Отзывы санатория "Днестр" Моршин

Сплошная стройка,шум,целый день нету воды,зачем в ремантируемый санаторий продавать путевки и не предупреждать
об этом?не отдых,сплошной кошмар!!!!

Оценка: 1 из 10

По работе часто бываю в Моршине и самой приходилось лечиться. Городок небольшой, уютный . Вцелом все хорошо- немного скучновато- но лечебная база отличная а про воду и говорить нечего- уникальная вода. Если интересуют подробности- звоните- расскажу ( 495) 766-47-23 www.landtravel.ru

Оценка: 4 из 10

Отдыхаю в Моршине 7 лет.И первый раз оказалась в сан."ДНЕСТР". Молодцы.И не важно что не все номера с ремонтом люди с не большим достатком рады и таким.Главное лечение. А оно хорошее. Спасибо персоналу. И еда в столовой соответствует диете. Вкусно поесть мы можем и дома а в санатории нужно придерживаться правильного питания.СПАСИБО.

Оценка: 10 из 10

Відпочинком та лікуванням в санаторію "Дністер" задоволена. Обслуговуючий персонал чудовий скрізь і спальному корпусі №4, і в балнологічній лікарні, і в їдальні, і в ЛДЦ. Кімната, в якій я проживала, прекрасна, але холодна. Це одне що мені несподобалося. Дуже доброзичливі люди цього містечка.Природа чудова. рекомендую поїхати відпочити всім у кого є можливість.

Оценка: 9 из 10

Прекрасный курорт, хороший санаторий, чистота и уют. Что касается питания - вначале оно может шокировать, но в целом полезное и разнообразное. Тому, кто хочет лечиться, а не только развлекаться, подойдет. Хорошие экскурсии. Улучшенные номера вообще шикарные. Очень советую, только ехать следует не менее чем на 16 дней.

Оценка: 8 из 10

Відпочиваю в Моршині уже довгий час.Хочу відмітити те що Моршин мене заворожив своєю красою,гарним персоналом.Найбільше мені сподобалось,те що в Лікувально-діагностичному центрі в 512 кабінеті є досить хороший масажист Володимир,який допоміг мені і моїм друзям.Я дуже йому вдячна!!!Раджу всім хто планує їхати в Моршин звернутися до нього.

Оценка: 10 из 10

Відпочивала у Моршині в грудні і хочу поділитися враженнями. Проживала у санаторії «Дністер» в полулюксі, затишний номер, нові меблі, дуже ретельне прибирання. Але не обійшлось без недоліків – на другому крилі поверху був ремонт, цілий день шум, гам і відсутність вдень гарячої води. Щодо харчування, то залишилась задоволенна, все з’їсти просто неможливо. Для гурманів застереження – немає сенсу їхати в Моршин, якщо крім столової харчуватися по кафетеріям, то покращення можна не дочекатися, працює лише комплекс процедур.
Водолікарння просто чудова, гарні процедури, уважний персонал. За додаткові процедури раджу домовлятися з персоналом напряму, виходить дешевше. Як на мене найбільш «балуваний» персонал – це массажисти, поки не заплатиш особисто лікарю, то маєш не массаж, а легке поглажування протягом 5 хвилин.
Саме містечко неохайне, парк не прибирається, алеї для прогулянок і тротуари із жахливими ямами, будинок культури неопалюється і ремонту, мабуть, не бачив з моменту відкриття. Моршин живе за рахунок туристів, а мерія не вкладає в розвиток туризму жодної копійки, якби не вода їхати просто відпочити від мегаполісу немає сенсу.
Екскурсійні програми, як пощастить з гідом, а ціни кругом однакові.

ОТДЫХАЮ И ЛЕЧУСЬ УЖЕ ДАВНО.ХОЧУ ОТМЕТИТЬ ХОРОШЕЕ ОТНОШЕНИЕ ВСЕГО ОБСЛУЖИВАЮЩЕГО МЕДПЕРСОНАЛА.ВНИМАТЕЛЬНОСТЬ С ИХ СТОРОНЫ И ПОНИМАНИЕ.ПИТАНИЕ-ХОТЕЛОСЬ БЫ ЖЕЛАТЬ ЛУЧШЕЕ.ГОТОВЯТ ОТВРАТИТЕЛЬНО!ЕСТЬ ОЧЕНЬ ХОРОШИЕ НОМЕРА,НО ЕСТЬ НОМЕРА СТРАШНЫЕ,НЕ ВИДЕВШИЕ РЕМОНТА С СОВ.ВРЕМЕН.САМ ГОРОД И ЛЕЧЕНИЕ ОТЛИЧНЫЕ.ПОЕХАТЬ СОВЕТУЮ!!

Оценка: 9 из 10

Сводная оценка: 4.74 из 10 на основе 42 оценок. Всего отзывов: 57.