Детский лагерь "ДОЦ Молодая гвардия" Бердянск

Детский лагерь ДОЦ Молодая гвардия Бердянск

ДОЦ Молодая гвардия

Детский лагерь, Без категории

Адрес: ул. Котляревського 4

Телефоны: +380996100701

Сайт: http://vk.com/mgberdyansk

Описание

Дитячий закладоздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташований на материковій частині
України у екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря Запорізької області, біля самої основи Бердянської коси.
Для багатьохдітей та їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення.
Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» та сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів.
Дитячий оздоровчий заклад - улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей та
підлітків з усіх областей України.
Переваги оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі
унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. У повітрі Приазов'я в 1,5 рази більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря. Вліткувода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.
Азовськеморе природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елемента, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму ті речовини, в яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».
Територія закладу – паркова зона,огороджена цегляним забором, упорядкована доріжками, біля кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість
рослинності допомагає сховатися відпекучих променів сонця в спекотні дні.
Від закладу до залізничного вокзалу – 3 км., до центра міста – 5 км.
На території ДЗОВ «Молода гвардія» три стаціонарних двоповерхових та п’ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси,усі корпуси упорядковані,біля яких охайно оформлені альтанки. На кожному поверсі 2-х поверхових корпусів є зручності (санвузли,умивальники та душ згарячим водопостачанням цілодобово) в кімнаті, на блоці або на поверсі. Розміщення дітей в двоповерхових корпусах 3-4чол., а в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі корпуса просторі холи з телевізорами. ДЗОВ «Молода гвардія» має :

 • волейбольний та баскетбольний майданчики;
 • футбольне поле;
 • танцювальний та вогнищевий майданчики;
 • майданчик з ігровими спорудами;
 • альтанки з настільним тенісом;
 • куточок туриста;
 • літня естрада;
 • клуб на 600 місць;
 • павільйонидля гурткової роботи;
 • бібліотека;
 • методичний кабінет;
 • їдальня на 400 місць;
 • банно-пральнийкомплекс.

ДЗОВ«Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил та норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» . Купання дітей у морі проводиться відповідно здоз­волу санітарно - епіде­міологічної станції у спеціально відве­деному для цього місці. Огороджений пляж знаходиться в 500 м від закладу, площа пляжу – 0,5 га,обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання засобів для організації купання (буйки, поплавки, рятувальні круги, кінець Олександрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка. Відвідування пляжу два рази на день з 09.00 і з 16.30.
Цілодобове медичнеобслуговування дітей здійснює лікар і три чергові медичні сестри та санітарка.
В медпункті є ізолятор з трьома боксами, оглядова кімната, їдальня, 2 душові кімнати та 2 санвузли. Дитячий заклад має процедурний кабінет обладнаний апаратами: «Солюкс», ультразвуковим інгалятором, компресорний інгалятор (небулайзер), апаратBody Form, іонізатор повітря аероніон, фіто-чай. Велика увага в ДЗОВ«Молода гвардія» приділяється шестиразовому високоякісному, різноманітному та калорійному харчуванню. Щодня в раціоні м’ясні, рибні та молочні страви , свіжі овочі, зелень, фрукти, соки,хлібобулочні вироби, солодощі. Їдальня розрахована на 400 місць. Харчування дітей в 1зміну.
Дозвілля дітей цікаве і різноманітне щоденно проводяться дискотеки, 2-3 разина тиждень перегляд кінофільмів у клубі,виступи артистів цирку. Велика увага надається екскурсіям, щоб діти про місто Бердянськ в якому вони відпочивають, відвідали найбільш цікаві міста, здійснили подорож у тваринний мир та просто весело відпочили. В ДЗОВ «Молода гвардія» діти мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції по інтересам, проводяться майстер-класи. Територія закладу
огороджена цегляним парканом. Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.
ДЗОВ «Молода гвардія» - територіядитинства, захищається від байдужості, духовної пустоти, національних чвар та політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. В «Молодій
гвардії» оживають найзаповітніші мрії та мешкають світлі дитячі казки з яких пішли злі чаклуни.
А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітлахам не лише відпочити і набратися сил, але і прожити яскраві, незабутні днідружби і спілкування. Кожен відчує себеталановитим, сильним, щасливим.
Для цього взакладі оздоровлення та відпочинку
«Молода гвардія» є все!

+38 (099) 61-00-701
email: pototskaya1@gmail.com

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ІНФОРМАЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ОФІЦІЙНІЙ ГРУППІ ВКонтакті http://vk.com/mgberdyansk
Ласкаво просимо!

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

 • парковка
 • пляж
 • прачечная
 • инфраструктура для развлечений
 • спортивные развлечения
 • организация экскурсий
 • детская площадка
 • услуги няни

Услуги и сервис

 • оздоровление
 • лечение
 • все включено
 • трансфер
 • сейф на рецепции

Отзывы и рассказы туристов

ребенок каждый день вспоминает о лагере и только хорошие воспоминание.надеемся и увидеть так же на воротах прекрасных молодых но опытных педагогов (старший вожатый, старший воспитатель)это люди действительно, которые делают отдых каждый день для наших деток. Они украшают лагерь своей харизмой. Они классные, хоть и молодые но уже опытные.у Вас правильные работают люди.
2020 ждите нас, корпус романтика мы скучаем за тобой!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 5 июня 2019 по 26 сентября 2019

Ребенок очень скучает за лагерям. Лагерь бомба. Не ремонты делает крутой отдых, а люди в нем.
Ждите нас. Лагерь супер лагерь класс, кто не верит пусть проверит.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 5 июня 2019 по 26 сентября 2019

Очень классный лагерь!Как питание,так и развлечение замечательное.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 26 июля 2019 по 7 августа 2019

Да,здесь нет евро ремонта. Но атмосфера лагеря офигенная, администрация лучшая. Заместитель, директор всегда прийдут на помощь всегда решут любую проблему. Сколько раз бы не звонила всегда любезно разговаривают. Спасибо ВСЕМ кто сделал моему ребенку крутой отдых.
Ждите нас в 2020 году.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 26 августа 2019

Сегодня ребенок приехал домой. Счастлив и очень доволен. Спасибо огромное всем. Отдельное спасибо, Ангелине Сергеевне, старшему воспитателю звонила ей без конца она всегда быстро решала проблемы. Лояльная и милая поевосходная дввушка и всегда успокоит. Спасибо нашим вожатыми Виталина Сергеевна и Марина Сергеевна. Спасибо за веселые и интересные мероприятие. Директору низкий поклон. Вы большое дело делаете.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 26 августа 2019

Сыночку 8 лет . в лагере первый раз. ПОЛНЫЙ ВОСТОРГ!!! со слов ребёнка: воспитатели, вожатые молодцы. Питание хорошое. Полная занятость детей совсем нет времени звонить родителям.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 18 июля 2019 по 7 августа 2019

Лагерь класс, ребенку очень нравится!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 29 августа 2019

Сегодня я приезжал к своей дочери. На тихом часу детей не отпускают, я попросил выйти кого-то из администрации вышла девушка представилась старшим воспитателям не помню точно как её зовут. Она мне объяснила то, что есть режим дня и мы нарушать его не будет.
Вот это я понимаю дисциплина. Родители этот лагерь просто чудесный. Начальство отличное, кухня очень вкусно готов можно взять добавки.
Директору низкий поклон! Вы молодцы. ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ ЭТОТ ЛАГЕРЬ.
Но одно плохо я пока заполнял заявление старший воспитатель сидела со мной, за пять минут 4 звонка от родителей то, что сын или дочка не берет трубку. Родители не сходите с ума. Дети заняты, у детей нет времени им все нравится, у них кружки, батуты. Получается то, что начальство и вожатые с воспитателями должны работать только на телефоне и без конца отвечать на звонки. Подумайте! Вожатые должны быть заняты детьми.
Лагерь отличный. Ждите нас в 2020 году!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 29 августа 2019

Не знаю, как Вам Юлия, но я подходила и спрашивала у сопровождающих, и они рассказывали что в стоимость путевки входят все экскурсии кроме аквапарка.
По поводу денег, я своей дочке говорила, чтобы когда приехала сразу же сдала вожатым. Конечно если же их никто сдавать не будет, кто их будет искать - это не вещи,как найти деньги у детей никто не признается и тем более если они потрачены.
Это наше упущение родители! Правильно здесь кто то из родителей писал, что мы отдаем детей на отдых, а не на перевоспитание!

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 29 августа 2019

Почему не уточнили что экскурсии платные? Воровство и хамство в отряде не пресекают

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: 9 августа 2019

Сводная оценка: 9.51 из 10 на основе 120 оценок. Всего отзывов: 186.