Лікування суглобів та хребта в санаторіях Закарпаття

Лікування суглобів та хребта в санаторіях Закарпаття

Лікування суглобів та хребта в санаторіях Закарпаття

Сьогодні здоров’я – це виключно завдання кожного особисто. Те, в якому стані українська медицина і лікування яких хвороб зараз у пріоритеті, навчило нас не покладатись на випадок та чекати, коли припече аж так, що тільки одна дорога – в лікарню. Тому так багато українців обирають лікувальний туризм, де за доступними цінами можна одночасно відпочити і оздоровитись.

Впровадження новітніх технологій у всі сфери народного господарства призвело до того, що значна частина людей працює в офісах та за комп’ютерами. А величезна кількість ДТП, які стаються через стан доріг і не тільки, визначає постійний ріст хвороб опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, переломів хребта, кісток та потреби в реабілітації після їх лікування.

Щастя, що на Україні є багата природна здравниця – прекрасне Закарпаття, де з надр землі б’ють цілющі мінеральні джерела. Вони допомогли та повернули до нормального життя тисячі пацієнтів та відпочивальників санаторіїв Закарпаття.

Один з найкращих санаторіїв Закарпаття – Свалява-Сольва пропонує європейський сервіс і карпатський колорит, поєднання нових видів відпочинку і косметичних послуг в СПА з лікуванням та екскурсійними подорожами. І навіть той, хто приїхав відпочити і розслабитись, не знехтує такою вдалою можливістю і обов’язково скористається процедурами з мінеральними водами.

В більшості популярних санаторіїв Закарпаття, як в санаторіях Боржава, Сонячне Закарпаття, Карпати, одним з основних профілів є лікування захворювань опорно-рухового апарату:

 • артритів та поліартритів;

 • анкілозуючого спондилоартриту;

 • станів після ендопротезування суглобів;

 • ревматоїдного артриту;

 • періартриту та остеохондрозу хребта з радикулярним синдромом;

периферичної нервової системи :

 • хронічні неврити, радикуліти та поліартрити без ускладнень;

 • вегетативні поліневрити;

 • хвороба Райно;

 • невропатії та парези кінцівок;

а також інших серйозних захворювань.

В санаторіях Закарпаття як основний метод лікування рухового апарату використовують бальнеотерапію. Наприклад, у санаторії Боржава розроблена лікувальна програма на основі чотирьох різних мінеральних вод, яка має найкращий ефект застосування при лікуванні більшості хвороб з додаванням термальної води «Теплиця» для ванн. Цілющі властивості мінеральних джерел поєднані так, щоб максимально допомогти людині оздоровити суглоби та хребет та ШКТ.

Кожному пацієнту чи відпочивальнику медперсонал, що за довгі роки роботи в санаторіях Закарпаття отримав неоціненний практичний досвід, залежно від потреб запропонує потрібний комплекс терапевтичних процедур:

 • для лікування суглобів та всього рухового апарату – ванни з термальною водою; підводні душі; масаж; озокерит; електротерапія; лікувальна фізкультура;

 • для лікування нервової системи – кліматотерапія; фіто-, аромотерапія та ін.

Важлива складова відпочинку та лікування – питний курс мінеральної води.

Раніше важко було купити путівки в санаторій. Тепер все просто: за 10 хвилин на сайті «Є-Гермес» можна забронювати путівки в санаторій Закарпаття за реальною ціною та за умовами проживання на будь-який термін. Менеджери порадять, де краще полікувати опорно-руховий апарат, суглоби, шлунково-кишковий тракт та обмін речовин.

Використовуйте свою відпустку з користю. Прекрасна природа, цілющі води, хороший сервіс і доступні ціни санаторіїв Закарпаття – все це разом дасть вам можливість відпочити в тиші й комфорті, отримати безліч позитивних емоцій і оздоровити свій організм.

Размещено: 19-12-2020 / Просмотров: 152