цього взакладі оздоровлення та відпочинку
 «Молода гвардія» є все!

(063) 650-31-50 Ярослава
email: pototskaya1@gmail.com

БІЛЬШЕ ФОТО  ТА ІНФОРМАЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ОФІЦІЙНІЙ ГРУППІ ВКонтакті http://vk.com/mgberdyansk
Ласкаво просимо!

Отзывы детского лагеря "ДОЦ Молодая гвардия"

Сводная оценка: 9.84 из 10 на основе 105 оценок.

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

я читала все отзывы и они были хорошие и я обязательно туда поеду летом

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от . Оценка: 10 из 10

Отдыхала в лагере в 3-ю смену.Очень понравилось,всё суперово.Особенно классные дискотеки и кружок шахмат,где толково учат как надо правильно и интересно играть.А ещё понравились экскурсии.Обязательно приеду в следующем году.

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

хотела отправить ребёнка,но по семейным обстоятельствам не получилось,теперь не могу никак забрать предоплату,только обещают и всё что мне делать?

Предоплату вам вернут, не переживайте. Просто нужно немного подождать. 

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

Привет всем. Едем с двумя подругами на вторую смену в этом году. кто еще поедет на 2 смену 2016? Хочу познакомиться заранее. 13 лет.

Здравствуй, быстрее и легче будет найти людей, которые будут отдыхать в МГ, в группе нашего лагеря.
Вот ссылочка http://vk.com/mgberdyansk

Дата пребывания с непомню по непомню

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от . Оценка: 10 из 10

Лагерь шикарный побывала в 2015 году вожатые суперские !!!

Спасибо за отзыв! Стараемся с каждым годом становиться только лучше!

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

Хотела спросить, сколько дней длится одна смена, потому что 210 гривен в сутки, сколько будет стоить вся смена?

Полная смена это 21 день, следовательно полная стоимость путевки 4410грн. Путевку можно купить написав мне на почту pototskaya1@gmail.com, в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya или по телефону (063)6503150. 

Дата пребывания с 06.05.2016

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

Хотела спросить, где можно купить путевку?

Путевку можно купить написав мне на почту pototskaya1@gmail.com, в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya или по телефону (063)6503150. 

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

Сколько стоит?

В графе цена указано что в этом сезоне стоимость 210 грн/сутки. Вопросы по поводу путевок можете отправлять на почту pototskaya1@gmail.com или написать в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya . Либо задать лично по телефону указанному в контактной информации. Спасибо.

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от .

Хочу работать у Вас воспитателем, возможно ли устроиться на лето? Работаю в школе учителем, стаж работы 23 года. Образование высшее ЗГУ 1995г. Мой номер тел.097-955-0392, 099-015-2581.

Напишите пожалуйста на почту pototskaya1@gmail.com

Дата пребывания с 18.06.2015 по 23.07.2015

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" , отзыв от . Оценка: 10 из 10

В цьому лагері відпочивала цим літом моя меньша сестра Наташа. Їй все сподобалось. Наташа багато розповідала як вона проводила свій вільний час, найбільш їй сподобалось заробляти "Гвардики"- це не справжні грощі. Вони кожен день із своїм загоном заробляли ці грощі, приймаючи участь в заходах табору, щоб щось купити собі на "Ярмарці". Моя сестра дуже любить малювати і тому їй подобалось працювати над плакатами загону (робити куточок). Авжеш море було самим улюбленим зайняттям. Наталля дуже спортивна дівчинка тому всі ігри і конкурси, що проводила "Молода Гвардія" завжди її захоплювали і викликали не аби яке враження, був стимул перемогти. Харчування було дуже смачне, а випічка супур-супер. Дуже сподобалось відпочивати. Хочу подякувати за чудовий відпочинок своєї сестри!!!

Спасибо, за ваш отзыв. Ждем снова в МГ этим летом!

  Добавление отзыва

Как вас зовут?
Откуда вы?
Отзыв*

* - обязательные поля для заполнения.
Дата посещения c
Дата посещения по
Ваша оценка**

** - по десятибальной шкале от 1 до 10.
Ваш email***

*** - для получения уведомления, при размещении ответа на ваш отзыв, представителями "ДОЦ Молодая гвардия".
Схема проезда ДОЦ Молодая гвардия
 • Детские лагеря в Запорожской области
 • Мечта
  Мечта

  Бердянск

  Детский Танцевальный Лагерь "Мечта", расположен в курортном городе Бердянск, Азовское море.

 • Детский оздоровительный лагерь «им. Ю.А. Гагарина»
  Детский оздоровительный лагерь «им. Ю.А. Гагарина»

  Приморск

  ДОЛ "Гагарина" на берегу Азовского моря, г.

 • Огонёк
  Огонёк

  Кирилловка

  Детский оздоровительный лагерь "Огонек" - прекрасное место для проведения активного детского отдыха.

 • Городской лагерь Апельсин
  Городской лагерь Апельсин

  Запорожье

  Приглашаем детей от 5 лет провести каникулы в "Апельсине" В программе: игры, конкурсы, викторины; каждый день зарядка; мастер-классы (квиллинг, поделки из гофрированной бумаги, мандалы, декупаж и пр.

 • Волна
  Волна

  Приморск

  Летний лагерь "Волна" в Приморске ( Украина, Запорожская область, Азовское море).

Базы отдыха в Затоке Санатории в Одессе Частный сектор в Одесской области Отдых в Бердянске Отдых на Черном море Отдых на Азовском море Детский отдых в Скадовске Отдых в Крыму Детские лагеря под Киевом Базы отдыха под Киевом

Бальнеологические курорты в Львовской области