Отзывы санатория "Дениши" Дениши

Відправляла сюди маму, їй дуже сподобалось. Нам дуже далеко їхати сюди, але мамі настільки усе сподобалось, що не хоче нікуди їхати крім цього санаторія. Умови може і не дуже гарні, але все інше на вищому рівні. Ванни з бульбашками це просто кайф... Територія досить велика, є магазин. Я раджу всім санаторій! Не всім звичайно сподобалося дивлячись коментарі, але як кажуть « поки сам не спробуєш не зрозумієш».

Оценка: 10 из 10

Заплатила за 15 дней. Получила процедуры на 12 дней. Последних 3 дня процедур не назначили. За что заплатила не знаю.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 9 января 2020 по 24 января 2020

Капец. Никому не советую. В камнатах спать не возможно - холодно, вонь ужасная фикалиями. На стоянке берут денег больше , чем положено. Ужас.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 26 января 2020 по 27 января 2020

Якщо ви хочете відпочити, поспілкуватися з природою, підлікуватися, то сміливо можете їхати сюди. Незважаючи на деякі незручності, ви потрапите в санаторій, де вас зустріне багато хороших людей. І хоча сам санаторій навіює спогади про минулі радянські часи, тут можна дуже гарно провести час з користь для себе. І тут працює чудова людина і прекрасний спеціаліст Шкільнюк Галина, яка за допомогою апаратної косметології вміє робити чудеса з вашим тілом. Після процедур, які вона робить відчуваєш себе на 20 років молодшим. Це людина, яка має золоті руки, добре серце і постійно знаходиться в пошуку і вдосконаленні своїх умінь. Зараз вже освоїла техніку і smas- ліфтингу. Якщо ви хоч раз потрапите на процедури до цієї талановитої людини, то неодмінно знову захочеться зустрітися з нею.

Санаторій ужасний. Відправив маму на лікування на третій день вона заболіла, бо в бесейні вода була холодна, в кімнаті батареї холодні. В кімнаті старі обої в туалеті просто піз.....ц. Не раджу нікому їхати.

Дата пребывания: с 1 декабря 2019 по 12 декабря 2019

Я дуже вдячна персоналу санаторію за чудовий прийом,гостинність. Тут працюють справжній персонал,від лікаря до молодшого персоналу.Особливу подяку хочу висловити дівчині,яка працює в реєстратурі розписує процедури. Я приїхала з чоловіком інвалідом,водила його сама по процедурах,вона ввійшла в наше положення і розписала нам так процедури,що і я і чоловік змогли пройти своє лікування.
Здоров'я тобі дитино і щастя,щоб тобі по життю зустрічалися такі добрі люди як ти.

Оценка: 9 из 10

Санаторій отстой нераджу нікому тут побувати. Умови проживання ужас,в кімнатах холодна 15Градусів іто в день в ночі і того немае. Антисинатарія повна все сендеповське з фото шо вони скідають на сайті такого і близько немае. Лікування ще не оцінив так перший день процедур ще небуло. Нераджу сюди нікому гіршого санаторіях я ще не бачив.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 8 октября 2019 по 19 октября 2019

Був в санаторії років 10 назад. Хочу спитати чи дозволяють "розбити" путівку на 18 днів на 2х чоловік?

Оценка: 7 из 10

Природа дуже гарна. Повітря на вулиці свіже,але не в кімнаті.Стандартний номер-це не стандарт, це-нижче плінтуса.Обслуговуючий персонал відноситься так,як будтоби ми приїхали до них до дому і щось вимагаємо. Антисанітарія.Результату лікування ще не замітила. Диспетчер-мегера.Не рекомендую їхати в цей санаторій,особливо з дітьми.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 15 августа 2019 по 26 августа 2019

ЖАХ у всіх відношеннях

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 15 августа 2019 по 26 августа 2019

Сводная оценка: 6.20 из 10 на основе 92 оценок. Всего отзывов: 181.