Отзывы частного сектора "Дача" Подобовец

Відпочивав в серпні. Приїхав на семінар і так як всі номери вже були зайняті на базі, де проводився семінар, то прийшлось самостійно шукати житло.

Дуже радий і задоволений, що знайшов цей будинок. Жив в окремій кімнаті в будинку. Так як крім мене нікого не було, то в будинку був сам. Кухня, спальня, санвузов - все чистеньке і доглянуте. Є все для того, щоб комфортно відпочивати. В дворі турнік стоїть, що дуже порадувало мене. Єдиного чого не вистачало, так це інтернету))) Власниця казала, що вони планують його проводити, так що думаю це питання часу.

Власники дуже привітні і душевні люди. Не хотілось їхати додому.
Рекомендую.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 августа 2015 по 6 августа 2015

З 18 до 22 серпня відпочивала на "Дачі". Незабутні враження! Номер комфортний, чистий, усе необхідне є, заявлений сервіс відповідає дійсності, господарі дуже гарні - в усьому допоможуть і створять перебування просто чудовим! Можна придбати натуральні продукти: молоко, сметану, яйця. Хто не уявляє життя без перших страв, а готувати не бажає, поруч розташована колиба. Первозданна природа, водоспад Шипіт, два підйомники, ягоди, чисте повітря. Раджу відвідати всім! Особлива подяка Любові та Сергію!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 18 августа 2015 по 22 августа 2015

Сводная оценка: 10.00 из 10 на основе 2 оценок. Всего отзывов: 2.