Танцювальний табір у Карпатах: Танцювальний табір у Карпатах

Танцювальний табір у Карпатах

Танцювальний табір у Карпатах

Организатор: Детский лагерь Танцювальний табір у Карпатах, Ворохта

Даты: с 1 августа 2019 по 8 августа 2019

Ссылка: https://radmir.ua.market/

Поринь разом з нами у фантастичну атмосферу – Барвисті Карпати, літо 2019

Дитячий табір чи Сімейний віподчинок?

"Клуб Успішних Дітей "Ra D'Mir" разом із Танцювальною школою "Dream Тeam" - це ефективний досвід минулого + найкраще із справжнього та майбутнього!Розвиваємося і відпочиваємо разом!Мега крута пропозиція для тих, хто не любить сидіти літом у дома, для тих хто любить подорожі, пригоди, високі гори та швидкі ріки, а також танці і активний відпочинок з МЕГА ПОЗИТИВНОЮ КОМАНДОЮ МРІЇ.

В тебе є усі шанси приєднатися до нашої групи залишити заявку на цьому сайті або попереднє бронювання місць (067)966-69-96

Програма на 1- 8 серпня 2019р.

1.08.19 – прибуття тургрупи поїздом у Івано-Франківськ. Переїзд автобусом через Яремче до гірського курорту “Ворохта”, поселення в готель, дозвілля. Святкова дискотека2.08.19 – 7.08.19р.Танцювальні майстер-класи , акторська майстерність, фіз-підготовка.

3.08.19 виїздна екскурсія до Верховини — центру Гуцульщини (музей побуту та музичних інструментів, хата-гражда, катання на конях)

6.08.19р. Яблуниця: полонина “Перці” і туристичний курорт “Буковель”. На дозвіллі передбачені: купання в басейні, пішохідна екскурсія по Ворохті, ранкові походи по гриби і ягоди, катання на конях, ловля форелі, пікнік на лісовій галявині, дискотека та інші розваги.

8.08.19 — виїзд тургрупи автобусом до Івано-Франківська, від’їзд потягом до Києва. У програмі можливі зміни за зверненням керівництва групи і враховуючи погодні та інші фактори.

Вартість туру 6999 грн.

Вартість включено: проживання в готелі ( 2-4 місні кімнати зі зручностями в номері), харчування : 1.08.19 -обід і вечеря, 8.08.19 – сніданок і обід.2–7.08.19 — трьохразове харчування, програма для батьків та дітей!

Програма у таборі:
Акторська майстерність
Квести
Вікторини
Танцювальні майстер-класи
Зарядка. Пробіжка
Фіз-підготовка
Конкурси. Концерти. Подарунки!
Екскурсії
Дискотеки

Батьки можуть замовити ВІП-послугу для своєї дитини.

Також, батьки, які їдуть відпочивати разом з дітьми, можуть замовити ці послуги для себе.

ВІП-послуга це робота психолога індивідуально і в групі (вправи, ігри, бесіди, тести, малюнки). Виявлення мотиваційних шляхів до дитини, через його бажання і потреби - головні складові мотивації до вчинків.

Безкоштовно!

Якщо Ви замовили будь-які послуги (від 4 годин).

Після дитячого табору, психолог зустрічається з батьками/опікунами дитини і проводить, безкоштовно, консультацію (1 година). Зустріч проводиться за попереднім записом, за адресою: м. Київ, пр-т Правди 12-в, кабінет № 305.

Зустріч повинна відбутися впродовж 2 місяців (тобто, зустріч повинна відбутися не пізніше 15 жовтня 2019 р.).

Оплату необхідно перерахувати не пізніше 5 днів до початку заїзду у табір!

(067)966-69-96

https://radmir.ua.market/