Мобильная версия
UAHotels.info Каталог гостиниц Львовская область Львов Отельно-ресторанные комплексы Отельно-ресторанный комплекс "Писанка" Отзывы

Отзывы Отельно-ресторанный комплекс "Писанка", Львов

Отзывы, рассказы туристов Отельно-ресторанный комплекс "Писанка", Львов

Сводная оценка: 1.00 из 10 на основе 1 оценок.

Дата пребывания с 04.01.2017 по 05.01.2017

Отельно-ресторанный комплекс "Писанка" , отзыв от . Оценка: 1 из 10

НЕ ВСЕ ТЕ ЗОЛОТО, ЩО БЛИЩИТЬ...ця фраза якнайкраще характеризує ресторан Писанка, який здавалося б може стати вишуканим місцем проведення будь якого святкування, та будьте обережні, адже за цією показною красою позолоченого інтер'єру та простором криється НАДЗВИЧАЙНО НЕУВАЖНИЙ, НЕПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРСОНАЛ, ЯКИЙ ЦІЛКОВИТО ПСУЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ЗАКЛАДУ!!!! Якщо Вам охота отримати за Ваші "кровно зароблені" купу нервів, недбалого ставлення та хамськоі поведінки, тоді Вам в Писанку!!!! Моя історія почалась типово: ідея святкувати хрестини новонародженого малюка, на місяць вперед замовлене місце в ресторані Писанка, проплачений завдаток, обумовлене місце на 2 поверсі, оскільки дитинка малюсінька і її так хочеться відгородити від зайвого шуму, протягу та посторонніх людей, складене завчасно меню... І очікування гарно проведеного свята.... Але персонал Писанки надзвичайно "майстерно" зруйнував усі мої плани та приготування одним недбалим вчинком: офіціант закладу неправильно записав місце, де ми хотіли святкувати: замість 2-го зазначив 1-ий поверх, який не закривається для інших відвідувачів на період святкування, там де шумно грає музика, і який просто не подобається мені! І з'ясувалося цей "неособливо важливий" на думку адміністрації ресторану факт за 4 дні до хрестин. На мій шок і вимогу проводити наше свято там де й було домовлено, адміністраторка Надія Іванівна зіпхала всю вину на мене, начебто я не сказала працівнику ресторану який саме поверх обираю і спокійнесенько собі повідомила, що ми змушені будемо святкувати на 1 поверсі... Жодні доводи про те, що в мене немовлятко на руках на неї не подіяли, адже, за її словами, 2 поверх вже замовили "старі" клієнти (впевнена що там без кумовства не обійшлось) і вона не може, а як на мене, швидше НЕ ХОЧЕ Їх пересаджувати, оскільки вони відмовляються! І ще звинуватила мене та мого чоловіка, що ми йдемо на принцип, тому й не хочемо святкувати на 1 поверсі... Наші раціональні аргументи на неї не діяли, хоча воно й не дивно- з першого погляду стає зрозуміло, який там інтелектуальний рівень та елементарна відсутність людяності + до всього вона жахливо повільна - пора вчитися рухатися швидше, адже ви працюєте адміністратором, який ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВСЕ РОБИТИ ШВИДКО ТА ЯКІСНО, а не плентатися пів години поки вас чекає клієнт!!!!! В результаті за 4 дні до хрестин мені довелось шукати інший ресторан і СЛАВА БОГУ у Львові є ресторани ЗНАЧНО КРАЩІ ЗА ПИСАНКУ, які не поступаються цьому закладу нічим, а про персонал я взагалі мовчу!!!!! ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ Я ТАКОЖ АДРЕСУЮ ДИРЕКТОРУ ПИСАНКИ, ЯКОМУ ЯК НА МЕНЕ ВАРТО ПРОВЕСТИ СЕРЙОЗНУ ПЕРЕОЦІНКУ СВОЇХ КАДРІВ ТА ОЧИЩЕННЯ ПИСАНКИ ВІД НЕПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ!!!! А всім, хто читає цей коментар пораджу лиш одне: 100 раз подумайте, аніж святкувати щось в Писанці, принаймні доти, доки там працюють вищезгадані персони!!!!

  Добавление отзыва

Как вас зовут?
Откуда вы?
Отзыв*

* - обязательные поля для заполнения.
Дата посещения c
Дата посещения по
Ваша оценка**

** - по десятибальной шкале от 1 до 10.
Ваш email***

*** - для получения уведомления, при размещении ответа на ваш отзыв, представителями отельно-ресторанного комплекса "Писанка".
Схема проезда Писанка
 • Отельно-ресторанные комплексы в Львовской области
 • Галіція
  Галіція

  Львов

  Готельно-ресторанний комплекс "Галіція" для відпочинку за Львовом.

 • У Дворі
  У Дворі

  Подгородцы

  Готельно-відпочинковий комплекс «У дворі» знаходиться в одному з найживописніших куточків с.

 • Копа
  Копа

  Пасеки Зубрицкие

  " КОПА " - гостинично - ресторанный комплекс нового образца с европейским уровнем обслуживания, который является исключительным местом и имеет особую атмосферу, которая поможет Вам отдохнуть от бешеного ритма городской суеты.

 • Дворик Лева
  Дворик Лева

  Трускавец

  Дворик Лева розміщений в центральній частині курорту Трускавець та пропонує своїм гостям комфортні та сучасні номери з усіма зручностями від 450 грн.

 • Villa Grand
  Villa Grand

  Сходница

  Гостиница Villa Grand находится в живописном уголке Прикарпатья, в пгт.

Базы отдыха в Затоке Санатории в Одессе Частный сектор в Одесской области Отдых в Бердянске Отдых на Черном море Отдых на Азовском море Детский отдых в Скадовске Отдых в Крыму Детские лагеря под Киевом Базы отдыха под Киевом

Бальнеологические курорты в Львовской области