Отзывы хостела "Вишня" Днепр

Нещодавно перебуваючи в Дніпрі у відрядженні потрібно було десь переночувати. Знайшла в інтернеті Ваш хостел і була неймовірно вражена прекрасними умовами проживання: зручне ліжко, можна прийняти душ, приготувати гарячу їжу, відпочити у затишній кімнаті відпочинку. Я дуже вдячна адміністратору Олені, яка зустріла мене, провела до кімнати, все пояснила та відповіла на всі мої запитання. Дякую, що у вашому хостелі можна не дорого та з комфортом відпочити та переночувати.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 18 ноября 2018 по 19 ноября 2018

Приезжали в Мечникова на обследования,остановились в Вишне! Хотя и были всего сутки,жили в двух местном номере,но впечатлений масса! Очень вежливый и заботливый администратор!!! Чистота,тишина!!! Были всего сутки,но это были очень комфортные сутки!!!! Единственный минус...но для меня это скорей всего большой плюс,а вот супруг ....он курит....приходилось ему бедняге бегать на улицу на перекуры.....
Еще раз ,большое спасибо за уют и заботу! Будем теперь у вас частыми гостями!!! Удачи и процветания!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 26 сентября 2018

Усім доброго дня! Я – Тетяна із Києва. Мені 55 років. 8-9 липня цього року вперше побувала у місті Дніпро. Місто мені дуже сподобалося: тихе, спокійне, привітне. Милі, чемні, доброзичливі люди.
На ніч зупинилася у хостелі «Вишня» (раніше у подібних готелях не зупинялася і ставилася до них з недовірою).
Тепер (як Оля Фреймут) рекомендую усім хостел «Вишня», що розташований на вулиці Соборній. Це унікальний заклад. Коротко описати його дуже складно. Мені сподобалося тут усе. І привітний адміністратор Олена Кондряшова, яка, як справжня господиня вправно керує роботою закладу під час своєї зміни. Сподобалася чітко налагоджена робота хостела. Привертає увагу оригінальний дизайн кімнат, коридорів, душових (розмальовані стіни мають не тільки естетичний вигляд, а й пізнавальне значення). Скрізь чисто, охайно, затишно. Є живий куточок, читальний куточок, музичний куточок, ігровий куточок. Простора кухня, оригінальна зона відпочинку, широкі зручні ліжка, чиста білизна, відеоспостереження.
Спасибі господарям за те, що вони дають можливість людям не тільки переночувати, а й доторкнутися до прекрасного, тому і не дивно, що хочеться повернутися у хостел «Вишня». Дякую усім, хто створив такий заклад, тим, хто майстерно оформив ( вдало витримав стиль назви закладу: скрізь обіграно елементи вишні), спасибі тим, хто утримує хостел.
Бажаю, щоб і надалі процвітала ваша «Вишня» на радість людям. Божих благословінь Вам усім! Ангела –Хранителя Вашому закладу. З повагою та любов`ю, Тетяна з Києва. 2018 рік.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 8 июля 2018 по 9 июля 2018

Добро Вам дня, Пані Тетяна. Нам дуже приємно, що ми Вам сподобались, дякуємо за такий рогорнутий відгук. Дуже приємно, коли помічають навіть маленькі деталі роботи. Завжди раді Вам. Повертайтеся, "Вишня" Вас завжди чекає)

Ну здравствуй Вишня, я лечу к вам на огонек , я надеюсь вы не против. Да кстати народ один но очень большой плюс данного Хоста в том что при моем росте 2.00 метра я комфортно себя чувствовал на кровати и выспался.
Р.S. Тапочки свои 47 размера я уже спаковал в сумку.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 2 мая 2018 по 4 мая 2018

Всегда рады видеть, ждем Вашего приезда)

Спасибо за чистоту уют комфорт и внимание.Атмосфера очень прекрасная .Всем советую только Вишню!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 12 апреля 2018 по 13 апреля 2018

Спасибо Вам) Атмосферу создаем не только мы, Вы тоже ее часть, и не самая маленькая)

Первый раз останавливались в хостеле. Очень порадовала атмосфера, чистота и доброжелательность. Спасибо огромное администрации. Твердая десятка. Так держать;)

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 8 марта 2018 по 10 марта 2018

Недавно остановился в Вишне.Рекомендую,остался доволен.Атмосфера,администрация,чистота да и все прочее на высшем уровне.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 декабря 2017 по 3 декабря 2017

Спасибо, приезжайте,будем рады Вашему возвращению)

Дуже вдячні персоналу. Перебували там з дітьми, все сподобалося. Гарне оформлення кімнат, чудова кімната відпочинку, де багато настольних ігор, тому діти наші зовсім не сумували. В кухні є все необхідне для приготування їжі. Почуваєш себе як вдома. Ставлення до людей ввічливе. Ми задоволені всім. Адмінам так тримати, рекомендуємо зупинятися саме у "Вишні".

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 17 декабря 2017 по 18 декабря 2017

Дякуємо, ми задоволені тим,що задоволені Ви)

Приезжали командой на соревнования. Разместили 12 человек в двух комнатах. Все отлично! Всем все понравилось. Спасиб за гостеприимство!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 сентября 2017 по 3 сентября 2017

Спасибо за отзыв, ждем Вас сново в гости) Приезжайте не только на соревнования, но и погулять по нашему городу)

Отзывы приуменьшены. Это мой первый хостел в жизни и надеюсь последний, так как лучшего и не найду я бы сказал ребят так держать

Дата пребывания: с 14 августа 2017 по 16 августа 2017

Спасибо) Нам очень приятно работать для Вас) Ждем Вас в гости сново)

Сводная оценка: 9.52 из 10 на основе 25 оценок. Всего отзывов: 27.