Отзывы санатория "Хаджибей" Одесса

Контактные ТЕЛЕФОНЫ санаторий "Хаджибей" глазное отделение: приёмная главного врача: (048) 728 - 10 - 12; (048) 776 - 12 - 19. Служба расселения: (096) 01 - 96 - 131. Спальный корпус (после 16:00): (048) 728 - 10 - 12.

Мені та моїй дитині дуже сподобався лікування та відпочинок в санаторії "Хаджибей". У дочки амбліопія. Проблеми з очима у неї давно і це привносить в її життя, в життя підлітка, багато незручностей (м`яко кажучи). Я, на даному етапі, вже практично все вивчила про цю хворобу, яка нам не дає повноцінно жити. А тому такий санаторій наше спасіння!!! В санаторії призначили і амбліокор, і електростимуляцію, і окуляри Панкова, і "Струмок", і лінійку акомодаційну Коваленко, і масаж шийного відділу. Дакуємо! А ще дочка просто морально відпочиває, бо в санаторії чудова територія. Багато зелені, свіже повітря, компактно розміщені будівлі. Ми надіємося на те, що матимемо змогу ще неодноразово проходити лікування в "Хаджибеї".

Оценка: 10 из 10

Я дуже рада, що в Україні є такий санаторій, як "Хаджибей", де лікують діткам очі, бо за кордоном зовсім нема дитячої офтальмології і це вважається лише проблемою батьків дитини, що погано бачить. Моя ж дитина отримала безкоштовну путівку. І ми дуже вдячні за таку можливість. Хоч у нас і повна сім`я, але коштів всеодно не вистачає. А тут лікування повноцінне, та ще й безкоштовно! Дуже порадував той факт, що санаторій знаходиться біля самісінького моря. Дитина дихала морським, чистим, іонізованим повітрям. Наша сім`я висловлює велику ВДЯЧНІСТЬ всім працівникам санаторію "Хаджибей" та бажаємо вам процвітання, міцної підтримки від держави!

Оценка: 10 из 10

Контактные телефоны санаторий "Хаджибей" глазное отделение: (048) 728 - 10 - 12; (048) 776 - 12 - 19.

На початку літа в санаторії «Хаджибей» лікувала очі моя дочка (м. Одеса). Я дуже вдячна нашому лікарю Русіні Іванівні, так як у дитини зір відновився до 100%! Насичена також була програма відпочинку для дітей. Дочка побувала ВПЕРШЕ в дельфінарії, катакомбах, дуже сподобався їй «Музей цікавої науки», сама своїми руками виготовила цукерку в «Майстерні карамелі». А ще було безліч розважальних заходів, ну, і звісно, улюблені дискотеки. Красно дякую колективу санаторія.

Оценка: 9 из 10

В санатории "Хаджибей", офтальмологическое отделение, лечился мой единственный ребёнок. Я очень благодарна всему персоналу за их отношение к детям. Эта работа - каторжный труд! В сущности, это ведь «сильные»: лечат, учат, развивают, двигают науку, растят талантливых детей, подают пример. Они — отдают и созидают. Логично полагать, что их-то, ценных и нужных, и надо беречь, ибо они для общества куда ценнее толп безответственных страдальцев. Но нет. Именно они, труженики, еще и всем «должны» и во всём виноваты.
Виноватить сильных — одно из смертельных оружий слабых. Не вините никого, а анализируйте любую информацию. Спасибо "Хаджибей"!

Оценка: 10 из 10

Я практически вырос в санатории, тот который в Одессе. Каждый год проходил лечение, а сейчас уже взрослый, но с огромным удовольствием поехал бы туда отдыхать. Теперь вот читаю эти бешенные отзывы хейтеров. Эй вы прежде чем, что-то облить грязью посмотрите на своё поведение. Может надо с себя начать?! Я недавно был в Одессе и заехал в гости в свой любимый санаторий. Там всё тип-топ. Даже больше - облагородили, сделали ремон, поменяли мебель. Успехов вам мой санаторий Хаджибей, держитесь!!!!

Оценка: 10 из 10

В санаторії відпочавав син, лікував зір в Одесі. Залишились задоволені. Компетентні співробітники, збалансоване харчування, нормальні умови проживання, продумана программа дозвілля дітей. Наше місто теж славиться санаторіями і ми знаемо в цьому ділі толк. Тому рекомендую тим діткам у кого поганий зір. Реально допомагає курс лікування.

Оценка: 9 из 10

Лечилась в санатории Хаджибей, глазное отделение. Понравилось. Давали нормальную еду (каши разные, макарошки, супы, борщ, котлеты, молочка и т.д.), а не то, что мы зачастую привыкли есть, типа сухарики, колбаса, мивинка. Ходили на море купатся, вечером, кроме выходных. Сотрудники норм, мне понравились. Ездили на екскурсии, увидели много нового и познавательного. Всем спасибо!

Оценка: 8 из 10

В каком именно санатории вы были?

Сводная оценка: 7.17 из 10 на основе 166 оценок. Всего отзывов: 426.