Отзывы частного сектора "У Людмилы" Красное

Я ніколи ще не була на такому відпочинку.Вже 15 років їджу відпочивати,ще такого не бачила!!! Те не роби,того не можна,не мийся,"економ" просто "жах". Посуд просто "ужас"до нашої Ери.Хазяйка всім не довольна.Повечеряти довше не можна бо помішаєш їй спати.Більше ніколи не поїду на Садову 3 до Людмили і не кому не раджу.

Із дітьми нераджу тут відпочівати, бо буде так, як в моєму випадку: це нечіпай, те поклади, туди не іди, бо немає кому зробити. Дитина відкрила калітку, та тримається за ручку, і я чую: - відійди від калітки, і нечіпай ручку, бо ти її зламаєш, а ладити нема кому. І це було завжди, навіть коли прала речі, і дитина стояла коло мене і трималася за кран, і знов ця фраза, ЗЛАМАЄШ А ЛАДИТИ НЕМА КОМУ.Ну вибачте моє дитя стоїть біля мене, і я бачу, чі він ламає, чі просто тримається, (а дитині немає ще двох років) І доречі коли прийдете із пляжу, та схочете змити пісок із ніг, то будьте готові до того щоб по бруківці із мокрими ногами неходити БО НЕГАРНЕ ПОДВІРЯ ІЗ БРУКІВКИ БУДЕ. Одним словом, буде вам контроль до тих пір, покі якісь інші люди незаїдуть. А море супер, тепле, мілке,із маленькими дітьми тут, добре, раджу.Але зупинятись НІ, нераджу.

Оценка: 1 из 10

Відпочин ок ужасний Не раджу туди їхати В кімнатах срач, постіль смердюча,душ і туалет минеться тільки тоді коли мають приїхати нові люди. Хазяйка контролює , таке враження що жили ми в неї безкоштовно.Були такі моменти що навіть нехотілося йти додому, щоб небачити її. Скажу одним одним словомна Садову 3 я з своєю сім'єю більше не поїду.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 11 июля 2017 по 21 июля 2017

Мені дуже не сподобалось. В кімнатах дуже грязно повзають сороконішки, павуки. Помитися не можливо бо хазяйка кричить щоб економити воду. Туалети на вулиці, дуже смердять. Не рекомендую туди їхати.

Хорошая хозяйка,номера,чистые ,мышей нет ,море рядом!Хотим приехать еще!

Здравствуйте
Подскажите цены на этот сезон июль месяц.
Заранее спасибо.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 июля 2017 по 20 августа 2017

Очень хорошо отдохнули хозяйка приятная добрая Теплий душ БОМБА Море рядом 2 минути ходьби Только за детей платим ну не дорого
Советую отдохнуть у Людмили

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 1 ноября 2016 по 30 ноября 2016

xочется узнать цену проживания в этом году?оплата с человека или за домик?заранее благодарна

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 11 июля 2017 по 28 августа 2017

Прекрасный отдых.Замечательное расположение от моря ,Радушная и гостеприимная хозяйка.Все способствовало тихому и спокойному отдыху в бархатный сезон Надеемся приехать в следующем году.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 2 сентября 2016 по 12 сентября 2016

Сводная оценка: 5.83 из 10 на основе 6 оценок. Всего отзывов: 9.