Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

задолбали ребенок третий раз жалуется на пропажи буду встречаться с руководством корпусу 2 привет Ляшенку тоже.

Мне не очень понравилось етот санаторій!Но там била одна медсестрта она било очень добрая!Конкурс норм!Єда так себе.І там єсть котята.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 9 июня 2015 по 24 июня 2015

моїй дитині сподобалося все, харчування, ігротека, компютерний клас, заходи. Тільки одне НО!. на 2 поверсі першого корпусу працює медсестра (вибачте що так прямо пишу) СТЕРВОЗА - Марія Миколаївна. Яка орала моїй дитині ТИ ШО ДЕБІЛ ЗАБУВ ЯК КИСЛИМ МОЛОКОМ СРАВ. Пройшов час, дитина не признавалася, а ж оце розповів, коли ми запропонували знову ж на відпочинок в Руську Поляну. Ми були в санаторії не вперше, дитина із задоволенням їхала ніколи до дитини і від лікаря і вчителя не було зауважень. Наш старший син уже дорослий в нього дуже хороші спогади про санаторій, каже, тільки жаль що вік не дозволяє в санаторій на відпочинок. Як можна довіряти таким спеціалістам наших дітей. Якби не наші діти то вам не було б роботи. На даний час мій племінник в санаторії, якщо я приїду і на зміні буде працювати оця( іншими словами назвати не можу ) МАРІЯ ,то буде вона в облздраві кислим молоком срати.
Велике спасибі за відношення до дитини Наталії Олексіївні, лікуючому лікарю Ірині Олексіївні, Вікторії Вікторівні, Оксані Олександрівні.

У вас є якісь конкурси?
Чим годують дітей?

Путівку можна взяти в тубкабінеті лікаря - фтизіатра. Трермін лікування визначає лікар. В санаторії 6 разове харчування.

Скажіть будь ласка скільки там потрібно бути?

В якому корпусі краще? Меня б хотілось також взнати де можна отримати путівки? І чим нас будуть годувати? Буду чекати вашої відповіді.. Скоріше будь ласка.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 19 апреля 2017 по 19 апреля 2017

Мне б хотелось узнать розклад дня и еду которую ми будем есть в день. Хотелось б услишать правду

Оценка: 9 из 10

В ІІІ корпусі найкраще)))

Оценка: 10 из 10

В якому корпусі найкраще?

Сводная оценка: 8.76 из 10 на основе 117 оценок. Всего отзывов: 188.