Отзывы санатория "Иршанск" Иршанск

Лечился и отдыхал в "Иршанске" в октябре 2018 года. Очень приветливый персонал, отличный бассейн, вкусное и разнообразное питание в столовой, множество процедур. В номере чисто и уютно (ежедневная уборка). Самое главное - это лечение, которое поставлено здесь на высшем уровне!!! Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу санатория, и красивым девушкам из отделения водных процедур Людмиле Смирновой, Анне Белецкой, Галине Кураченко, Ольге Волынчук, Тамаре Карпенко, за чистоту - Наталье Бак. В решении бытовых проблем мастеру на все руки - Виктору Рыпюк. Рекомендую "Иршанск" всем, кто хочет поправить здоровье, подлечиться и отдохнуть!!!!

Оценка: 10 из 10

Санаторий отличный, всё очень хроршо,басейн супер,люди работающие в этом санатории дай им бог эдоровья,рекомендую всем ,кто хочет отдохнуть и подлечиться.

Дата пребывания: с 20 марта 2017 по 3 апреля 2017

Цьогоріч я відвідав санаторій «Іршанськ» вчетверте і був приємно вражений змінами, що там відбулися. Найбільше вразила організованість та дисциплінованість персоналу. Лікар прислухався до всіх моїх побажань, перш, ніж назначити процедури. Медсестри – справжні професіонали своєї справи. Уже після декількох лікувальних заходів я відчув себе значно краще. Усі процедури здійснювались згідно розкладу, завдяки чому вдалося уникнути черг.

За час мого перебування траплялись ситуації, які переконали мене в тому, що співробітники санаторію уважно ставляться до кожного зі своїх пожильців. Одного разу я пропустив вечерю, тому що пішов на прогулянку. Коли повернувся в «Іршанськ», один із співробітників кухні одразу запропонував підігріти мою порцію. І це при тому, що я навіть не питав нічого і, звичайно, не звітувався про власні переміщення.

Їжа в їдальні санаторію, як завжди, була смачна, корисна й поживна, а повітря цілюще та чисте. Із нововведень – безкоштовна роздача WI-FI на поверхах.

Усім, хто має проблеми зі спиною або захворювання хребта, рекомендую «Іршанськ». Адже санаторій має ще одну суттєву перевагу – низькі ціни на проживання та лікування.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 21 октября 2016 по 31 октября 2016

На превеликий жаль, у мінливих умовах сьогодення надзвичайно складно зберегти фізичне здоров’я. Крім того, за вікном осінь, а це пора загострення хронічних захворювань. Саме тому я вирішив відвідати розташований у місті Іршанськ Житомирської області однойменний санаторій-профілакторій.
Тільки-но ступив на землю чужої області (родом я з Південного Сходу України, хоча й маю родичів, що проживають у Іршанську) і вдихнув чудодійне, сповнене киснем повітря, став почуватися як удома. І це відчуття тільки поглиблювалося з кожним днем відпочинку.
Перше, що я побачив, зайшовши в «Іршанськ», була привітна посмішка адміністратора рецепції Наталії Дьоміної. Мене швидко поселили в номер, врахувавши всі побажання, а також відповіли на питання, що виникли у мене.
Санаторій-профілакторій «Іршанськ» затишний, перебувати в ньому надзвичайно комфортно. Невеликі кімнати, розраховані лише на двох постояльців, дають можливість мати власний простір та відчути свободу дій.
Їдальня порадувала смачними стравами та високоякісним обслуговуванням, а її працівники – приємними, доброзичливими посмішками. Особливо хочеться подякувати уважним та моторним офіціанткам Вікторії Захарчук та Вірі Надєждєній.
Увесь персонал санаторію – справжні професіонали своєї справи. Масажистка Інна, попри свою зовнішню витонченість, має сильні руки і є справжнім знавцем своєї справи.
Висококваліфікованим є проведення процедур «Душ Шарко», «Гідромасаж», «Електричні процедури», «Мінеральні ванни», «Лазеротерапія» спеціалістами Наталією Гріщенко, Анною Білєцькою, Людмилою Смирновою, Світланою Литовченко, Світланою Копосовою, Галиною Щехорською, Галиною Кураченко, Наталею Олексюк, Галиною Данилевич та Світланою Розводовською відповідно. Зрозуміло, що така злагоджена робота неможлива без мудрого керівництва старшої медсестри – Пріщенко Наталі Миколаївни, за що їй варто окремо подякувати.
Оздоровлення в Іршанську комплексне: окрім цілющих процедур і повітря, я отримав духовне і культурне збагачення, споглядаючи лісові пейзажі за вікном та спостерігаючи за білочками-хитрунками, що вводять в оману своїми швидкими стрибками.
Ось так я їхав у Іршанськ, щоб підлікуватися фізично, а отримав ще й надзвичайне естетичне та моральне задоволення від атмосфери, насиченого позитивними емоціями спілкування і мав можливість стати ближчим до природи, відчути дух лісу. Тож хочеться щиро подякувати персоналу санаторію-профілакторію «Іршанськ» і рекомендувати його всім, хто прагне покращити власне здоров’я. Завітайте в «Іршанськ», Ви не пошкодуєте!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 октября 2015 по 30 октября 2015

Почему пишут .что он с 1971 года, вранье. А там работала с основания. Начал работать с 1980 года и то летом был пионерский лагерь. а летом санаторий.

Санаторий хороший.Но ,90% персонала необходимо отправить на курсы
тактичного поведения с посетителями.Лучше буряками торгуйте.Не
очерняйте своим поведением репутацию санаторию.Вы с людьми работаете
,оказываете им услуги.А не они вам.Будьте гостеприимны и внимательны и
у вас не будет отбоя от желающих.

Оценка: 9 из 10

Дважды побывал в этом чудесном санатории. Прекрасный персонал, чистота, замечательные процедуры, хвойный воздух, очень вкусное питание и домашняя обстановка. Хочу выразить огромную, искреннюю благодарность врачу-стоматологу от Бога Якимчук Сергею Павловичу за индивидуальный подход и за безболезненную, виртуозную работу! Еще в профилактории работает отличный массажист Мацюк Владимир Павлович, который за несколько сеансов улучшит общее состояние и настроение. Спасибо всем за здоровье!!! Слава Украине!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 31 октября 2014 по 11 ноября 2014

Наше містечко саме найкраще! Люди! Схаменіться!Пишіть рідною мовою!А профік наш ще з мого дитинства найкращій.Він літом був піонертабіром "Орлятко", а взимку профілакторієм.Що в спогадах, що в теперішньому часі-одні хороші емоції.Дякую,що він існує,дай бог,буде існувати!Приїзджайте,не пошкодуєте.А поганим відгукам - не вірте!!!!!!!!Такого райського куточка після розвалу СССР вже не існує, а наш профік, як перлинка-сяє та манить.Персоналу-респект!
Народилася, виросла та живу в Іршанську з 1970 року,тим і пишаюся

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 14 ноября 2014

В январе отпуск у меня и супруги, хотелось бы ещё раз посетить Ваш профилакторий семьей. Но. Вопрос: Возможно ли размещение и ребенка, по двум взрослым, если время пребывания взрослых ограничится не 21 днем, а 14-ю? Если есть моб. телефон выяснить вопрос - буду благодарен.

Здравствуйте. Хочу узнать нужно ли доплачивать за тысяч оцедуры в данном заведении или все входит в стоимость путёвки, и нужно и если можно то как забронировать номер? Спасибо за ответ.

Сводная оценка: 8.20 из 10 на основе 25 оценок. Всего отзывов: 45.