Отзывы санатория "Орлине гніздо" Виноградов

Вітаю усіх працівників санаторію з Новим Роком! Бажаю миру, здоров'я, злагоди, сімейного затишку та достатку! Дуже вдячна за теплий прийом, відмінне лікування та харчування. Навіть не можу виділити окремих працівників, бо всі вони, насамперед, дуже добрі та привітні люди. Кожен сумлінно виконує свої обов'язки, але вразила їх людяність. Раджу відвідати санаторій - прекрасний куточок нашої України.

Дата пребывания: с 27 ноября 2019 по 20 декабря 2019

Дуже подобається. За моєю рекомендацією перебували усі знайомі і продовжуємо оздоровлення кожен рік колом друзів з дітьми. Смачна їжа, цілюще првітря, затишок, релакс на любий смак*:-) Дякую від усіх друзів!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 19 марта 2019 по 23 сентября 2019

Отличный санаторий! Для тех, у кого есть цель быть здоровым! Самая лучшая старшая медсестра Надежда Петровна заставит Вас сделать невозможное, вселит надежу и уверенность в том, что Вы просто ленитесь быть здоровым). Массажист Миша - самый лучший реабилитолог (коленных суставов точно)! Кому нужно развлекаться на отдыхе - езжайте в развлекательные комплексы, а кому дорого здоровье - этот санаторий просто прекрасен! Отличный персонал, новое оборудование, тёплый крытый бассейн... Приеду ещё!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 августа 2019 по 6 сентября 2019

Санаторій "Орлине гніздо", що у Закарпатті - біля Віноградова, позіціонуе себе як "Санаторій европейсько рівня", що специалізуеться на хворобах опорно-рухового апарату, але, мені - людині з інвалідністью, було відмовлено у відпочинку, за моі чи маленьки гроши - до речі, з тіеі підстави що я пересуваюсь на милицях.

Европа кажете ?!!!!!!

Ось що я ім відповів: - "Ну шо, мої любі, перевірку на европейскій рівень ваш заклад не пройшов.
Розмову у котрій мені було відмовлено у відпочинку за ознакою моеї інвалідності язаписав, переписка з вами теж зафіксована.

Тож, чекайте судовий позов на кругленьку суму," Про відшкодування моральної шкоди по діскрімінації за ознакою інвалідності".

На самій крайній випадок е ЕСПЛ.

Буду радий сприяти вашому банкртству.

Інвалід дитинства, 1-й Б. групи що пересуваеться на милицях. Він же -правник з 40 - річним досвідом правничої практикі."

Оценка: 1 из 10

1. Правда нет Wi-fi? А если очень надо?
2. А как с досугом?

Отдах сейчас. Хочу сказать большое спасибо всем сотрудникам санатория и их руководителю. Я получила тот отдых, который хотела, спокойный, домашний, действительно семейный. Мед персонал знающий и внимательный. Кухня прекрасная, готовят очень хорошо и вкусно. Всем огромное СПАСИБО!!!! Хочу только посоветовать бронировать на прямую через санаторий, а не через Киев. Я заказывала через Киев даже не знаю этого. Вымотали нервы и ничего не могут подсказать. Вот телефоны санатория +380506729604 +380688484368

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 29 декабря 2018 по 18 января 2019

Спасибо прекрасное место, отдыхали в 2017 году в январе. До сих пор только тёплые воспоминания уютно по- домашнему все приветливые доброжелательные. Администраторы 2 Оксаны всегда все подскажут, помогут. Живописное и тихое место жаль очень далеко от Харькова. Но есть и минус, это ну очень не вкусная кухня. Вы уж простите может уже что то изменилось. Но банош который нам подали я пробовала впервые это была каша на кислом молоке полита шкварками из старого сала (запа соответствующий) посыпан обветренным сыром. Может быть банош и вкусное блюдо но мне уже после такого как то не хочется больше пробовать. Девочки лучше бы сказали что нет у вас баноша. Кушали в основном в городе ресторан Таш Дали вот это место стоит посетить всем, не пожалеете. Орлиное гнездо спасибо все (кроме кухни) круто.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 11 января 2017 по 24 декабря 2018

Відпочиваємо з сім'єю вже вдруге!
Гарне, спокійне місце для сімейного відпочинку!Велика,доглянута територія+мінеральна вода(Поляна,Чорна Кремнієва)+2 басейни+харчування+процедури і дуже привітний персонал!
Рекомендую))

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 20 августа 2018 по 25 августа 2018

Відпочивали з дружиною два тижні. Чудове місце: тихо,спокійно,затишно. Територія уходжена, добра лікувальна база, висококваліфікований медперсонал, чудові привітні люди. Умови проживання і харчування на висоті. Віддаленість, компактність, природа, лікувальні процедури, басейн - прекрасні умови як для відпочинку так і для оздоровлення. Рекомендуємо.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 10 июля 2018 по 10 июля 2018

Дуже сподобалось. З плюсів: Чудова природа, повітря. Орли теж пролітали, це не лише назва))). Дуже приємний персонал. В мансардове вікно видно зоряне небо (медведицю в т.ч)). Внутрішній перехід в критий басейн. Смачна кава в барі, хороша масажист. З мінусів: Якщо без транспорту фруктів не зможете придбати, в соляній ківнаті нема годинника ні таймера, ніхто не контролю час. Придбати одноразові халати нема де (беріть з собою). Душова біля критого басейну потребує ремонту. Медперсоналу у вечірній і нічний час нема.

Сводная оценка: 8.18 из 10 на основе 40 оценок. Всего отзывов: 53.