Мобильная версия
UAHotels.info Каталог гостиниц Ивано-Франковская область Дземброня Детские лагеря Детский лагерь "Детский летний лагерь в Карпатах" Спецпредложения Детский лагерь в Ворзеле. Английский+актерка!

Детский лагерь в Ворзеле. Английский+актерка!

ОСІННІ КАНІКУЛИ в ТП "КЛУБ УСПІШНИХ ДІТЕЙ" Хеллоуїн у дитячому таборі!!!

Девіз: "Win the golden mask!"🎭 🌟Дітлахів чекає 9 незабутніх днів: забав, призів, змагань, море вражень, разом з унікальною, ретельно-підібраною, кваліфікованою командою тренінгового порталу "Клуб Успішних Дітей" ❤ Ціль дитячого табору: Попомогти дитині стати впевненою у собі, привчити до сцени, мікрофону. Розкрити талант до танців, вокалу та акторським сценкам і мініатюрам. Привчити дитину мислити та розмовляти англійською мовою. Занурення в англомовну атмосферу.

Розмовляемо у таборі українською та англійською мовами! Осінні канікули! Дитячий табір "KidsLife" Ворзель, Киівська обл..Діє знижка до 50 %, але ціна поступово піднімається! Зареєструйтеся зараз, щоб встигнути до подорожчання!
  •  Ціна за табір 5 000 грн., із нижкою зараз, всього 2 820 грн. за 9 днів (акція до 10.10 )
  •  Ціна за проживання та 4 р. харчування 2640 грн. за 8 діб
Реєстрація тут - http://goo.gl/forms/llkoK0RWfTкс (067) 966-69-96 
мтс (095) 817-70-76 
лайф (073) 042-44-79

Базы отдыха в Затоке Санатории в Одессе Частный сектор в Одесской области Отдых в Бердянске Отдых на Черном море Отдых на Азовском море Детский отдых в Скадовске Отдых в Крыму Детские лагеря под Киевом Базы отдыха под Киевом

Бальнеологические курорты в Львовской области