Курорт Орловщина: Серцево-судинні захворювання — профілактика і лікування в санаторії

Серцево-судинні захворювання — профілактика і лікування  в санаторії

Серцево-судинні захворювання — профілактика і лікування в санаторії

Организатор: Санаторий Курорт Орловщина, Орловщина

Ссылка: http://spa-kurort.com.ua....niya.php

За даними статистики, серцево-судинні захворювання посідають перше місце серед причин смертності в усьому світі. Ні від яких інших захворювань щорічно не вмирає стільки людей, скільки від хвороб серцево-судинної системи.

Ризик померти через хвороби серця або судин подвоюється, якщо у вас підвищений артеріальний тиск (починаючи з рівня 135/85 мм.рт.ст.). Якщо ваш тиск знаходиться в межах 115/75мм.рт.ст. (оптимальний рівень артеріального тиску), то ви маєте мінімальний ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Це означає, що людям, які страждають на гіпертонічну та ішемічну хворобу серця, необхідно звернути особливу увагу на корекцію артеріального тиску медикаментозною терапією і профілактику подальшого прогресування й ускладнень захворювань.

Досягнення фармакотерапії й кардіохірургії в лікуванні серцево-судинних захворювань не замінюють інших напрямків профілактики, лікування і реабілітації з використанням фізіотерапії, дієтотерапії, фізичної реабілітації та психотерапії.

Про те, як організована система профілактики захворювань серцево-судинної системи в санаторії «Курорт Орловщина» і які методи застосовуються в санаторії, читайте в статті: «Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань в санаторії»