Гостиница "Лісовий" Нетешин

Гостиница Лісовий Нетешин

Лісовий

Гостиница, Без категории

Адрес: Хмельницкая область,г.Нетешин, ул.Лесная,3

Телефоны:

Сайт: http://lisoviy.org.ua

Описание

Готель «Лісовий» знаходиться в місті Нетішин Хмельницької області. В готелі 25 номерів, із них 2 – суперлюксів (двокімнатні), 4 – люксів (двокімнатні), 19 номерів (одно-, двох-, та трьохмісні). Кожен номер забезпечений душовою кабіною, умивальником та унітазом, цілодобово на протязі року забезпечується теплою та холодною водою. В кожному номері кольоровий телевізор (кабельне телебачення 40 телепрограм) холодильник, телефон (власна АТС), чайник, праска, кофейний сервіз, одноразовим шампунем та милом. Суперлюкси та люкси додатково забезпеченні кондиціонерами та фенами.

До послуг проживаючих в кожному номері є зручні меблі, посуд, виделки, ножі, відкривачі, графин, стакани, гарна постіль, на вікнах жалюзі та вишукані штори. В готелі обладнана кімната для інвалідів війни та праці, цілодобово працює камера схову.Готель «Лісовий» знаходиться в місті Нетішин Хмельницької області. В готелі 25 номерів, із них 2 – суперлюксів (двокімнатні), 4 – люксів (двокімнатні), 19 номерів (одно-, двох-, та трьохмісні). Кожен номер забезпечений душовою кабіною, умивальником та унітазом, цілодобово на протязі року забезпечується теплою та холодною водою. В кожному номері кольоровий телевізор (кабельне телебачення 40 телепрограм) холодильник, телефон (власна АТС), чайник, праска, кофейний сервіз, одноразовим шампунем та милом. Суперлюкси та люкси додатково забезпеченні кондиціонерами та фенами.

До послуг проживаючих в кожному номері є зручні меблі, посуд, виделки, ножі, відкривачі, графин, стакани, гарна постіль, на вікнах жалюзі та вишукані штори. В готелі обладнана кімната для інвалідів війни та праці, цілодобово працює камера схову.

Отзывы и рассказы туристов

Гостиница "Лiсовий" нам очень понравился,персонал вежливый

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 20 февраля 2016

Дякуємо Вам за приємний прийом у Вашому маленькому, але привітному та комфотрному отелі. Команді СООП було зручно проживати у номерах отеля Лісовий. Свій відгук ми залишили у Вашій книзі відгуків. Дивлячісь на те, що не було постачання горячої води Ви змогли згладити ситуацію. Дуже приємно коли заходиш у номер, а він блещить чистою помитою підлогою.
Бажаю Вам порядних клієнтів та фінансового зростання. Щоб номери завжди були заняті клієнтами.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 24 июля 2013 по 27 июля 2013

Отлично - дешево и сердито, аккуратно, чисто, прилично, персонал хороший. Спасибо!

Оценка: 9 из 10

класс... просто дешево отлично...

Сводная оценка: 9.67 из 10 на основе 3 оценок. Всего отзывов: 4.