Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" Бердянск

Детский лагерь ДОЦ Молодая гвардия Бердянск

ДОЦ Молодая гвардия

Детский лагерь, Без категории

Адрес: ул. Котляревського 4

Телефоны: +380996100701

Сайт: http://vk.com/mgberdyansk

Описание

Дитячий закладоздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташований на материковій частині
України у екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря Запорізької області, біля самої основи Бердянської коси.
Для багатьохдітей та їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення.
Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» та сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів.
Дитячий оздоровчий заклад - улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей та
підлітків з усіх областей України.
Переваги оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі
унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. У повітрі Приазов'я в 1,5 рази більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря. Вліткувода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.
Азовськеморе природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елемента, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму ті речовини, в яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».
Територія закладу – паркова зона,огороджена цегляним забором, упорядкована доріжками, біля кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість
рослинності допомагає сховатися відпекучих променів сонця в спекотні дні.
Від закладу до залізничного вокзалу – 3 км., до центра міста – 5 км.
На території ДЗОВ «Молода гвардія» три стаціонарних двоповерхових та п’ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси,усі корпуси упорядковані,біля яких охайно оформлені альтанки. На кожному поверсі 2-х поверхових корпусів є зручності (санвузли,умивальники та душ згарячим водопостачанням цілодобово) в кімнаті, на блоці або на поверсі. Розміщення дітей в двоповерхових корпусах 3-4чол., а в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі корпуса просторі холи з телевізорами. ДЗОВ «Молода гвардія» має :

 • волейбольний та баскетбольний майданчики;
 • футбольне поле;
 • танцювальний та вогнищевий майданчики;
 • майданчик з ігровими спорудами;
 • альтанки з настільним тенісом;
 • куточок туриста;
 • літня естрада;
 • клуб на 600 місць;
 • павільйонидля гурткової роботи;
 • бібліотека;
 • методичний кабінет;
 • їдальня на 400 місць;
 • банно-пральнийкомплекс.

ДЗОВ«Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил та норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» . Купання дітей у морі проводиться відповідно здоз­волу санітарно - епіде­міологічної станції у спеціально відве­деному для цього місці. Огороджений пляж знаходиться в 500 м від закладу, площа пляжу – 0,5 га,обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання засобів для організації купання (буйки, поплавки, рятувальні круги, кінець Олександрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка. Відвідування пляжу два рази на день з 09.00 і з 16.30.
Цілодобове медичнеобслуговування дітей здійснює лікар і три чергові медичні сестри та санітарка.
В медпункті є ізолятор з трьома боксами, оглядова кімната, їдальня, 2 душові кімнати та 2 санвузли. Дитячий заклад має процедурний кабінет обладнаний апаратами: «Солюкс», ультразвуковим інгалятором, компресорний інгалятор (небулайзер), апаратBody Form, іонізатор повітря аероніон, фіто-чай. Велика увага в ДЗОВ«Молода гвардія» приділяється шестиразовому високоякісному, різноманітному та калорійному харчуванню. Щодня в раціоні м’ясні, рибні та молочні страви , свіжі овочі, зелень, фрукти, соки,хлібобулочні вироби, солодощі. Їдальня розрахована на 400 місць. Харчування дітей в 1зміну.
Дозвілля дітей цікаве і різноманітне щоденно проводяться дискотеки, 2-3 разина тиждень перегляд кінофільмів у клубі,виступи артистів цирку. Велика увага надається екскурсіям, щоб діти про місто Бердянськ в якому вони відпочивають, відвідали найбільш цікаві міста, здійснили подорож у тваринний мир та просто весело відпочили. В ДЗОВ «Молода гвардія» діти мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції по інтересам, проводяться майстер-класи. Територія закладу
огороджена цегляним парканом. Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.
ДЗОВ «Молода гвардія» - територіядитинства, захищається від байдужості, духовної пустоти, національних чвар та політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. В «Молодій
гвардії» оживають найзаповітніші мрії та мешкають світлі дитячі казки з яких пішли злі чаклуни.
А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітлахам не лише відпочити і набратися сил, але і прожити яскраві, незабутні днідружби і спілкування. Кожен відчує себеталановитим, сильним, щасливим.
Для цього взакладі оздоровлення та відпочинку
«Молода гвардія» є все!

+38 (099) 61-00-701
email: pototskaya1@gmail.com

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ІНФОРМАЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ОФІЦІЙНІЙ ГРУППІ ВКонтакті http://vk.com/mgberdyansk
Ласкаво просимо!

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

 • парковка
 • пляж
 • прачечная
 • инфраструктура для развлечений
 • спортивные развлечения
 • организация экскурсий
 • детская площадка
 • услуги няни

Услуги и сервис

 • оздоровление
 • лечение
 • все включено
 • трансфер
 • сейф на рецепции

Отзывы и рассказы туристов

Спасибо ВСЕМ большое.. лагерь действительно очень хороший, начальство, директор, кухня очень приятные люди.
Лагерь супер, советую сюда отправлять своего ребенка!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 26 июня 2019 по 16 июля 2019

Этим летом мой сын отдыхает в 10 отряде. К лагерю не имею никаких претензий! Хорошее питание, веселые мероприятия, замечательные вожатые, каждый день происходит поход на море, дети ездят на экскурсии, но есть такие дети которые специально провоцируют ссоры между родителями и вожатыми. Неоднократно разговаривая с сыном слышала от него разные истории которые потом ребята перекручивают и родители винят в этом вожатых. Я со своей стороны хотела бы сказать детей мы в лагерь отдаем на оздоровление, а не на перевоспитание! Если мы с вами плохо воспитали - то в этом виноваты мы родители! Давайте сами отдохнем от суеты с детьми, а дети немного отвлеклись и отдохнули от нас! Давайте просто дадим возможность нормально работать вожатым и отдыхать нашим детям!

Оценка: 10 из 10

Мой друг нарвался на пацанов и они выбели ему глаз теперь я просто не знаю что делать

Оценка: 1 из 10

Охраны в лагере нет,дежурят необученые сторожа.Поэтому говорить о безопасности детей нельзя.

лагерь очень хороший все отлично но есть притенении к уборщице которая убирает комнату только видимую часть , а под кроватями грязно а учитывая что в основном все вещи хранятся в сумке т.к. мало места и класть приходиться класть её под кроватьпод которой сам паук повеситься а так лагерь хороший считаем дни до лета и для поездки туда

Оценка: 9 из 10

Мед.сестра Машка с мальчишками со 2 га отряда на пляже курит пастаяно

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 8 августа 2018 по 28 августа 2018

Как дозвониться администратору?

Дата пребывания: с 8 августа 2018 по 20 августа 2018

вожатые не профессионалы,как и медроботники.таким детей доверять нельзя.лагерю нужнайхорошая проверка властестями.детей оскарбляюм матерными словами.я в шоке от такого оздоравления.

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: с 18 июня 2018 по 7 августа 2018

Моя любовь! Каждый год с 1992 по 2001 ездила пионеркой, в 2002 отдыхали с семьей в коттеджах (интересно, а можно ли отдыхать и сейчас там?), в 2003 поехала вожатой...Прекрасное было время! С мечтой детства не могу расстаться - так хочется выкупить мой родной и любимый лагерь!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 июня 1992 по 31 августа 2004

Там очень хаоашо

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 23 июля 2018 по 23 июля 2018

Сводная оценка: 9.54 из 10 на основе 117 оценок. Всего отзывов: 182.