Отзывы частного сектора "Гостинний двір "Зелений гай у Квасах"" Квасы

Прочитав попередні відгуки і абсолютно згоден, все правда без перебільшення. Зручне географічне місце розташування як для активного відпочинку так і спокійного пасивного. Незважаючи на те що ми піздно приїхали Віталій зустрів нас на трасі і провів до своєї садиби. Вражає чисте гірське повітря, тиша і мінеральна вода яку можна набрати з джерел, пєшь і ще хочеться. Чуйні привітні господарі. Плата за послуги помірна. На наступний рік плануємо відпочинок також в "Зеленому Гаю" у Віталія та Марічки. Хто хоче відпочити в Карпатах - рекомендуємо цю садибу. Доїхати також не проблема, якщо ви не своїм авто. Рядом траса з автобусним сполученням і жд станція Кваси ще ближче приблизно 200 м. З попередніми авторами відгуків не знайомий, це збіг, що ми з одного міста.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 7 сентября 2013 по 9 сентября 2013

Отдыхаем теперь в Квасах в Виталия с Маричкой и захотелось
поделиться впечатлениями,как говорят,-"не отходя от кассы".
Итак:
-первое что приятно-дом у подножьягоры,
-вид с окна (это надо видеть),
-полная тишина (автотрасса гдето 200м-в мини каньене),
-приятные,радушные хозяева,
-а какая у них беседка!
Очень жаль что завтра уже в дорогу.
Виталий и Маричка-мы не прощаемса, мы говорим-ДОСВИДАНИЯ!!!!!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 июня 2013 по 10 июня 2013

Недавно приехали с отдыха в с.Квасы. Останавливались в часном доме "Зелений гай" ,и остались очень довольны.
Впечатлило то , что при бронировании за 15 дней у нас не спросили предоплаты (хотя нас 6 человек на 5 дней). Очень приветливые хозяева, большое им СПАСИБО!!!
До новых встреч.(Женя,Коля,и семья Власенко)

Оценка: 10 из 10

Вже понад десятиліття мандрую різними місцинами України, і зупинявся в десятках різних садиб. Проте саме ця садиба - просто неповторна через певну універсальність:) Розташована в мальовничому селі Кваси між Чорногорою та Свидовцем. Краєвиди варті пензля митця відкриваються куди не глянь. Любителям спокійного відпочинку від гамору міста буде тут якнайкраще, адже незважаючи на близькість до центру села та доступність й зручний підїзд, тут тихо і затишно практично цілий рік. Вигідне розташування, реально простора територія для буса або автівки, зручна кухня, дві бані неподалік, залізнична станція теж поруч, затишні кімнати, реально хороші чуйні господарі і заліснений схил гори що підіймається практично за плотом:) Але навіть якщо ви - травелер що надає перевагу власному намету (сам такий) вам всеодно підійде ця садиба. Особисто я неодноразово зупинявся тут до старту, або по закінченню літніх та зимових мандрівок Свидовцем та Чорногорою.(До речі від господаря завжди отримую потрібні консультації та поради стосовно маршрутів горами) А ще тут просто незабутні світанки! І до хороших панорамних точок - хвилин 30-40 швидкої ходи. Тож фотолюбителям також ця садиба стане в нагоді. Наостанок зізнаюсь що завжди думав що більшість рекомендацій готелям та садибам пишуть самі власники) А зараз пишу сам - відверто рекомендуючи цю садибу та господарів!

Оценка: 10 из 10

Вже кілька років поспіль усим знайомим, які їдуть відпочивати в Карпати, раджу садибу пана Віталія. Аргументую так: усе з чим у тебе асоціюються Карпати є тут,крім одного - в Квасах завжди гарна погода. Чудове місце, чудові господарі. Можливості як для активних виходів у гори так і для лінивого релаксу.

Оценка: 10 из 10

Приятные хозяева,уютный дом,красивый пейзаж вокруг.
Отдыхали компанией 7 человек в октябре 2012.
За то время пока мы жили в Квасах успели полюбить Карпаты, а помог нам в этом хозяин Виталий. Он проводил познавательные,нескучные экскурсии по минеральным источникам , горам , водопадам.Хотелось ,конечно, чтобы была у них банька, но это дело вкуса. Так как ходить в баньку за 200м,и ночью возвращаться-не очень удобно.
Желаю им хороших гостей, и развивать инфраструктуру.

Оценка: 9 из 10

Сводная оценка: 9.57 из 10 на основе 47 оценок. Всего отзывов: 56.