Санаторий "Поляна" Поляна

Санаторий Поляна Поляна

Поляна

Санаторий, Без категории

Адрес: Духновича 104

Телефоны: 03133 7-47-01; 03133 7-47-07; 03133 7-46-18;

Сайт: sanpolyana.com

Описание

"Санаторій "Поляна" знаходиться в зонібальнеологічного курорту "Поляна", в долині р. Мала Пеня (басейн р.Латориця), серед вулканічних і Полонинських хребтівУкраїнських Карпат, на висоті 300 метрів над рівнем моря, в так званій Пекінській гідрогеологічної зоні, породи якої представлені в основному пісковиками. У них, механічно і хімічно більш зруйновані, ніж вулканічні породи утворюються води карбонатного типу вищої мінералізації з унікальним складом, що складається фактично повністю з гідрокарбонату натрію, але з високим вмістом бору.

В цьому натуральномупродукті сконцентровано такий багатий спектр різних речовин, що «Поляну Купель» можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою.

За своїми властивостямивода «Поляна Купель» переважає суму властивостей Боржомі, Єсентуків, Нарзану та Нафтусі разом взятих! Вона має високу буферну ємність та звужуючу здатність, протизапальну та репаративну (заживляючу) дії, є бактерицидним засобом щодо
гелікобактеріозу, діє як сильний холнретик та помірний холецистокінетик.

Тобто вона одночаснопосилює виділення печінкою жовчі, робить її менш в’язкою, більш текучою,
поліпшує колоїдальні якості жовчі, зменшує ризик каменеутворення, скорочує жовчний міхур, регулює роботу сфінктерів жовчовивідних шляхів.

Ця мінеральна водаблаготворно впливає на весь організм, зокрема сприяє очищенню його від шлаків, токсинів, солей важких металів, нітритів, нітратів, інших інгредієнтів, з-поміж яких – ізотопи радіонуклідів, має виражену імунопротекторну дію. Наша вода високоефективна також при лікуванні цукрового діабету, подагри, поліартритів, остеохондрозу, супутніх недуг дихальних шляхів.

До послуг відпочиваючих: Аптечний пункт, автостоянка, бібліотека, дитячі ігрові майданчики, пункт прокату (на зимовий період), є кабельне телебачення та WI-FI.

Для бажаючих пропонуються екскурсії по культурно-історичним місцямЗакарпаття, турпоїздки за кордон (Угорщина, Словакія при наявності закордонного паспорту).У селі Поляна зимоюпрацює два гірськолижні витяги (відстань від санаторію 800 м, довжина 1 000 м).Можливе підвезення до витягу санаторію Квітка Полонини (відстань 3км, довжина - 1 000 м.).

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

  • парковка
  • организация экскурсий

Оборудование номера

  • WI-FI
  • кабельное ТВ

Услуги и сервис

  • оздоровление
  • диагностика
  • лечение
  • 3-х разовое питание

Отзывы и рассказы туристов

Сьогодні мала «щастя»познайомитись із санаторієм»Поляна» та його персоналом у особі заступника головного лікаря по лікувальній частині Пілкою О.Д.Скажу зразу:»Це просто жах»!Абсолютно хамське відношення лікаря.Кудись постійно виходила,розмовляла по телефону,без черги приймала якихось «своїх «пацієнтів «по адміністративну р.бистрячку»...Вимаринувала під кабінетом близько 3годин.А коли дізналася що ми колеги(я лікар)то просто відіслала оформлять всі потрібні і непотрібні формальності,пообіцявши прийняти повторно і надати дозвіл лікуватись у санаторії після того як завершить всю свою адміністративну роботу.
Дякую,колего!Не розумію,чим я заслужила таке відношення???
Ні в одному подібному закладі ніколи нічого подібного зі мною не траплялося.
Розумію,що санаторій соц.страхівський,фінансується погано.Відповідно,контингент:пенсіонери,люди ,що ідуть по профспілкових путівках.З такими особливо не царемоняться.Відношення до них таке як сьогодні на собі відчула я...Це просто жах !!!Ще раз,дякую ,колего.Бажання навіть наближатись до такого лікувального закладу надовго зникло.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: 20 августа 2019

Когда я зашла в фойе второго корпуса,у меня был шок.Ремонт не делался год тридцать,в воздухе запах старья и грибка,под окнами гудит кочегарка,подушки в потеках и пятнах,все обшарпаное и старое,назову -бомжатник.Отношение к чернобыльцам хамское.Перевести в третий корпус отказались,хоть место было.Соцтрах не перечисляйте им деньги и не заключайте с ними договора!!!

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 15 мая 2019 по 1 июня 2019

Відгуки почитав...квиток вже в кармані на 8 травня...після лікування та відпочинку буде розгорнутий відгук.

Дата пребывания: с 8 мая 2019 по 22 мая 2019

Путівка по ЧЕАС.,матері і дитини,чи можна взяти ще дитину 6 років,ціна проживання,харчування?

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 17 марта 2019 по 7 апреля 2019

В санаторий " поляна" поехала по реабилитационной путевке от соцстраха, через 25 дней после удаления желчного. Вода "поляна купель" просто чудо. В течении недели исчезли боли в правом боку. Воздух - обалденный (даже ощущается вкус воздуха). В столовой научили дробному питанию( 5 раз в день кормили). Многие пишут порции огромные,кормят кашами, невкусно- а мне нормально (можно много не кушать). Это всё мелочи жизни- главное готовить самой не нужно. Да и постель проблема вовремя на чистую сменить, да и все далеко не евро. Для меня все это не важно, т.к. здоровье за 24 дня пришло в норму. около санатория есть приват банк (можно ехать с картой), отделение новой почты (вещи можно отослать в поляну, а при отъезде из поляны это большой плюс после операции)

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 13 мая 2018 по 6 июня 2018

Подскажите пожалуйста, если ехать по путёвке матери и ребёнка, могу ли я взять с собой второго ребёнка которому 1,9? Е

Планируем приехать в конце сентябряна 20 дней по путёвки матери и ребёнка с диагнозом сах, диабет,какая у вас погода и какие нужны вещи в осенний период

Скажіть будь ласка, чи можливо розділити путівку 18 днів ( УБД)? Яка при цьому доплата?!

Отдыхали с женой и детьми на многих курортах и собственно есть с чем сравнивать.Персонал приветливый,разговорчивый. Условия впринципе нормальные еда хорошая порции большие..короче наедались,очень хорошо устроен в санатории культпросвет хочешь иди на танцы,хочешь концерты-да пожалуйста,кино,прогулки,опять же есть игры с детьми. Но главное в чудесной Поляне это вода и Чистейший воздух.В общем эмоций много и только хорошие обязательно приедем ещё!!!

Оценка: 9 из 10

Дружина після операціі отримала пропозицію по путівці на реабілітацию ,лікар порадила іхати в санаторій поляну. То я як дбайливий чоловік зайшов в інтернет і прочитав відгуки . Найшов і не добрі тільки с часом зрозумів то такі люди писали яким ніхто не догодить. Приізджав постійно на вихідні брав когось із дітей у нас іх 5 ро.ім також усе сподобалося . Так це савок ,хто має купу грошей є супер пупер рядом ,тільки там нема повітря ,там можно піти пофоткатись. Робляться ремонти двері нові поставили скоро доберуться до стін в коридорі ,паркет старий стукотить ,але я впевнений зроблять ,в кімнаті 209 за іншй не скажу було чисто холодильник, злектрочайник ,телевізор, світильник,все працює Є душ сан вузел рукомийник .вода чиста після кипіння ні якого осаду. Одна дочка виявила бажання піти в ідальню з мамою то наілися у двох .Админістрація робить якісь культурні заходи запрошуе чи хто сам пропонує якісь невеликі народні концерти .Але нічого гучного ніяких свистоплясок ,де коли звучить не громка музика на кришй де столова є гучномовець ,але це позитивно без губ ци цика .Персонал спокйиній на відвідувачив реагує спокійно без питань. Жінка каже лікарі дуже добрі и ті хто процедури робив і массаж .Рядом з санаторієм є все і не дорожче чим у Львові.Багато можу написать і про річку і про гарні потічки ,місця де робили собі шашлики ,але ви як приідите то там все побачите І головне ніде нема сміття .Знаю одна людина там була вже 11 разів ,а це таки говорить само про себе. Шкода на гриби не попав ,а так все добре. Для водіів с. Нові Ворота спец контроль з поступовим пониженням скорості ,знак СТОР конроль в дві сторони ставйте не зволікайте . Бувайте всі здорові .

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 21 апреля 2018 по 11 мая 2018

Сводная оценка: 6.74 из 10 на основе 61 оценок. Всего отзывов: 202.