Лагерь на осенние каникулы в Карпатах - Camp Life: Лагерь на осенние каникулы в Карпатах - Camp Life

Лагерь на осенние каникулы в Карпатах - Camp Life

Лагерь на осенние каникулы в Карпатах - Camp Life

Организатор: Детский лагерь Лагерь на осенние каникулы в Карпатах - Camp Life, Ворохта

Даты: с 27 октября 2018 по 4 ноября 2018

Ссылка: http://lager-zhizn.org/n....018.html

Camp Life Karpaty дитячий табір на осінні канікули 2018 у Карпатах.
Є кілька десятків причин, щоб дитина або підліток поїхали в дитячий табір на осінні канікули 2018, а не залишалися в місті. Ми готові додати ще кілька пунктів, чому варто поїхати на осінні канікули в табір в Карпатах.

1. ОЧІКУВАННЯ.
Всі школярі з нетерпінням чекають перші канікули в навчальному році, після літа. Вам потрібно самим згадати себе в дитинстві, як утомливо сидіти в класі, коли за вікном бабине літо. Ах були часи ... ☺

2. ШКІЛЬНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ.
Мільйон уроків, рефератів, виробів, привітання на день вчителя і багато іншого після розслабленого літа змушують дитячий мозок кипіти. Звичайно, якщо дитина в одному ритмі живе весь час, для нього це норма, але і це не на 100% корисно. Тому відпочинок і перезавантаження на осінніх канікулах потрібні. Вам шановні батьки теж потрібне перезавантаження, але про вас трохи позніше☺☺☺ Дитинство має бути щасливим.

3. АКТИВНОСТІ.
Відпочинок на осінніх канікулах обов'язково повинен бути активним, а міні-походи в гори це найкраще, що можна придумати. Найчистіше Карпатське повітря, весела компанія, ігри в поході, квести - роблять час підйому моральним відпочинком.

4. ПІДЙОМ НА ГОРУ.
Всім важко підніматися, це життєвий принцип, в усьому важко рухатися вперед і брати нові висоти. І в таборі завжди знайдеться той, хто буде нити і скаржитися на важкий підйом. Найцікавіше, як тільки група добирається до вершини, цей підйом духу не передати словами. У всіх втому, як рукою знімає, життєрадісні, веселі і звичайно ж трохи знесилені, спокійно спостерігають за чарівною красою гір.

5. ТВОРЧІСТЬ.
Табір на осінніх канікулах не може пройти без творчого заряду і командних заходів. Творчість це окрема сторінка табірного життя, ну ви самі все розумієте ☺☺☺

6. КОРИСТЬ.
Наш табір на осінні канікули 2018 підготував тематику і майстер-класи з екології. Ми не хочемо розкривати всі сюрпризи! Про найголовніше - як берегти себе, природу і близьких ми поговоримо не один раз. Поробимо різні завдання, пройдемо кілька квестів і обов'язково знімемо для вас фото і відео.

Видео нашего лагеря с осенней смены 2017
https://youtu.be/Q6U4-A9WgQw

Наш Фейсбук

Наш Інстаграм