Мобильная версия
UAHotels.info Каталог гостиниц Ивано-Франковская область Дземброня Детские лагеря Детский лагерь "Детский летний лагерь в Карпатах" Спецпредложения АКЦІЯ! ОСІННІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР З АНГЛІЙСЬКИМ РОЗМОВНИМ

АКЦІЯ! ОСІННІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР З АНГЛІЙСЬКИМ РОЗМОВНИМ

Формат наших таборів - це оптимальний спосіб поєднати активний відпочинок, розвиток і радість від дотику до чарівної природи!

Діє знижка до 50 %, але ціна поступово піднімається! Зареєструйтеся зараз, щоб встигнути до подорожчання!

Девіз: "Win the golden mask!"🎭 🌟

Дітлахів чекає 9 незабутніх днів: забав, призів, змагань, море вражень, разом з унікальною, ретельно-підібраною, кваліфікованою командою тренінгового порталу "Клуб Успішних Дітей"

❤ Ціль дитячого табору: Попомогти дитині стати впевненою у собі, привчити до сцени, мікрофону. Розкрити талант до танців, вокалу та акторським сценкам і мініатюрам. Привчити дитину мислити та розмовляти англійською мовою. Занурення в англомовну атмосферу.

Розмовляемо у таборі українською та англійською мовами!

Осінні канікули! Дитячий табір "KidsLife" Ворзель, Киівська обл..

Діє знижка до 50 %, але ціна поступово піднімається! Зареєструйтеся зараз, щоб встигнути до подорожчання!

Реєструйтеся прямо зараз!

P.S. Ми створюємо світ, в який одного разу відпустимо своїх дітей!

Хочете забронювати місце?
Внесіть зараз аванс від 1000 грн. або повну оплату на карту Приватбанку 4149 4978 4396 9348, Шварцбург Юлія. І ми за Вашою дитиною залишаємо місце в групі (група до 12 дітей)

Базы отдыха в Затоке Санатории в Одессе Частный сектор в Одесской области Отдых в Бердянске Отдых на Черном море Отдых на Азовском море Детский отдых в Скадовске Отдых в Крыму Детские лагеря под Киевом Базы отдыха под Киевом

Бальнеологические курорты в Львовской области