Отзывы частного сектора "У Семёныча" Каролино-Бугаз

Іван Трофимович з Миргорода ,якраз зараз ми із родиною знаходимось у селі Велика -Багачка біля вашого славетного міста .Повірте тут комарів більше . В Кароліно- Бугаз був кондиціонер і вікна на ніч закривалися , вдень нас комарі не турбували .7 з 10 днів ми вечеряли на вулиці .Не скажу що вони нас заїдали .Не треба називати людей брехунами.
иФото зкину трошечки пізніше . Усього найкращого .

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 6 августа 2018 по 16 августа 2018

Виктория, ваш отзыв неправдив. Что не грызут комары рядом с озером? Сбросьте свои фото, но только с вами, а не с дочерьми хозяина. Ваш отзыв больше служит ответом на предыдущие. Ложь!

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 13 августа 2018 по 19 августа 2018

Відпочивали 10 днів з дітьми , до господарів ніяких претензій не було . Номер сподобався . На кухні був весь потрібний посуд , хоча треба взяти із собою лоточки для готових страв . Якщо і є в відпочиваючих якісь претензії , це все дуже індивідуально .Озеро не заважало , пляж близько і завширшки він 10 метрів , які чужі паркани , що ви мелете ! Якщо треба скину фото , що ми не підставні особи .Поїхали ми би туди ще раз - так !

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 6 августа 2018 по 16 августа 2018

Віталій з Вінниці та Неля з Мукачево підставні птахи і малюють неіснуючі розкоші. Навіть поїсти за нормальні гроші ніде! Постійно йде добудова, вайфай відсутній, зате дівки у господарів на любий смак.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 6 августа 2018 по 9 августа 2018

Ми остались дуже задоволені новий дом чистота просто супер. Е де поставити машину е де погратись діткам. Особливо сподобались хазяйі Семенович класний мужик і то що пишуть що він хамло то брехня за 6 днів ні разу я не чув щоб він комусь хамив а якщо хтось хотів прогул банити то правильно зробив що запретив бо е ще багато людей які хотять відпочивати. Так що йідьте і відпочивайте залишитесь задоволені як ми.

Оценка: 10 из 10

Море близко, цены по сравнению с сайтом завышены. Интернет не ловит почти. Хозяин Виктор Семеныч и его дочь Анна грубят постоянно и придирчивы. Озеро вонючее с комарами рядом. Стройка мешает нормальному отдыху. Горничные используются для интима и молодые и старая рыжая.

Дата пребывания: с 2 августа 2018 по 8 августа 2018

Все чудово.Гарні номера ,зручна кухня ,зелена зона у дворі є де діткам гратися.Все що потрібно для відпочинку і для зручності нам представили господарі.Рекомендую. Дуже добре що нема кафе і дискотек.Тільки море і пісок.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 28 июля 2018 по 6 августа 2018

У "Семенича" були
Ні туди і ні сюди
Сервісна вони не мають
Що воно таке не знають
Ціни луплять ого-го
Обдеруть того й того
Враження ні те ні се
Хочем написать про все
Лиш кишені набивають
Про людей вони не дбають
Безсоромно дурять всіх
І беруть на душу гріх
Відгуки, що люди пишуть
Чиста правда - всі не брешуть
Гостям щиро обіцяють
Швидко про все забувають
Думають лиш про купюри
Отака у них натура
Ця сімейка, не здорова
Не приїдем більше знову
І нікому не порадим
Бо чекає там засада
І цей вірш ми написали
Бо свиню нам там підклали
То ж шукайте місце інше
А як ні, то вам же гірше.

Оценка: 1 из 10

Это просто обманщики, территории - нет, номера малюсенькие и не ахти, парковки нет, обслуживание на 3, комаров и прочих гадов миллион на улицу не выйти, вместо пляжа лежбище под чужими заборами(дома уже заходят в море). Вся остальная информация в "отзывах" - это реклама хозяев. Так что Вам решать.

Оценка: 1 из 10

Друзья очень советовали!Часто отдыхают "У Семеныча".Решили съездить.В итоге остались довольны.Огромная территория,с видом на красивым видом на море и озеро!!!Семья осталась очень довольна!!!Надеюсь в сентябре вырваться на выходные!

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 1 августа 2017 по 15 августа 2017

Сводная оценка: 7.91 из 10 на основе 33 оценок. Всего отзывов: 50.