Отзывы санатория "МРЦ "Южный Буг" МВД Украины" Хмельник

Впечатление что я попал в рай! После шумного города, тишина, покой, жизнь течет размеренно и спокойно. Лечат, кормят, убирают, меняют постель и при том все на позитиве. Хоть и выбрал номер економ, остался всем доволен. Спасибо!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 5 сентября 2018 по 17 сентября 2018

Санаторий не понравился, чтобы добраться с ж/д вокзала г. Винницы до самого санатория надо пройти 10 кругов ада...
Номер полулюкс-ремонт косметический на скорую руку, все неудобно: впритык мебель, в шкаф-купе дверь все время открывается, в душевой кабинке некуда положить мыло-нет полки, вода или горячая или холодная, разбавить не получается. Питание просто отвратительное, в течение недели 3 раза в день салат из свежей капусты, горячие блюда невкусные, по-моему, в обычной городской столовой и то вкуснее блюда.
Врач, который назначал процедуры работает на полном "автомате", процедуры стандартные, если что-то более действенное - платное, одна процедура гидромассажа с ванной из хвои или родона стоит 75 грн!!! т.е. за 10 процедур надо заплатить 750 грн, кислородный коктейль 10 грн.один стакан, за 10 стаканов заплатишь 100 грн., сеанс массажа длится 10 минут. Суббота, воскресенье процедур нет, если дождь-сидишь в номере, а если поехать на экскурсию - еще выложишь от 170 до 340 грн.
В итоге: это не отдых, считала дни до окончания пребывания в этом санатории. Просто отвратительно!!!

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 3 сентября 2018 по 14 сентября 2018

Добрий день, Ірино!

Кожна людина має право на свою думку і ми її поважаємо. У вартість путівки входить лікування, проживання та харчування. Перелік процедур, які входять у вартість путівки розміщений на нашому сайті http://juzhbug.com.ua, в розділі "Лікування". МРЦ «Південний Буг» це сучасний медичний центр, який надає великий спект медичних послуг. Процедур, які входять у вартість путівки (більше 40 процедур) достатньо для повноцінного лікування, рішення про придбання додаткових платних процедур для лікування супутніх захворювань Ви приймаєте самостійно. Підводний душ-масаж (коштує 35 грн, а не 75 грн як Ви вказали), кисневий коктейль ( 10 грн.)- це додаткові послуги і це Ваше рішення. У вартість путівки також входить 15 хв. масажу, а не 10 хв. В суботу є ванни та масаж. Існує декілька методик лікування радоном. Ми лікуємо переважно по першій методиці - найбільш ефективній - три дні радонотерапія, один день відпочинок, два дня радонотерапія, один день відпочинок. Відпочинок є обов`язковим для досягнення найбільшого лікувального ефекту та з метою зменьшення навантаження на серцево-судинну систему. За 7 днів перебування у нас пацієнти отримують 5 радонових ван - що є однією з переваг нашого центру над іншими санаторно-курортними закладами м. Хмільника.

По харчуванню - у кожної людими свій смак та свої уподобання, тому тут без коментарів. Харчування в нашому санаторії 4-х разове, лікувальне, в одну зміну, по системі індивідуального попереднього замовлення. Меню семиденне, сезонне, збалансоване по основних хімічних інгредієнтах, амінокислотному складу та калорійності. Для дієтичного харчування забезпечується 10 столів по Певзнеру. В їдальні працюють висококваліфіковані кухарі, дієтсестри, офіціанти.

Ви проживали в номері типу "Напівлюкс". Це однокімнатний номер зі всіма зручностями( душова кабіна, туалет, умивальник). В номері фен, утюг, гладильна дошка, чайник, набір посуду, холодильник, кондиціонер, сейф, балкон, новий телевізор та безкоштовний інтернет.

У вільний від лікування час туроператори міста Хмільника пропонують екскурсійні поїздки в музей та склеп-мавзолей видатного хірурга М.І. Пирогова у Вінницю, найбільший плаваючий фонтан у Європі (фонтан Roshen у Вінниці), музей Чайковського в Браїлові (під Жмеринкою), Остріг, Почаївську лавру, Кам`янець - Подільський, Меджибож, Самчики, Бердичів та в інші цікаві місця. Є можливість сплаву по річці Південний Буг,відвідати Українські вечорниці або недорогий речовий ринок у місті Хмельницькому. Їхати чи не їхати – це Ваше рішення.

Дякуємо за Вашу небайдужість, прийміть від нас щирі вибачення за незручності, відповідним службам вказано на недоліки ( двері шафи і т.д) та попереджено про недопустимість даної ситуації в майбутньому.

Что нужно для приезда в ваш санаторий .

Добрий день, для бронювання необхідно замовити путівку на нашому сайті http://juzhbug.com.ua кнопка "Бронювання" або зателефонувати (+380)96-224-89-44; (+380)93-143-33-42.

За декілька днів до заїзду підтвердіть бронь, для підтвердження Вам необхідно написати на електронну адресу info@juzhbug.com.ua або зателефонувати за нашими контактними телефонами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що є протипоказання до радонолікуваня. Для того, щоб впевнитися що Ви можете у нас проходити лікування, необхідно перед приїздом зробити санаторно-курортну картку ( рентген легенів, ЕКГ, аналіз крові, аналіз сечі, огляд гінеколога).

Протипоказання :

-гострий період будь-якої хвороби, в т.ч. інфекційної;

-психічні захворювання;

-кровотеча;

-розлади кровообігу II Б-III стадій;

-вагітність (усі терміни);

-злоякісні та доброякісні пухлини й підозри на ці захворювання, за винятком фіброміом матки, величина яких не перебільшує розмірів матки при 3-місячній вагітності;

-гнійні процеси;

-відкрита форма туберкульозу;

-усі форми захворювань крові;

-променева хвороба.

При необхідності, консультація з нашим лікарем за телефоном : 04338-22129.

Не можу з вами звязатись, як замовити в найближчий час?

Добрий день, для бронювання путівки необхідно замовити путівку на нашому сайті кнопка "бронювання" або зателефонувати

04338-22460, 096-224-89-44, 093-143-33-42 - реєстратор медичний;

04338-22701- директор пансіонату.

Добрый день !!! Первый раз едим в ваш санаторий, хотела бы уточнить, если у меня две путевки, на меня и на дочь , 11 лет, но я хотела бы взять и сына , ему 3 года, но на него нет путевки, сколько за него нужно заплатить без предоставления места

Добрий день, Тетяно!

При розміщенні дітей віком до 5-ти років з батьками в одному номері, без надання додаткового місця, плата за проживання дітей не стягується.

Прошу надати консультацію,планую приїхати до вас з чоловіком на лікування по курсівці.Чи потрібна санаторно -курортна картка.Дякую.

Добрий день, бажано мати санаторно-курортну карту ( рентген легенів, ЕКГ, аналіз крові, аналіз сечі, огляд гінеколога (для жінок)), це збереже Ваш час. В разі її відсутності необхідні обстеження зробите по приїзду.

Доброго дня! Підскажіть будь ласка після якого приблизно часу можна приїхати до вас на реабілітацію після операції по видаленню двох гриж? Наперед дякую!

Добрий день, не меньше 6-ти місяців після операції, більш детальніше - консультація з нашим лікарем - 0433822129.

Выложите пожалуйста контакты, я не могу дозвониться до Вас.

04338-22129- черговий(цілодобовий) пост медсестри;

04338-22439- приймальна начальника;

04338-22460, 096-224-89-44, 093-143-33-42 - реєстратор медичний;

04338-22701- директор пансіонату;

04338-22019-гол. бухгалтер

Добрый день. У меня межпозвоночная грыжа, в острый период к вам можно ехать или не стоит? Просто путевка уже на руках.

Добрий день, Андрій. Ні, потрібно зняти загострення. Додатково консультація лікаря 04338-22129- Ірина Миколаївна.

До скількох кілограмів максимально витримують ремені для підводної витяжки? Дякую за відповідь.

Добрий день, Ірино! У нас особливий підхід до кожного пацієнта,лікуючий лікар підбирає курс лікування індивідуально, в залежності від захворювання, особливостей організму і т.д. Підводне витягування хребта в басейні з радоновою водою призначається після проходження консультації та за рекомендацією невропатолога. Рекомендована вага пацієнта не більше 120 кг (+10-15 кг).

Більш детальна консультація за телефоном 04338-22129.

Сводная оценка: 8.90 из 10 на основе 131 оценок. Всего отзывов: 211.