Гостиница "Дача" Хмельницкий

Гостиница Дача Хмельницкий

Дача

Гостиница, Без категории

Адрес: 7-й километр Винницкого шоссе 1

Телефоны: (0382) 777-577 или 098-376-00-61

Сайт: http://vk.com/dacha7km

Описание

На территории АТК Дача есть небольшой, но очень уютный отель коттеджного типа из сруба. Вы можете снять как отдельный номер так и весь коттедж для отдыха.2-х местный номер 300 грн, люкс - 500 грн

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

  • парковка
  • бассейн
  • ресторан

Отзывы и рассказы туристов

Круто мені понравилось тільки то що там не має дитячого басейна там дитина може втопитися.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: 19 июля 2021

Решили с подругой съездить на АТК дачу поплавать, позагорать. Ну что я могу сказать об этом заведении...Людей куча, в бассейне много детей и взрослых вместе, владельцы могли бы сделать отдельную площадку для детей. Ну за бассейн ладно, дело такое. Самый большой ужас был в том, что нам подали лимонад в грязных стаканах! Это было очень противно. А туалетах данного заведения я вообще молчу - гадюшник просто, все грязное и воняет ужастно. Единственное, что нам понравилось - это трава, она и вправду хорошо выглядела. Короче: не советую!

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 4 августа 2017 по 4 августа 2017

супер

Оценка: 10 из 10

ЦЕ САМИЙ ГАВНЯНИЙ КОМПЛЕКС, В ЯКОМУ Я БУВ!!! А БУВ Я В БАГАТЬОХ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ.

1. ОФІЦІАНТИ НЕВДОВОЛЕННІ. ДИВЛЯЧИСЬ НА НИХ, ХОЧЕТЬСЯ РИГАТИ. З ЯКИМ ВИРАЖЕННЯМ ОБЛИЧЧЯ ВОНИ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬ. І ТО, ШОБ ЙОГО НАДАТИ, ТРЕБА ЇХ ВІД 4 РАЗІВ КЛИКАТИ.

2. ДИРЕКТОР З ЖРУЖИНОЮ ЦЕ ЩОСЬ. ХОТІДИ МАЛУ 1 РІК ПОСАДИТИ НА ОДІЯЛО МЕТР*МЕТР НА ТРАВУ, ТАК ДИРЕКТОР СКАЗАВ, ШО ВІН НЕ ДЛЯ ТОГО ЇЇ ВИРОЩУВАВ 5 РОКІВ.

3. ЗОНТІК НЕ ДАЛИ. КОЛИ ПОЧАЛИ ПРОСИТИ, ТО ДИРЕКТРИСА СКАЗАЛА - ЯКШО ШОСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ТО МОЖЕТЕ ЇХАТИ. ЦЕ ПІЗДЄЦ ПРОСТО. МЕНІ, ГОСТЮ І КЛІЄНТУ ТАКЕ...

4. ПОВНО ЛЮДЕЙ. ОДИН БАСЕЙН. В НЬОМУ І ДОРОСЛІ І МАЛІ. ПРЯМО БІЛЯ ЗАКРИТИХ ЛЕЖАКІВ ДОРОГА ГРУНТОВА - ВСЯ ПИЛЮКА НА ВАС.

ЇДИНЕ, ЩО СПОДОБАЛОСЬ - ЦЕ ШАШЛИК. ПОВАРУ ПОДЯКА. А ТАК Я БУВ В ЦЬОМУ МІСЦІ ВПЕРШЕ І ВВОСТАНЄ. ДУЖЕ ШКОДА, ЩО НА ОКОЛИЦЯХ МІСТА ЛИШЕ ЦЕЙ ГАВНЯНИЙ ЗАКЛАД. БУЛА БИ ДОСТОЙНА КОНКУРЕНЦІЯ, ДАЧА БИ ЗАКРИЛАСЬ 100%. СПОДІВАЮСЬ НА ЦЕ І ЇМ ЦЬОГО БАЖАЮ...

Оценка: 1 из 10

Доброго дня, Михаил.
Рівень Вашої культури нам був зрозумілий і у закладі і зараз, після слів "ригати", "піздец" і "вираження обличчя" замість "вираз", але то пусте...
Я просто не розумію, чому ви вирішили що в комплексі загального використання саме вам будуть особливі умови?
Є певні правила:
1.Бассейн - для всіх, для дорослих і дітей, він що вечера проходить обробку, але ви самі вирішуєте купати там свою 1но річну дитину чи ні.
2.Ви забули написали, що від грунтової дороги є забор біля 3х метрів заввишки,але ви так спішили написати гидоти, що про певні речі просто промовчали.
3.Плата за зонтики не береться, і їх кількість обмежена, і якщо їх вже не має вільних, то ми також не можемо підійти до інших клієнтів і забрати у них зонтик, бо "Вам потрібно". Коли ви їхали з дитиною, якій 1 рік, краще було заздалегіть, Вам, як батькам, потурбуватись де ви її покладете, і як створите тінь.
З тим же успіхом можна нас звинуватити що м не придумали. чим погодувати вашу дитину чи де покласти її спати.
4.Є правило, що біля басейну лежати можна лише на лежаку, це не громадський пляж і не галявина біля вашого будинку, де можна лежати на "одіялі".
5.Щодо персоналу, їх відношення до вас, це відзеркалення вашого відношення до них. Ви вірно відмитили що у нас смачна їжа, саме тому ми працюємо вже багато років.
В завершенні можу побажати Вам "Все чого менені ти побажаеш, в двічі більше сам ти получаеш!".
Дякую за спілкування, не можу написати "приходьте ще", сподіваємось цього, як раз не станеться!

Отдыхали на Даче, решили заночевать. Очень хорошо, что в этом году появился отель. Накупавшись в бассейне и "поджарившись" на солнце, прохладный номер -самое оно! Номер чистый, светлый и уютный. Спасибо

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 24 июля 2014 по 26 июля 2014

Сводная оценка: 5.00 из 10 на основе 4 оценок. Всего отзывов: 4.