Отзывы гостиницы "Дует" Ужгород

Готель відповідає своїй ціновій категорії. Взимку, правда, холодно. Часто не працюють прибори в номерах, інколи навіть лампочка не світить в коридорі. Але якщо просто потрібно переночувати добу, то це терпимо. Зручне розташування готелю.
Окремо хочу відмітити сауну. Це просто жах. Приміщення забули підготувати до нашого приходу - темно, холодно, сауна не нагріта, нема навіть людського столику. Це був єдиний випадок у моєму житті, коли я була лазні в шубі!

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: с 31 января 2014 по 31 января 2014

Найгірший готель у світі! Підвели нас у всіх сенсах цього слова! Неповага до клієнта, оцінка до платоспроможності на місці, обдираловка одним словом! Обіцяли одне - зробили інше! І сам готель-ресторан валиться!

Дата пребывания: с 2 декабря 2013 по 8 декабря 2013

Добрий день!
Вирішила поділитися враженнями своєї поїздки в наступному коментарі. Їздила в гарне місто Ужгород влітку, місто мені дуже сподобалося своїм колоритом, так як тут поєднанні традиції деякі країн. Довгий час дивилась в якому готелі зупинитись, і вирішила в готелі Дует, багато знайомих мені рекомендували. Була приємно здивавано теплою атмосферою в готелі, гарним персоналом та смачною кухнею.
Рекомендую цей готель в місті Ужгороді.

Дата пребывания: с 7 августа 2013 по 9 августа 2013

Приесно була здивована вашим готелем, гарне розміщення, недалеко від центру..кваліфікований персонал, смачна кухня та привітність не могло не радувати.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 1 августа 2013 по 2 августа 2013

Привіт всім!
Хочу подякувати готельно-ресторанному комплексу Дует..за теплий прийом, особливо вдячні персоналу кухні та приемним дівчатам з рецепціі.

Гарно вдячна колективу ресторанно-готельного комплексу Дует..за теплий прийом)

Доброго дня!
Нещодавно перебував у Вашому готелі. Був приемно здивований персоналом та якісним наданням послуг. Дівчата з ресторану та рецепціі були дуже привітні. Рекомендую для проживання цей готель, всі хто в блищій час збираеться відвідати мальовничий Ужгород.

Доброго дня!
Рада буду поділитися інформацією з приводу готельно-ресторанного комплексу "Дует".
Проживаючи в даному готелі кілька днів приемно зауважила про гостинність персоналу. Прошу зауважити про надзвичайну смачну кухню та доступність цін взагалі.
Дякую адміністрації та керівництву готелю!

Доброго дня!
Був приемно здивований хорошою атмосферою готелю.
Якісне надання послуг приемно здивувало.
Гарно дякую, як то у вас на Закарпатті кажуть за "файно" проведений час.

Оценка: 5 из 10

Очень хорошая гостиница,уютно,чисто,просторно.Цены доступные.Очень красивый ресторан,вкусно готовят.Приятный персонал.Я осталась довольна!Спасобо!

Оценка: 10 из 10

Сводная оценка: 5.60 из 10 на основе 5 оценок. Всего отзывов: 11.