UAHotels.info Каталог гостиниц Львовская область Львов Гостиницы Писанка

Гостиница "Писанка" Львов

Описание

Уважаемые львовяне и гости города!

Приглашаем в гостинично-ресторанный комплекс “Писанка”!

Для наших гостей мы подготовили 17 уютных номеров категорий “Стандарт”, “Улучшенный” и “Люкс”. Благодаря разнообразию номерного фонда в гостинице “Пысанка” возможно размещение групп людей до 46 человек.

Удобные кровати с ортопедическими матрасами, комфортная мебель, ванные комнаты с душевыми кабинами, система кондиционирования и отопления, LED телевизоры, мини-холодильники, телефоны с городской телефонной связью - в гостинице “Пысанка” Вы найдете все, что нужно для комфортного отдыха во время пребывания в нашем городе.

К Вашим услугам: бесплатная парковка, бесплатный Интернет (Wi-Fi), дополнительная кровать и детская кроватка для младенца, завтрак на выбор, услуга “звонок - будильник”, индивидуальный трансфер (по заказу), вызов такси, заказ экскурсий, бронирование авиа, железнодорожных билетов, билетов в театры, кинотеатры, на концерты и другие культурные мероприятия, проходящие в городе Львове, столиков в ресторанах и другие услуги можно заказать, обратившись к администратору нашего гостинично-ресторанного комплекса “Писанка”.

Мы с нетерпением ждем Вас и желаем хорошего отдыха в нашем городе!

Детали и бронирование:
Телефоны: +38 (032) 294 51 35
+38 (098) 477 57 53
+38 (066) 778 99 58
+38 (063) 072 08 32
e-mail: pusanka.hotel@gmail.com

Номер, инфраструктура, услуги

Инфраструктура

  • парковка
  • ресторан
  • бар
  • салон красоты / SPA
  • организация экскурсий

Оборудование номера

  • WI-FI
  • кондиционер

Услуги и сервис

  • завтрак

Отзывы

НЕ ВСЕ ТЕ ЗОЛОТО, ЩО БЛИЩИТЬ...ця фраза якнайкраще характеризує ресторан Писанка, який здавалося б може стати вишуканим місцем проведення будь якого святкування, та будьте обережні, адже за цією показною красою позолоченого інтер'єру та простором криється НАДЗВИЧАЙНО НЕУВАЖНИЙ, НЕПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРСОНАЛ, ЯКИЙ ЦІЛКОВИТО ПСУЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ЗАКЛАДУ!!!! Якщо Вам охота отримати за Ваші "кровно зароблені" купу нервів, недбалого ставлення та хамськоі поведінки, тоді Вам в Писанку!!!! Моя історія почалась типово: ідея святкувати хрестини новонародженого малюка, на місяць вперед замовлене місце в ресторані Писанка, проплачений завдаток, обумовлене місце на 2 поверсі, оскільки дитинка малюсінька і її так хочеться відгородити від зайвого шуму, протягу та посторонніх людей, складене завчасно меню... І очікування гарно проведеного свята.... Але персонал Писанки надзвичайно "майстерно" зруйнував усі мої плани та приготування одним недбалим вчинком: офіціант закладу неправильно записав місце, де ми хотіли святкувати: замість 2-го зазначив 1-ий поверх, який не закривається для інших відвідувачів на період святкування, там де шумно грає музика, і який просто не подобається мені! І з'ясувалося цей "неособливо важливий" на думку адміністрації ресторану факт за 4 дні до хрестин. На мій шок і вимогу проводити наше свято там де й було домовлено, адміністраторка Надія Іванівна зіпхала всю вину на мене, начебто я не сказала працівнику ресторану який саме поверх обираю і спокійнесенько собі повідомила, що ми змушені будемо святкувати на 1 поверсі... Жодні доводи про те, що в мене немовлятко на руках на неї не подіяли, адже, за її словами, 2 поверх вже замовили "старі" клієнти (впевнена що там без кумовства не обійшлось) і вона не може, а як на мене, швидше НЕ ХОЧЕ Їх пересаджувати, оскільки вони відмовляються! І ще звинуватила мене та мого чоловіка, що ми йдемо на принцип, тому й не хочемо святкувати на 1 поверсі... Наші раціональні аргументи на неї не діяли, хоча воно й не дивно- з першого погляду стає зрозуміло, який там інтелектуальний рівень та елементарна відсутність людяності + до всього вона жахливо повільна - пора вчитися рухатися швидше, адже ви працюєте адміністратором, який ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВСЕ РОБИТИ ШВИДКО ТА ЯКІСНО, а не плентатися пів години поки вас чекає клієнт!!!!! В результаті за 4 дні до хрестин мені довелось шукати інший ресторан і СЛАВА БОГУ у Львові є ресторани ЗНАЧНО КРАЩІ ЗА ПИСАНКУ, які не поступаються цьому закладу нічим, а про персонал я взагалі мовчу!!!!! ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ Я ТАКОЖ АДРЕСУЮ ДИРЕКТОРУ ПИСАНКИ, ЯКОМУ ЯК НА МЕНЕ ВАРТО ПРОВЕСТИ СЕРЙОЗНУ ПЕРЕОЦІНКУ СВОЇХ КАДРІВ ТА ОЧИЩЕННЯ ПИСАНКИ ВІД НЕПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ!!!! А всім, хто читає цей коментар пораджу лиш одне: 100 раз подумайте, аніж святкувати щось в Писанці, принаймні доти, доки там працюють вищезгадані персони!!!!

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 4 января 2017 по 5 января 2017

Сводная оценка: 1.00 из 10 на основе 1 оценок. Всего отзывов: 1.
Номера и цены
Стандарт
От 350 грн.

Похожие гостиницы

Uahotels.info © 2017