Детский лагерь "ProfyCamp" Гута

Детский лагерь ProfyCamp Гута

ProfyCamp

Детский лагерь, Без категории

Адрес: Карпати, с. Гута, БВ "Синьогора"

Телефоны: 0507534348

Сайт: http://profycamp.org/uk

Описание

Тренінгова спортивно-туристична програма «Лісова варта» - це унікальний проект, який передбачає життя дітей на чистому повітрі в нестандартних умовах, що спонукає їх вдосконаленню як особисті, навчатися відповідальності, дружбі та взаємній підтримці.

У програмі використані унікальні методики, які були розроблені молодими та талановитими, відданими своїй справі та нестандартно мислячими професіоналами, охочими передати свій досвід і знання молодому поколінню. Життя дітей в природніх умовах під керівництвом досвідчених інструкторів допоможе їм навчитися доглядати за своїми речами і спорядженням, дотримуватися особистої гігієни, розуміти і поважати інших учасників, орієнтуватися на місцевості, розбивати табір, пересуватися за допомогою плавзасобів, ловити рибу, пізнати основи слідопитства, навчитися взаємодіяти в команді, обирати правильні життєві цінності, знайти справжніх друзів.

Багато батьків помічають, що їх дитина після повернення з табору «ProfyCamp», блищить новими вміннями та такими особистими якостями, як чесність з собою та оточуючими, сміливість, витривалість, відповідальність, принциповість у вчинках, вмінні домовлятися, слухати та чути.

Шановні батьки, надайте і Вашій дитині можливість прийняти участь в спортивно-туристичній програмі «Лісова варта» в дитячому табору «ProfyCamp». Ви ніколи про це не пошкодуєте, бо побачите з яким захопленням Ваша дитина буде розповідати про веселі пригоди, нові вміння і надзвичайних друзів.

Вік учасників
Запрошуються хлопці та дівчата від 7 до 17 років (за співбесідою - з 6 років).

Місце проведення
Карпати, с. Гута, БВ "Синьогора".

Складові програми (корективи може внести погода)
Купання в гірській річці;
Радіальні виходи від 5 до 18 км унікальними пам'ятниками природи;
Топографія: орієнтування на місцевості, робота з компасом і картою, замальовка схем карти заданої ділянки місцевості;
Маскування. Устаткування скритного табору (днювання). Потайне і безшумне пересування;
Заняття спортом, вивчення прикладних дисциплін, основи рукопашного бою, хортингу;
Облаштування похідної лазні;
Ігри на згуртування;
Основи фехтування: імітатори меча;
Нічні виходи в ліс: правила поведінки, пересування, взаємодії в нічному лісі;
Подолання водних перешкод. Мотузкова переправа. Переправа з підручних засобів;
Регулярні фізичні навантаження;
Вечірні кінолекторії на великому екрані;
Гітарні вечори біля вогнища;
Экспедиційні походи;
Відвідування музеїв та багато іншого.
Зміни: заїзд-від'їзд, етапи
Заїзди на зміни здійснюється відповідно до календарного плану, детальніше з яким можна ознайомитися на сторінці сайту

Календар -> Програми літніх канікул

Упродовж літніх канікул заплановано провести 5 змін. Кожна зміна триває по 15 днів та поділяється на три етапи: 7 днів - перший, 4 днів - другий, 4 днів - третій.

1-й етап
Перший етап - це перебування на стаціонарній базі в дерев'яному корпусі. Цей етап несе в собі якісне командоутворення, відпочинок від міста, психологічна і фізіологічна адаптація, курс підготовки до наступних етапів і випробувань. Для успішного проходження другого і третього етапів учаснику треба дізнатися багато нового і багато чому навчитися. Потрібно навчитися самостійно себе обслуговувати в побутовому плані, доглядати за своїми речами і спорядженням, дотримуватися особистої гігієни, розуміти і поважати інших учасників, вміти слухати і чути інструкторів, вміти дивитися і бачити незвичайне у звичному. Потрібно освоїти техніку особистої безпеки, навчитися допомагати товаришеві, правильно користуватися різними туристичним спорядженням, отримати базові туртехнічні навички, зрозуміти, чому і як потрібно берегти природу. У психологічному плані потрібно встигнути позбутися хоча б від деяких міських «тарганів» в голові, стереотипів мислення, скорегувати свою «модель реальності», налаштуватися на дорослий підхід до справи і на рішення практичних задач. Ну і, нарешті, освоїтися, встигнути відпочити і оздоровитися.

2-й етап
Другий етап - це чотириденний експедиційний похід, найкращий спосіб перевірити себе і своїх друзів. Інструктори другого етапу навчать правильно ходити в гори, організовувати днювання і привали, безшумно і потай пересуватися по горах і гірничо-лісистій місцевості, маскувати і читати сліди, складати карти, орієнтуватися на місцевості, готувати смачну і корисну їжу на багатті, долати різні природні перешкоди, дотримуватися гігієни в польових умовах, працювати з різним туртехнічним спорядженням, виходити з екстремальних ситуацій природного плану, правильно дихати, пити і харчуватися в поході, правильно і ергономічно носити і збирати рюкзак і багато іншого. Мета цього етапу зовсім не похідне життя, адже сама по собі вона мало корисна для сучасного міського жителя, а отримання досвіду вирішення завдань без допомоги батьків. Це місце для відкриття себе заново, в горах можна і потрібно знайти самого себе вольового, наполегливого, сильного, рішучого. Це універсальний і не самий екстремальний спосіб подорослішати.

3-й етап
На третьому етапі програми учасників чекають підбиття підсумків всієї зміни. Тут вони повертаються з походу, їх чекатимуть ще декілька тренінгів особистісного росту. А далі збирання сумок та відправлення додому.

Розклад дня
Розклад дня залежить від індивідуального завдання кожної групи, від етапу програми, від погодних умов, ряду інших факторів, і постійно змінюється і коригується. Нижче наведена структура різних днів на програмі. Час підйому і відбою так само залежить від віку учасника, завдання групи, від ряду інших факторів.

Розклад дня на стаціонарних базах (перший і третій етапи)
8:00 Підйом.
8:15 Зарядка.
9:00 Сніданок.
9:30 Прибирання території та спальних місць.
10:00 Тренування і заняття за програмою групи, купання, екскурсії.
14:00 Обід.
14:30 Сон годину. Або заняття по групах.
16:30 Полудень.
17:00 Заняття по групах, купання.
19:00 Вечеря.
20:00 Вечірнє захід, залежить від групи (кінолекторій, гітарний вечір, нічний вихід, заняття з тематики групи, зустріч з гостем).
22:00 Заходи по групах на рефлексію.
22:30 Приготування до сну.
23:00 Відбій
Розклад дня в поході (другий етап)
6:00 Підйом, сніданок (у разі майбутнього маршу).
8:00 Збір табору, марш.
10:00 Підйом, сніданок (у разі знаходженні групи на місці).
11:00 Заняття за тематикою групи, відпочинок.
15:00 Перекус або обід.
16:00 Заняття за тематикою групи.
20:00 Вечеря.
22:00 Відбій (якщо має марш).
01:00 Відбій (якщо немає маршу на наступний день).
Умови проживання
Проживання на теріторії бази - в номерах з санвузлом, з постійною наявністю холодної та гарячої води, а проживання в поході - в наметах.

Інфраструктура
Велика кількість музеїв;
Гірська річка;
Велика територія, віддаленість від населених пунктів, доріг і підприємств;
Великий кінотеатр;
Майданчик для занять на відкритому повітрі;
Територія обгорожена і охороняється.
Харчування
5 разове (сніданок, обід, полудень,вечеря, підвечірок) відповідно до норм дитячого харчування.

Педагогічний склад
Програму «Лісова варта» проводять професійні інструктори з педагогічною освітою, розрахункове навантаження 4-5 дитини на 1 інструктора (за умов участі 20 дітей – 4 інструктори, по 2 на кожну групу).

Безпека
Курорт знаходиться більше ніж 100 км від міста;
Вихованням дітей в таборі опікуються досвідчені інструктори та куратори;
На кожних 6-7 дітей - 1 дорослий;
Територія бази охороняється власною службою безпеки;
Наявність медпрацівника цілодобово.
Організаційна складова
Зміна за програмою «Лісова варта» включає:

проведення зазначеної програми;
проживання;
страхування;
харчування;
медичне обслуговування;
проходження всіх заявлених дисциплін та користування обладнанням;
сувенірна продукція;
ніяких додаткових витрат;
дорога в обидві сторони.
Особливою рисою табору «ProfyCamp» є те, що ми принципово не стягуємо з дітей ніяких додаткових коштів протягом зміни. Ми є противниками маніпулятивного залучення дітей у товарно-грошові відносини, чим часто користується більшість дитячих таборів. Це означає, що з дитини не зажадають грошей за екскурсії, або додаткові заняття (всі заняття з дитиною проводяться в необхідному йому обсязі без додаткових оплат). Кишенькові гроші потрібні дитині тільки для покупок солодощів в магазині, покупки сувенірів на екскурсіях, для оплати зіпсованого інвентарю або для його викупу у разі псування або втрати. Все, що необхідно, дитині видадуть.

Спортивно-туристична програма «Лісова варта» 6 - 17 років

І зм. 29.06-13.07 14 днів 10700 грн

ІІ зм. 06.07- 20.07 14 днів 10700 грн

ІІІ зм. 13.07- 03.08 21 днів 15000 грн

ІV зм. 20.07 - 03.08 14 днів 10700 грн