Санаторий "Сосновый Бор" Черкассы

Санаторий Сосновый Бор Черкассы

Сосновый Бор

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: 18009, г. Черкассы, ул. Мечникова, 25 Телефон: +38 (047) 37-93-35 +38 (047) 45-79-73 +38 (047) 45-79-73

Телефоны:

Сайт: http://zdrav.ck.ua/?article=178

Описание

Черкасский областной детский многопрофильный санаторий «Сосновый Бор».
В санатории созданы три отделения: пульмонологическое, ортопедическое и гастроэнтерологические.
Санаторий рассчитан на 240 койкомест.
Обучение проводится по программам для общеобразовательных учебных заведений.Детский санаторий "Сосновый Бор" расположен на окраине Черкасс, на територии лесного массива "Сосновка" и занимает территорию 30 га.

Санаторий рассчитан на 240 койко-мест и работает круглогодично.

Санаторий оздоравливает детей в возрасте от 7 до 17 лет с заболеваниями органов дыхания, пищеварения, опорно-двигательного аппарата и пострадавших вследствие аварии на ЧАЭС.

Во время лечения дети учатся в школе, которая функционирует в санатории.

Шести-разовое питание с необходимыми лечебными диетами.

Методы диагностики:

- клинические, биохимические и ультразвуковые обследования; постановка проб с аллергенами, определение функции внешнего дыхания; электро кардиография;
- иридодиагностика
- рентгенологические обследования
- консультации специалистов областной больницы в соответствии с медицинскими показаниями

Методы лечения:

- применение общеукрепляющих средств;
- коррекция иммунитета
- лечебная физкультура, массаж
- физиотерапевтическое лечение (ингаляции, лазеро-, гидро-, фито-, аеро-, ионо-терапия, электро-и теплопроцедуры)
- фитоаромотерапия, коктейли, минеральные воды
- камера искусственного микроклимата ("шахта")
- нетрадиционные методы - иглорефлексотерапия, гомеопатические средства
- грязелечение
- санация ротовой полости

Отзывы и рассказы туристов

Едим впервые подскажите пожалуйста учебники брать э.сегодня только сказали о путёвке завтра виежаем,помогите пожалуста

Дуже вдячна всьому персоналу 5 корпусу. Моя донька задоволена відношенням медсестер і вихователів, дуже все сподобалось! В захваті розповідає про дискотеки, кашу в лісі, поїздку до музею і все інше. Донька знайшла багато друзів (дуже згуртовані діти корпусу - один за всих і всі за одного). У дитини були проблеми з алергією, я думала доведеться забрати дитину додому, але медсестри відразу зреагували, прїздив лікар і донька була під наглядом, за що я вдячна дуже-дуже!!! Не віриться, що в наш час є така порядність і уважність від медперсоналу!!!! ДЯКУЮ.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 7 августа 2017 по 27 августа 2017

Всім привіт! Мене звати Юля і мені 13 років. В цьому році я побувала в санаторії " Сосновий бір " . В ньому я вдруге . Цього разу я була в 7-му корпусі.Вихователі : Анна Сергіївна , Наталія Василівна та Людмила Юрівна - дуже добрі , красиві та вміють підтримати в складну хвтлину.З ними весело.Також вони проводять цікаві конкурси , естафети та водять на незабутні екскурсії . Неможна забуть і про медсестр. Вони тут всі дуже хороші. Наступного року, хочу приїхать сюди ще . Буду за всіма дуже сумувать

Оценка: 10 из 10

Дочь оздоравливалась в санатории в четвёртый раз,и всё время в первом корпусе.Персонал замечательный,условия прекрасные.В этот раз узнали что корпус закрывают,нашим разочарованиям нет конца.Руководство санатория,ОПОМНИТЕСЬ,что вы делаете,зачем лишаете детей того немногого хорошего что у них есть.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 14 июля 2017 по 4 августа 2017

Привіт. Як добре, що моя донечка відпочила в цьому санаторії, а вже потім я прочитала всі ці відгуки, що мене здивували. Слова дітей, не зовсім дитячі, наприклад, Василь з Черкас написав «…..Краще щоб його закрили». Саме це мені здалося дивним і навіяло на думку, що такі речі пишуть не діти, а ті, кому дуже подобається свіже соснове повітря, а саме ласий кусок у Сосновці. І цим «писакам» зовсім одинаково, що не всі батьки можуть дозволити собі, щоб їхня дитина відпочивала за 450 гривень вдень, а до чужих дітей їм і діла немає.
А тепер моя думка про «Сосновий Бір»: проживання, харчування, лікування на хорошому рівні. Для дітей кожного дня проводилися цікаві заходи. Приїжджаючи до дитини, сама була присутня на кількох з них:
на проведенні Черкаським осередком Бойового Гопака презентації українського, лицарського мистецтва та показові виступи з бойового гопака. Це було не тільки видовищно, але й пізнавально, це виховує у наших дітей патріотизм, прививає любов до рідного краю;
і на концерті, у якому брали участь відпочиваючі талановиті діти.
Донечка розповідала й про інші дійства, що проводилися кожного дня. Час вона провела цікаво і весело. Велике спасибі вихователям і медичному персоналу 5 корпусу! На наступний рік чекайте:-).

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 14 июля 2017 по 4 августа 2017

Вася не бреши! Ти ж навіть не Вася а Василіса! Відпочиваєш вже 3 роки в цому санаторії і все так погано? То ти шо мазахістка?

Оценка: 10 из 10

Кули я був у цьому санаторії, мені взагалі нічого не сподобалося. По-перше,у душі грибок! Діти , які не милися у душі милися у своєрідних умивальниках. У хлопчачю вбиральню заходять вихователі (жінки). По-друге, коли я був у санаторії був грудень місяць. Я жив у І корпусі до школи потрібно було проходити усю теріторію санаторію. Було дуже холодно. На шляху до школи знаходилась їдальня. Їжа була несмачна і несвіжа. Нормально я міг поїсти тільки тобі, коли батьки забирали мене на вихідні додому. По-третє,у корпусі крали їжу. Вихователі не попередивши забирали їжу , і клали її до камери схову. У ній була така температура, що при ній псувалися продукти. На тихій годині дозволялося один раз сходити до туалету , і один раз попити води. Увесь вільний час після тихої години та після під'йому вимагали знаходитися у "Ігровій кімнаті"як тільки дитина покидає кімна медсестри вимагали пояснення буди вона йшла. Персонал був дуже грибий ,найгрушою людиною була головний лікар корпусу, коли у мене щось боліло вона не дивлячись казала щоб я не вигадував. У результаті у мене два дні була температура 37,9 градусів. Я виступав з великою силою. Увесь час я сидів під трьома шубами моїх батьків. Персонал просто сказав щоб я проспався. У результаті, я не в силах був чекати 30 числа і мене батьки забрали 24 грудня. Не рекомендую. Краще щоб його закрили

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 1 декабря 2014 по 31 декабря 2014

Гаварят шо 4корпус отстой хто был отзовитес

Моя дитина в санаторії не вперше,завжди дитина була в 1 корпусі,але цей рік потрапили в 2 корпус. Це жах,діти ходять як безпретульні,медсестри ніколи не можуть відповісти де знаходяться діти,які процедури повинні проходити,і взагалі жодна процедура в цьому році не була зроблена в повному обсязі.Того року коли дитина була в 1 корпусі все було гаразд і догляд, і проходження процедур,але нажаль цього немає в 2 корпусі.

Оценка: 5 из 10 Дата пребывания: с 29 мая 2017 по 16 июня 2017

Мои детки только вернулись с санатория,отдыхали в 1 корпусе.Всё очень понравилось.Хотим поздравить весь коллектив с Днём медицинского работника.Огромное спасибо доктору Светлане Семёновне за внимание к деткам ,няничкам за чистоту и комфорт в палатах,Галине Васильевне и Иннесе Александровне за то что они всегда чётко выполняют свои обязаности.Дорогие наши медики дай Вам бог терпения в Вашем не лёгком труде.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 29 мая 2017 по 18 июня 2017

Сводная оценка: 7.57 из 10 на основе 82 оценок. Всего отзывов: 117.