Санаторий "Сосновый Бор" Черкассы

Санаторий Сосновый Бор Черкассы

Сосновый Бор

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: 18009, г. Черкассы, ул. Мечникова, 25 Телефон: +38 (047) 37-93-35 +38 (047) 45-79-73 +38 (047) 45-79-73

Телефоны:

Сайт: http://zdrav.ck.ua/?article=178

Описание

Черкасский областной детский многопрофильный санаторий «Сосновый Бор».
В санатории созданы три отделения: пульмонологическое, ортопедическое и гастроэнтерологические.
Санаторий рассчитан на 240 койкомест.
Обучение проводится по программам для общеобразовательных учебных заведений.Детский санаторий "Сосновый Бор" расположен на окраине Черкасс, на територии лесного массива "Сосновка" и занимает территорию 30 га.

Санаторий рассчитан на 240 койко-мест и работает круглогодично.

Санаторий оздоравливает детей в возрасте от 7 до 17 лет с заболеваниями органов дыхания, пищеварения, опорно-двигательного аппарата и пострадавших вследствие аварии на ЧАЭС.

Во время лечения дети учатся в школе, которая функционирует в санатории.

Шести-разовое питание с необходимыми лечебными диетами.

Методы диагностики:

- клинические, биохимические и ультразвуковые обследования; постановка проб с аллергенами, определение функции внешнего дыхания; электро кардиография;
- иридодиагностика
- рентгенологические обследования
- консультации специалистов областной больницы в соответствии с медицинскими показаниями

Методы лечения:

- применение общеукрепляющих средств;
- коррекция иммунитета
- лечебная физкультура, массаж
- физиотерапевтическое лечение (ингаляции, лазеро-, гидро-, фито-, аеро-, ионо-терапия, электро-и теплопроцедуры)
- фитоаромотерапия, коктейли, минеральные воды
- камера искусственного микроклимата ("шахта")
- нетрадиционные методы - иглорефлексотерапия, гомеопатические средства
- грязелечение
- санация ротовой полости

Отзывы и рассказы туристов

мені сподобалося.Я була в 5 корпусі.є мінуси це ванна кімната жах також ці дискотеки музика непристойна і ці танці теж жах. приїду ще ЧЕРКАСИ чекайте

Дата пребывания: с 18 сентября 2017 по 3 октября 2017

Я была во 2 корпусе) мне все понравилось, на остальные отзывы плохие это бред ребят) Это не правда кормят хорошо!Фруктов достаточно мне 12 все отлично все нравится)От воспитателей не зависит то что дети крадут) Это зависит от детей))Я ПРОСТО ОБОЖАЮ ЭТОТ САНАТОРИЙ!)через 2 дня заезд опять) то есть 12.10.17г. по 09.11.17г. Жалко что месяц так быстро пролетит)Ждите меня :*

Оценка: 10 из 10

Привіт .Я була 7 корпусі ще 4 роки назад ,мені все сподобалось але були і мінуси. Начну з поганого ,душова кімната . Там нема дверок щоб закритись .А про самий поход в душову кімнату я зовсім мовчу . Діти ходять митися по 1-2 рази в тиждень. Плюси: вихователі добре слідкують за дітьми .Кимнати в харошому стані .Єхароша розважальза пограмма: клуб , сценки ,таланти і т.д.Кормлять дуже харашо .Вчителі професійно докладають дітям інформацію .
Ставлю оцінку 7 із 10.Я буду їхати 12 жовтся 2017 року надіюсь що с дошовою кімнатою вже все рішили.

Оценка: 7 из 10

Едим впервые подскажите пожалуйста учебники брать э.сегодня только сказали о путёвке завтра виежаем,помогите пожалуста

Дуже вдячна всьому персоналу 5 корпусу. Моя донька задоволена відношенням медсестер і вихователів, дуже все сподобалось! В захваті розповідає про дискотеки, кашу в лісі, поїздку до музею і все інше. Донька знайшла багато друзів (дуже згуртовані діти корпусу - один за всих і всі за одного). У дитини були проблеми з алергією, я думала доведеться забрати дитину додому, але медсестри відразу зреагували, прїздив лікар і донька була під наглядом, за що я вдячна дуже-дуже!!! Не віриться, що в наш час є така порядність і уважність від медперсоналу!!!! ДЯКУЮ.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 7 августа 2017 по 27 августа 2017

Всім привіт! Мене звати Юля і мені 13 років. В цьому році я побувала в санаторії " Сосновий бір " . В ньому я вдруге . Цього разу я була в 7-му корпусі.Вихователі : Анна Сергіївна , Наталія Василівна та Людмила Юрівна - дуже добрі , красиві та вміють підтримати в складну хвтлину.З ними весело.Також вони проводять цікаві конкурси , естафети та водять на незабутні екскурсії . Неможна забуть і про медсестр. Вони тут всі дуже хороші. Наступного року, хочу приїхать сюди ще . Буду за всіма дуже сумувать

Оценка: 10 из 10

Дочь оздоравливалась в санатории в четвёртый раз,и всё время в первом корпусе.Персонал замечательный,условия прекрасные.В этот раз узнали что корпус закрывают,нашим разочарованиям нет конца.Руководство санатория,ОПОМНИТЕСЬ,что вы делаете,зачем лишаете детей того немногого хорошего что у них есть.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 14 июля 2017 по 4 августа 2017

Привіт. Як добре, що моя донечка відпочила в цьому санаторії, а вже потім я прочитала всі ці відгуки, що мене здивували. Слова дітей, не зовсім дитячі, наприклад, Василь з Черкас написав «…..Краще щоб його закрили». Саме це мені здалося дивним і навіяло на думку, що такі речі пишуть не діти, а ті, кому дуже подобається свіже соснове повітря, а саме ласий кусок у Сосновці. І цим «писакам» зовсім одинаково, що не всі батьки можуть дозволити собі, щоб їхня дитина відпочивала за 450 гривень вдень, а до чужих дітей їм і діла немає.
А тепер моя думка про «Сосновий Бір»: проживання, харчування, лікування на хорошому рівні. Для дітей кожного дня проводилися цікаві заходи. Приїжджаючи до дитини, сама була присутня на кількох з них:
на проведенні Черкаським осередком Бойового Гопака презентації українського, лицарського мистецтва та показові виступи з бойового гопака. Це було не тільки видовищно, але й пізнавально, це виховує у наших дітей патріотизм, прививає любов до рідного краю;
і на концерті, у якому брали участь відпочиваючі талановиті діти.
Донечка розповідала й про інші дійства, що проводилися кожного дня. Час вона провела цікаво і весело. Велике спасибі вихователям і медичному персоналу 5 корпусу! На наступний рік чекайте:-).

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 14 июля 2017 по 4 августа 2017

Вася не бреши! Ти ж навіть не Вася а Василіса! Відпочиваєш вже 3 роки в цому санаторії і все так погано? То ти шо мазахістка?

Оценка: 10 из 10

Кули я був у цьому санаторії, мені взагалі нічого не сподобалося. По-перше,у душі грибок! Діти , які не милися у душі милися у своєрідних умивальниках. У хлопчачю вбиральню заходять вихователі (жінки). По-друге, коли я був у санаторії був грудень місяць. Я жив у І корпусі до школи потрібно було проходити усю теріторію санаторію. Було дуже холодно. На шляху до школи знаходилась їдальня. Їжа була несмачна і несвіжа. Нормально я міг поїсти тільки тобі, коли батьки забирали мене на вихідні додому. По-третє,у корпусі крали їжу. Вихователі не попередивши забирали їжу , і клали її до камери схову. У ній була така температура, що при ній псувалися продукти. На тихій годині дозволялося один раз сходити до туалету , і один раз попити води. Увесь вільний час після тихої години та після під'йому вимагали знаходитися у "Ігровій кімнаті"як тільки дитина покидає кімна медсестри вимагали пояснення буди вона йшла. Персонал був дуже грибий ,найгрушою людиною була головний лікар корпусу, коли у мене щось боліло вона не дивлячись казала щоб я не вигадував. У результаті у мене два дні була температура 37,9 градусів. Я виступав з великою силою. Увесь час я сидів під трьома шубами моїх батьків. Персонал просто сказав щоб я проспався. У результаті, я не в силах був чекати 30 числа і мене батьки забрали 24 грудня. Не рекомендую. Краще щоб його закрили

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 1 декабря 2014 по 31 декабря 2014

Сводная оценка: 7.60 из 10 на основе 84 оценок. Всего отзывов: 119.