Що варто врахувати при пошуку конференц-залу?

Що варто врахувати при пошуку конференц-залу?

Організатори конференції, тренінгу або наукового симпозіуму зіштовхуються з важкою і важливою дилемою. Вона пов’язана з вибором відповідного місця для проведення заходу. Через кількість людей, час і тип зустрічі потрібно врахувати багато критеріїв. Звичайно, бюджет також відіграє важливу роль.

Конференц-зали будуються сьогодні не тільки на модних курортах або в околицях великих міських центрів. Перше питання, яке має цікавити організатора, – це відстань. Чи варто орендувати готель з конференц-залом десь поруч, чи краще вибрати курорт, розташований в іншому регіоні країни? Якщо потрібен гарний конференц зал Львів запропонує багато гідних варіантів. Вибір визначається не тільки бюджетом, але й часом і метою.

Яким має бути приміщення конференц залу?

Сучасні конференц-зали повинні мати мультимедійне обладнання. Необхідними будуть: звукова система, проектор, мікрофон, високошвидкісний інтернет. У кімнаті також має бути гарна акустика та освітлення.

Перевірте, чи можна встановлювати стільці кількома способами: підковою, круглим столом, перевернутою підковою, як у театрі чи шкільній залі. Вибір залежить від інтерактивності учасників.

Важливий також і розмір приміщення – організація невеликого тренування у величезному залі є невдалою ідеєю, а також не гарантує концентрацію учасників. Також не рекомендується запрошувати велику кількість людей до невеликої кімнати. Відсутність повітряного або комунікаційного шуму вплине на враження від заходу й принесе дискомфорт.

Сьогодні дедалі частіше створюються центри з кількома навчальними кімнатами й конференц-залами різного розміру та розташування. Це дозволяє легко вибрати той варіант, який найбільше підходить для конкретного заходу.

Більше ніж готель

Вибираючи місце для одноденної наукової чи ділової зустрічі, варто знайти конференц-центр. Поєднання готелю з рестораном і кількох приміщень з відповідним обладнанням є єдиним рішенням, на яке варто звернути увагу.

Важливою також є додаткова база, яка дозволяє активно проводити вільний час – басейн, тренажерний зал, сауна, тенісний корт, дитячий майданчик тощо. Якщо конференц-центр ще й розташований у мальовничій місцевості, то перебування там буде приємним незалежно від часу року та типу організованої підготовки.

Конференц-зали є ідеальними місцями для тренувань, конгресів, конференцій і корпоративних заходів. Якщо ми несемо відповідальність за підготовку конференції, то варто шукати в інтернеті найбільшу базу конференц-залів. Таким чином у вас буде різноманітна пропозиція.

Джерело - готель Рамада

Размещено: 16-10-2018 / Просмотров: 0