Детский лагерь "Табір Подорожей "Check Point"" Киев

Детский лагерь Табір Подорожей "Check Point" Киев

Табір Подорожей "Check Point"

Детский лагерь, Без категории

Адрес: Київ

Телефоны: +380636088682

Сайт: https://sites.supercamp.com.ua/

Доп. контакты: +38063 608 86 82
supertabir@gmail.com
https://sites.supercamp.com.ua/

Описание

Команда дитячих літніх таборів в Карпатах «Хогвартс» та «Цивілізація».


На осінні канікули 2018 року, пропонує нові подорожі для дітей віком від 10 до 17 років.


Будапешт вважається одним з найгарніших міст Європи. Тут можна спокійно гуляти, багато і смачно їсти, купатися в термальних басейнах, і все це у поєднанні з прекрасною архітектурою. Головне, що разом з ренесансом і бароко, дивовижною природою і гарячими джерелами, Будапешт дуже сучасний та ідеально влаштований для молоді: тут є урбаністичні парки і музеї, гігантські мурали, гастро-кафе й дизайнерські кав’ярні.

Check Point – проходить у форматі тревел-квесту. Ми намагаємося, щоб кожен день був не схожий на інші, приносив яскраві враження і емоції. У нас немає безперервного огляду палаців, храмів, нудних екскурсій або довготривалих диванних посиденьок. Ми прагнемо відчути атмосферу кожного міста, спілкуватись з місцевими, багато гуляти, досліджувати, відкривати нове і весело проводити час в Будапешті.

ПРОГРАМА

Для нас важливо, щоб подорож давала більше ніж споглядання архітектури, краєвидів та створення ідеальних селфі, тому ми створили ефективну програму розвитку.

Інтерактивне пізнання
Важливим аспектом освітньої програми подорожі є баланс між пізнанням та розвагами. Наш незмінний принцип – вчитись через гру. Пізнавати, вивчати та розуміти світ навколо через гру та на власному досвіді цікавіше, ніж просто отримувати суху теорію. Саме тому всі екскурсійні програми будуть поєднані з елементами квест-гри.

Унікальні маршрути
Наші подорожі проходять з акцентом на те, що так люблять діти: інтерактивні музеї, найзахопливіші оглядові майданчики, круїз по Дунаю, дослідження міських лабіринтів, відвідання унікальних кафе, пошук скарбів в місцевих крамницях, пікніки у парках, огляд секретних двориків та місць, яких немає в путівниках.

Догляд і піклування
З дітьми працюють досвідчені та професійні супроводжуючі і виховники, які максимально сприяють безпеці та розвитку дітей під час подорожі.

Розкриття потенціалу
Ми заохочуємо особисте зростання у кожній дитині, під час спеціальних особистісних та командних програм, спрямованих на формування лідерських якостей, прагнення до успіху, пробудження віри в себе.

Програма на кожен день тут - https://checkpoint.supercamp.com.ua/

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ! РЕЄСТРУЙСЯ!

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

  • инфраструктура для развлечений
  • организация экскурсий

Услуги и сервис

  • 3-х разовое питание
  • трансфер
  • сейф на рецепции