Отзывы базы отдыха "Медовый Двор" Славское

Место красивое, но хозяева ЖЛОБЫ и не предприниматели. Обманным путем берут деньги за не представленные услуги. Были на Новый Год, и получилось так что пришлось срочно уезжать (очень сильный снегопад и ветер, а до трассы 20км, буквально засыпало снегом, еле успели выбраться), хозяева не захотели отдавать деньги за день, а это 4600 грн. Не захотели даже часть отдать. Так что всем, кто там будет советую оплачивать проживание в конце или хотя бы за каждый день отдельно. Уборка номеров никакая, постели ни разу не меняли. Кроме микроскопического холодильника,чайника и нескольких чашек нет нихрена. Я думаю что за 4600 в сутки можно было бы и посуду и столовые приборы поставить. Жлобство.Вынуждают за каждой мелочью в ресторан втридорого брать. Двери на балконе закрываются плохо, задувало снег и дым. В нормальных гостинница (за такую цену) мангал бесплатно, при наличии дармовых дров. Сауна 450грн. в час на 4-5 человек это тоже жлобство. Звонить от туда можно только в РЕЛЬСУ, нет ни мобильной связи ни вайфая

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 31 декабря 2016 по 4 января 2017

в цілому нормальний персонал,тільки завгосп =село=

Оценка: 4 из 10

Відпочивали вдвох з чоловіком, з 22.06 по 26.06. Нам все дуже сподобалось. В номері було чисто і приємно знаходитись. Зручні меблі, в невеличкому коридор чиху перед кімнатою є куди повісити речі. Чистенький душ і туалет. На кожну людину по два рушники. Прибирають в номері за бажанням. Був міні бар. Також в номері був телевізор який нормально працював. Зв'язок звичайно там був не найкращий, але там він і не потрібен. Це ж відпочинок) В ресторані дуже смачно готують. Все що ми замовляли то все нам сподобалось. Порції досить великі. Ціни також нормальні. Можна сидіти на вулиці, дуже гарний вид, просто насолоджуєшся тим що бачиш. Якщо прохолодно то в них є пледи. Так вийшло що на наступний день нашого відпочинку стало прохолодно, температура на вулиці була +9, то в номерах відразу включили опалення. В басейні вийшло скупитись один раз. Але вода не холодна в ньому, чиста вода. Багато лежаків біля басейну. Як для нас, то це не забутній відпочинок, природа навколо просто супер!) заради такого спокійного відпочинку можна проїхати 20 ким поганою дорогою) Тільки приїхали додому, але плануєм їхати в "Медовий Двір" в кінці літа. Всім хто полюбляє спокійний відпочинок, якісне обслуговування і комфорт раджу відпочинок в "Медовому Дворі"!!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 22 июня 2015 по 26 июня 2015

Чудове місце для тих хто хоче відпочити від міста і просто побуди серед чудової природи. Затишні номера чудова кухня і просто надзвичайна природа! Піші походи лісовими стежками в горах, поїздки на велосипедах та прогулянки на конях на свіжому повітрі срворюють чудовий відпочинок осінню. В літку можна поплавати в басеїні та побачити всі аспекти бджолярства. Оскільки комплекс знаходиться на склоні гори то з любого його куточка, чи то тераса номера чи балкон ресторану, відкриваються чудові краєвиди. І навіть дощ не зіпсує вам відпочинку, адже прокинутися з ранку і побачити як парують гори після дощу є просто незабуваємо!
До недоліків можна віднести незручність добиратися до даного місця, адже садиба знаходиться трохи далеко від великих курортів Карпат. Проте для тих, хто хоче навпаки побути на одинці з природою це навпаки плюс.
Отже, всім хто прагне просто відкинути всі проблеми і відпочити душею і тілом ви непошкодуєте, якщо завітаєте саме в цей куточок Карпат.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 1 октября 2013 по 8 октября 2013

Сводная оценка: 5.75 из 10 на основе 4 оценок. Всего отзывов: 4.