Санаторий "Белая Акация" Одесса

Санаторий Белая Акация Одесса

Белая Акация

Санаторий, Без категории

Адрес: Французский бульвар 59

Телефоны: 0482636330

Сайт: http://akacia.info/

Описание

Санаторий «Белая Акация» это одно из немногих успешно развивающихся на Украине предприятий, оказывающих комплекс санаторно-оздоровительных услуг.

В составе санатория успешно функционирует клиники неврологии и психосоматики, офтальмоэндокринологии и кардиологии, центр восстановительного лечения и клинико-диагностическое отделение.

Прекрасно оборудованный киноконцертный зал позволяет на самом высоком уровне организовать конференции, симпозиумы и тренинги.

Санаторий поддерживает тесную деловую связь с предприятиями Одесской железной дороги, Фондом социального страхования Украины и Украинским научно- исследовательским институтом медицинской реабилитации и курортологии.Санаторий «Белая Акация» имеет прекрасную клиническую базу и комфортные условия проживания. Мягкий морской климат в сочетании с ароматами степных трав создает прекрасные условия для лечения.

- Клиника офтальмо-эндокринологии
- Диагностический комплекс
- Клиника психосоматических расстройств
- Отделение восстановительного лечения
- Отделение биоэстетической медицины Naturo-SPA
- Лабаратория сна

Санаторий укомплектован врачами, прошедшими стажировку в ведущих клиниках США.
Отделения оснащены уникальной диагностической аппаратурой. Используются передовые медицинские технологии, которые можно отнести к перспективным достижениям медицины.

На базе санатория развернута клиника саногенеза украинского НИИ медреабилитации и курортологии МОЗ Украины. Совместно с учеными разрабатываются и внедряются высокоэффективные технологии реабилитации и восстановительного лечения.

Медицинский профиль санатория – это санаторно-курортное лечение и реабилитация при:

- церебро-васкулярной и сердечно-сосудистой патологии;
- заболеваниях опорно-двигательного аппарата;
- заболеваний органов зрения;
- нарушение функций эндокринной системы;
- ЛОР - патологии;

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

 • парковка
 • бассейн
 • ресторан
 • бар
 • сауна
 • салон красоты / SPA
 • бизнес центр
 • спортивные развлечения
 • организация экскурсий
 • детская площадка

Оборудование номера

 • WI-FI
 • кабельное ТВ
 • кондиционер

Услуги и сервис

 • оздоровление
 • диагностика
 • лечение
 • завтрак
 • 2-х разовое питание
 • 3-х разовое питание
 • трансфер
 • сейф на рецепции

Отзывы и рассказы туристов

Запланувала відпочинок з 28.06 - 10.07.2021р., путівку проплатила через відділ бронювання (менеджер Альона Рябова). Персонал виконує роботу згідно посадовим обов'язкам. Медпрацівники якісно надають послуги прописані лікарем: лікар-кардіолог Журба Ю.В., медсестра бальнеологічного відділення Олена Василівна, тренер ЛФК, УЗД (серця), спеціаліст з масажу пані Ольга, медперсонал лабораторії, фізкабінету, фітобару. Робітники їдальні та адміністратори Наталія та Олена дослуховуються до потреб відпочиваючих... До речі, жодного разу нікому не відмовили прийти раніше на вечерю, бо я, наприклад, дуже часто відвідувала театри, оскільки вистави розпочиналися о 18:30 та 19:00, потрібен час дістатися до місця та придбати квиток. Дуже вдячна за розуміння!
На вахті знають, що відпочиваючі повертаються з вечірніх вистав та прогулянок: нарікань нема.
Номер стандарт - все, що потрібно для короткого терміну відпочинку. Лише прибирання бажало бути кращим та вчасним... До пляжу треба подолати сходи (~145). Терирорія санаторію доглянута, квітнуть троянди... Шкода, нема безкоштовного Wi-Fi в номері.
Лікувальний корпус та корпус для відпочиваючих - відремонтовані, чисті. Бажаю колективу здоров'я та добробуту. Дякую за відпочинок.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: 10 июля 2021

Відпочинком задоволена

Дата пребывания: 10 июля 2021

Добридень!
Відпочивала з мамою в санаторії Біла Акація в період з 09.09-20.09.2020. Спасибі Анастасіі і Анні 380677037078-вони забронювали мені найкращий номер.
Враження такі:
1. Лікувальна база -хороша, процедур багато, ціни прийнятні.
Дуже важливо потрапити до хорошого терапевта, який не буде "затискати" встановлені згідно з путівкою процедури. Нам пощастило, ми потрапили до гарного терапевта Олени Сергійовни. Дуже грамотний фахівець, уважне ставлення, призначила максимальну к-ть процедур виходячи з показань і виділеної на лікування суми. Дуже її раджу.
Якщо будете робити підводний душ-масаж, то дуже раджу Юлію. Робить масаж на 5 +.
2. Проживання. Ми жили в напівлюксі. Нам дуже сподобалось. Але можна сміливо брати номер простіше, номери хороші з ремонтом.
3. Харчування. Моя суб'єктивна думка - все-таки одноманітне. В основному котлети, биточки, тефтелі - склад один і той же, тільки різної форми. Було м'ясо в чистому вигляді, але не часто.
Гарнір - в основному пюре і гречка.
Сніданки непогані, майже завжди був сир. Хоча моїй мамі було нормально, харчування все-такі діетіческое.
4. Територія велика, дуже доглянута, стороннім не пройти, все обгороджено

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 сентября 2020 по 20 сентября 2020

Відпочивали на наш погляд в одному з кращих санаторіїв Біла Акація ми з сім'єю (я, чоловік, діти 8 і 13 років). Велике спасибі Олександру +38 (050) 703-70-73 докладно все розповів і підібрав потрібний номер. Просто не можу не сказати про те, що тут завжди чуйний персонал. Завжди йдуть на зустріч, допомагають, підказують. Завжди гарний настрій, це якось створює атмосферу позитиву. Здається, це теж впливає на оздоровлення. З харчування: Попередньо читали відгуки, дізнавалися про інші санаторії. Виявляється це один з небагатьох в Одесі, де система харчування шведський стіл. При цьому всі страви розділені на дієти. Це дуже зручно, коли тобі не потрібно ламати голову над тим, що і в якому кол-ве тобі є при лікуванні! Здорово! При цьому вибір досить різноманітний, на будь-який смак. Персоналу кухні - окреме спасибі. Під час трапези - приємний музичний супровід. Проживання: Нам дістався чудовий номер, світлий затишний. По справжньому «європейський». Жили на 7 поверсі !!! Не в перший раз приїжджаємо, чесно кажучи не очікували від Білої Акаціі. Лікування: Для мене наболіла тема, тому що здоров'я з віком цінуєш все більше. Мені дуже подобається те, що тут дійсно одна з кращих лікувальних баз. Лікарі, терапевти - весь мед. персонал висококваліфіковані фахівці. Це комплексний підхід - на рівні будь-якій європейській клініки. В цілому ми заробляємо досить добре, і можемо дозволити собі відпочинок будь-якого рівня. Але в Білу Акацію їздимо щороку. І чомусь завжди хочеться сюди повернутися. Прямо райський куточок, де можна відключити мізки, розслабитися і отримати задоволення

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 6 июля 2020 по 23 июля 2020

Відпочивали з чоловіком в цьому санаторії в квітні 2019р. Дуже сподобалось і влітку знову приїдемо. Саме те, що ми хотіли. Тихо, спокійно, затишно. Лікування цілком влаштувало, призначили процедури саме ті, які нам хотілося отримати. Дуже хороший номер, шикарний вид з окна.Розташування санаторію просто унікальне. Харчування на вибір, смачно, досить різноманітно, порції повноцінні. Привітний персонал, на будь-які питання і прохання завжди знаходили швидке і зручне рішення. Нас цілком все влаштувало. Велике спасибі менеджеру Анні +38(048) 728-80-20, яка допомогла з вибором санаторія.Она просто розумниця, правильно зрозуміла наші запити. Ми раніше їздили відпочивати за кордон. Тепер зрозуміли, що можна комфортно відпочивати і лікуватися в санаторії "Біла Акація". Всім рекомендуємо відвідати цей санаторій. Можна з лікуванням, можна без лікування - просто відпочити в шикарному місці, подихати морським воздухом.Все було здорово! Дякую всім!
переваги:
Тихо, спокійно, затишно.
недоліки:
Можна урізноманітнити меню, наприклад каші (частіше подавали вівсяну) і треті страви (чай, кава, компот).

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 15 апреля 2019 по 28 апреля 2019

В першу чергу хочу подякувати менеджера Анну +38 (050) 703-70-73 - за швидку і якісну організацію моєї відпустки, в який я, буквально, зірвалася. Анна з нескінченним терпінням і тактом витримала всі мої психи і, як мені здається, неадекватні питання :). Проконтролювала приїзд, заселення. І протягом відпустки теж допомагала і підтримувала. Анна, СПАСИБО!
Отже, я приїхала 26.08. на 21 день. Санаторій був завантажений в повному обсязі. Мене поселили на 3-й поверх. Номер просторий, світлий, мені все дуже сподобалося
У санаторії Біла Акація чудовий медичний персонал! Уважні, терплячі, турботливі! Як у них вистачає терпіння і уваги на всіх я іноді не розуміла :) Особливо в ті хвилини, коли знову ж таки не справлялася адміністрація, а шишки падали на дівчаток-медсестер, вони, збивалися з ніг, але намагалися зробити все можливе для відпочиваючих. Люди, що працюють в лікувальних відділеннях - дивовижні! Уважні лікарі, і золоті дівчинки медсестри: і в відділенні грязелікування, і в водних відділеннях, фізіотерапії: Ася, Лена, Ната, чарівні руки у масажиста Кирила! Хотілося б усіх поіменно перерахувати, та пам'ять дірява . Але згадую їх усіх з теплом і щирою вдячністю !!!
Дуже смачно і різноманітно годували!
Лікування, відпочинок, харчування - вищий бал!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 11 августа 2020 по 24 августа 2020

Повернулися з санаторію Біла Акація 30 червня 2020р, бронювали номер зазделегіть за номером телефону+38(048) 728-80-20 Все дуже чудово. Відпочивала 10 днів з чоловіком. Відразу вразила краса, доглянутість, чистота. Ввічливо і швидко нас оформив в приймальні молода людина, все пояснив, тому що ми були тут вперше. В їдальні-ресторані адміністратор проводила нас на 2 поверх до нашого столика. пояснила як робити замовлення. так приємно було з нею спілкуватися. Кожен день приходячи в столовую ми незмінно чули: "Доброго ранку" і "Смачного". Дівчата офіціантки дуже ввічливі, особливо запам'яталася офіціантка, яка обслуговувала наш столик. Вона виконувала всі наші побажання швидко і з посмішкою, з нею обід перетворювався в приємну трапезу. Їжа дуже смачна, багата і корисна. Дякую. Процедури, які призначила нам кваліфікована лікар ендокринолог, були саме з урахуванням медичних показань. Вона поставилася до нас з великою увагою, розумінням та повагою. Я приїхала додому новою людиною. підтримка здоров'ю дуже прекрасна. Спасибі психолога, його кабінет відвідували із задоволенням. Номер у нас був хороший. Чергові по корпусу дуже приємні. Нас приймала і проводжала одна і таж зміна. Чергова на ресепшені в корпусі побажала нам здоров'я, щасливої дороги і запрошувала ще раз відвідати їх санаторій. Напевно ми так і зробимо. Обов'язково приїдемо сюди наступного літа, щоб підтримати своє здоров'я, відпочити і погуляти. Спасибі всім за приємний відпочинок в чудовому куточку нашого краю.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 16 июня 2020 по 29 июня 2020

Найперше враження при заселенні - трохи сумбурно і мабуть надто нав'язлива суєта навколо майбутнього постояльця. Але це навіть було приємно. Номер дали відмінний з видом на море, на 4-му поверсі - брав стандарт одномісний - 1200 грн. добу з трьох разовим шведським столом,. У номері чистенько, прибирають кожен день. Душ, санвузол, телевізор із супутниковим телебаченням, шафи, вай-фай з хорошою швидкістю. Ліжко дуже зручне, в міру м'яке, постільна білизна хорошої якості і пахне свіжістю. Харчування заслуговує на окрему розмову бо так смачно я навіть вдома не часто харчуюся дуже рекомендую борщ з пампушками та філе риби - це щось! До речі є меню і для дітей і всякі дієтичні. Але від перебування в Білій Акаціі залишилися тільки приємні враження від наданих послуг. І водички мінеральної попити можна і відпочити в своє задоволення дуже приємно! Дружина заздалегідь купувала путівки у подружки, яка працює у відділі бронювання ось номер раптом знадобиться вибрати хороший номер і забронювати путівку - звуть Ганна +38 (067) 7037078.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 8 июля 2020 по 23 июля 2020

Давно мріяв повезти дітвору в Одесу. Санаторій Біла Акація вибирали за порадою знайомих. Очікування нас не обдурили. Сервіс на рівні. Сім'я велика, але заселилися без проблем. Навіть не очікував що таке буває. Все було замовлено заздалегідь і пройшло як по годинах. Я тільки про це по початку і думав, але ніхто нічого не наплутав. Про красу цього краю розповідати не буду, а от про службовців хочу сказати дуже багато добрих слів. Я думав таке тільки в фільмах. Всі привітні. Зловив себе на думці, що треба частіши сюди приізджати. Номери затишні і це теж приємно. Обслуговування на 5 +, особливо на процедурах шарко і гідромасажу. Єдиний недолік - дорогувато, але цей недолік я хочу віднести, більше на свій рахунок. Їздимо, в основному в лютому, після свят, номер замовляємо на odecca.ru зазделегідь.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 4 августа 2020 по 23 августа 2020

Зовсім недавно приїхала з чоловіком з санаторію "Біла Акація " м.Одеса. Відпочинок і лікування повністю і цілком відповідають тим грошам, які були витрачені. Враження хороші. За 14 днів нашого перебування тут отримали масу позитивних емоцій і не хотілося повертатися додому. Вода дуже сильна, цілюща і лікувальна. Лікарі і весь персонал супер. Велике спасибі медсестрам з фіз. кабінету, з бальнеологічного відділення. Все дуже уважні і доброзичливі. Харчування непогане, смачне і поживне. Номери хороші з усім необхідним, комфортні і затишні. Після n-го кількості процедур стан здоров'я покращився, самопочуття стало прекрасне. Обов'язково повернемося сюди в цьому році і вже купили путівки по акціі раннього бронювання в санаторіі Біла Акація у Анни Володимирівни, яка дуже сподобалася своїм підходом до людей, спокійна, душевна і дуже уважна +38 (067) 703-70-78 допомогла забронювати кращий номер . Будемо рекомендувати цей санаторій всім друзям і родичам. Гідне місце, сюди неодмінно треба приїхати і побачити все на власні очі, а головне відчути.Відповідність ціни і якості, цілюща вода, відмінний медперсонал, ситне і смачне харчування, комфортні номери, уважний обслуговуючий персонал, затишна обстановка.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 октября 2020 по 31 октября 2020

Сводная оценка: 7.65 из 10 на основе 78 оценок. Всего отзывов: 97.