UAHotels.info Каталог гостиниц Запорожская область Бердянск Детские лагеря ДОЦ Молодая гвардия

Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" Бердянск

Описание

Дитячий закладоздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташований на материковій частині України у екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря  Запорізької області, біля самої основи Бердянської коси.       Для багатьохдітей та їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення. Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» та сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів.      Дитячий оздоровчий заклад - улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків з усіх областей України.             Переваги оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. У повітрі Приазов'я в 1,5 рази більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря.  Вліткувода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.            Азовськеморе природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елемента, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму ті речовини, в яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».             Територія закладу – паркова зона,огороджена цегляним забором, упорядкована доріжками, біля кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість рослинності допомагає сховатися  відпекучих променів сонця в спекотні дні.           Від закладу до залізничного вокзалу – 3 км., до центра міста – 5 км.           На території  ДЗОВ «Молода  гвардія» три стаціонарних двоповерхових та п’ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси,усі корпуси упорядковані,біля яких охайно оформлені альтанки. На кожному поверсі 2-х поверхових корпусів є зручності (санвузли,умивальники та душ згарячим водопостачанням цілодобово) в кімнаті, на блоці або на поверсі.  Розміщення дітей в двоповерхових корпусах 3-4чол., а в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі  корпуса просторі холи з телевізорами.  ДЗОВ «Молода гвардія» має :

 •                  волейбольний та баскетбольний майданчики;
 •                  футбольне поле;
 •                  танцювальний та вогнищевий майданчики;
 •                  майданчик з ігровими спорудами;
 •                  альтанки з настільним тенісом;
 •                  куточок туриста;
 •                  літня естрада;
 •                   клуб на 600 місць;
 •                   павільйонидля гурткової роботи;
 •                  бібліотека;
 •                   методичний кабінет;
 •                   їдальня  на 400 місць;
 •                   банно-пральнийкомплекс.
    ДЗОВ«Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил та норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» . Купання дітей у морі проводиться відповідно здоз­волу  санітарно - епіде­міологічної станції у спеціально відве­деному для цього місці. Огороджений  пляж знаходиться в 500 м від закладу, площа пляжу – 0,5 га,обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання засобів для організації купання (буйки, поплавки, рятувальні круги, кінець Олександрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка. Відвідування пляжу два рази на день з 09.00 і з 16.30.  Цілодобове медичнеобслуговування дітей здійснює лікар і три чергові медичні сестри та санітарка. В медпункті є ізолятор з трьома боксами, оглядова кімната, їдальня, 2 душові кімнати та 2 санвузли. Дитячий заклад має процедурний кабінет обладнаний апаратами: «Солюкс», ультразвуковим інгалятором,  компресорний інгалятор (небулайзер), апаратBody Form, іонізатор повітря аероніон, фіто-чай.  Велика увага в ДЗОВ«Молода гвардія» приділяється шестиразовому високоякісному, різноманітному та калорійному харчуванню. Щодня в раціоні м’ясні, рибні та молочні  страви , свіжі овочі, зелень, фрукти, соки,хлібобулочні вироби, солодощі. Їдальня розрахована на 400 місць. Харчування дітей в 1зміну.     Дозвілля дітей цікаве і різноманітне щоденно проводяться дискотеки, 2-3 разина тиждень перегляд кінофільмів у клубі,виступи артистів цирку. Велика увага надається екскурсіям, щоб діти про місто Бердянськ в якому вони відпочивають, відвідали найбільш цікаві міста, здійснили подорож у тваринний мир та просто весело відпочили. В ДЗОВ «Молода гвардія» діти мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції по інтересам, проводяться майстер-класи. Територія закладу огороджена цегляним парканом. Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.   ДЗОВ «Молода гвардія» -  територіядитинства, захищається від байдужості, духовної пустоти, національних чвар та політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. В «Молодій гвардії» оживають найзаповітніші мрії та мешкають світлі дитячі казки з яких пішли злі чаклуни.      А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітлахам не лише відпочити і набратися  сил, але і прожити яскраві, незабутні днідружби і спілкування. Кожен  відчує себеталановитим, сильним, щасливим.  Для цього взакладі оздоровлення та відпочинку  «Молода гвардія» є все!

+38 (063) 650-31-50 Ярослава ТІЛЬКИ VIBER!  email: pototskaya1@gmail.com

БІЛЬШЕ ФОТО  ТА ІНФОРМАЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ОФІЦІЙНІЙ ГРУППІ ВКонтакті http://vk.com/mgberdyansk Ласкаво просимо!

Номер, инфраструктура, услуги

Инфраструктура

 • парковка
 • пляж
 • прачечная
 • инфраструктура для развлечений
 • спортивные развлечения
 • организация экскурсий
 • детская площадка

Услуги и сервис

 • оздоровление
 • лечение
 • все включено
 • трансфер
 • сейф на рецепции

Отзывы

Добрый день! Моему сыну 6 лет и он очень хочет в лагерь, но у меня есть переживания на этот счет - как обстоят дела с досугом, питанием и санитарным состоянием детей и их вещей, читала про посещение аквапарка/экскурсии и тп. за отдельную плату - маленькие дети тоже сами распоряжаются карманными деньгами, либо можно оставлять вожатым/администрации? привозят и забирают детей родители сами, либо их везут организованно? сколько детей и воспитателей в отряде? какая цена ожидается на лето 2017 г.? Заранее огромное спасибо!

Добрый день!  В нашем лагере нет проблем с досугом! Каждый день у деток проводятся внутриотрядные и внутрилагерные мероприятия, а еще на территории есть множество кружков! Помимо этого проводятся всяческие экскурсии в том числе и аквапарк. Аквапарк за отдельную плату так как каждый год цена меняется. Но в любом случае цена намного ниже чем в кассах аквапарка)  Деньги сдаются вожатым в день прибытия и выдаются частями по надобности, вы можете оставить записку с деньгами когда и на что ребенок может потратить деньги. В любом случае вы можете позвонить вожатому и решить этот вопрос напрямую с ним.  Мы забираем и привозим детей только если это заранее организованная группа. Если вдруг будет ехать группа с вашего города то мы можем забрать и вашего ребенка, в остальных случаях детей привозят и забирают родители сами. С ценами вы можете ознакомится на этом сайте, мы уже обновили информацию. Обратите внимание что при досрочной покупке путевки вы получаете скидку до 10%.  Если у вас есть еще вопросы я готова с радостью на них ответить!  Ждем вас у нас на отдыхе!  С ув. команда Молодой Гвардии!

я читала все отзывы и они были хорошие и я обязательно туда поеду летом

С нетерпением ждем!

Отдыхала в лагере в 3-ю смену.Очень понравилось,всё суперово.Особенно классные дискотеки и кружок шахмат,где толково учат как надо правильно и интересно играть.А ещё понравились экскурсии.Обязательно приеду в следующем году.

Оценка: 10 из 10

хотела отправить ребёнка,но по семейным обстоятельствам не получилось,теперь не могу никак забрать предоплату,только обещают и всё что мне делать?

Предоплату вам вернут, не переживайте. Просто нужно немного подождать. 

Привет всем. Едем с двумя подругами на вторую смену в этом году. кто еще поедет на 2 смену 2016? Хочу познакомиться заранее. 13 лет.

Здравствуй, быстрее и легче будет найти людей, которые будут отдыхать в МГ, в группе нашего лагеря. Вот ссылочка http://vk.com/mgberdyansk

Лагерь шикарный побывала в 2015 году вожатые суперские !!!

Оценка: 10 из 10

Спасибо за отзыв! Стараемся с каждым годом становиться только лучше!

Хотела спросить, сколько дней длится одна смена, потому что 210 гривен в сутки, сколько будет стоить вся смена?

Полная смена это 21 день, следовательно полная стоимость путевки 4410грн. Путевку можно купить написав мне на почту pototskaya1@gmail.com, в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya или по телефону (063)6503150. 

Хотела спросить, где можно купить путевку?

Дата пребывания: 6 мая 2016

Путевку можно купить написав мне на почту pototskaya1@gmail.com, в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya или по телефону (063)6503150. 

Сколько стоит?

В графе цена указано что в этом сезоне стоимость 210 грн/сутки. Вопросы по поводу путевок можете отправлять на почту pototskaya1@gmail.com или написать в вк http://vk.com/yaroslava_pototskaya . Либо задать лично по телефону указанному в контактной информации. Спасибо.

Хочу работать у Вас воспитателем, возможно ли устроиться на лето? Работаю в школе учителем, стаж работы 23 года. Образование высшее ЗГУ 1995г. Мой номер тел.097-955-0392, 099-015-2581.

Напишите пожалуйста на почту pototskaya1@gmail.com

Сводная оценка: 9.84 из 10 на основе 105 оценок. Всего отзывов: 162.
Новости и спецпредложения

Похожие детские лагеря

Uahotels.info © 2017