Санаторий "Брусниця" Брусница

Санаторий Брусниця Брусница

Брусниця

Санаторий, Без категории

Адрес: Наша адреса: Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с.Брусниця 59350 тел.(03736)54180, (050)6612250 e-mail: admbrusnica@gmail.com

Телефоны:

Сайт: http://brusnica.com.ua

Описание

В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод.За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.
Ефективність лікування складає 94,8%.
Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.
Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми.

Отзывы и рассказы туристов

Санатори,отлично. Рерсонал,отлично. Личение,отлично.

Оценка: 10 из 10

Всупереч висловам Олега з Чернівців. Підозрюю, що він ні про радянщину, ні про колгоспи уяви сірої не має. Прекрасний санаторій, ввічливий персонал. Жодного хамства тут нема. Люди, які тут працюють всі доброзичливі і люб'язно відгукуються, допомагають, все підказують. Хоча зараз розпал літнього сезону - скрізь порядок, нема черг, все згідно запису в санаторних книжках. Сам санаторій гарний, все новеньке, красиве, якісна і працююча сантехніка, нема зламаних меблів, дівчата ретельно прибирають номери через кожних два дні хорошими і якісними мийними засобами. Харчування хороше, збалансоване, згідно тижневого меню. Порції нормальні. М'яса достатньо в других стравах. Так, нема фруктів в такій кількості, як би комусь хотілося, але їх є достатньо згідно норм Постанови. Люди просто плутають санаторій із відпочинком в готелях*****, де є шведський стіл та all inclusive.Тут все дуже пристойно на свої гроші. Приємне враження від облаштування, території та самих медичних процедур. Раджу всім, хто бажає оздоровитися. Так, тут нема дискотек та концертів. Але хіба за цим їдуть люди в санаторій?
Хто має проблеми з опорно-руховим апаратом - раджу хоча б раз приїхати сюди. Їхні сірководневі ванни є уеікальними і не мають аналогів в Україні.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 14 августа 2023 по 23 августа 2023

Радянський колгосп, відношення хамське, організація 0.

Дата пребывания: с 21 марта 2023 по 31 марта 2023

Дуже дякуємо персоналу і керівництву, що в цей нелегкий для всієї країни час , вони якісно , добросовісно виконують свою роботу. Все чисте , охайне , компетентний персонал. Дуже задоволені і будемо рекомендувати .

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 6 марта 2023 по 17 марта 2023

Для лікування дуже гарний санаторій:професійний,уважний, ввічливий персонал, умови проживання комфортні, смачне та збалансоване харчування, чисте повітря - найкращі умови для лікування та відпочинку, дуже сподобалося, рекомендую

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 10 сентября 2022 по 30 сентября 2022

Сан Брусница. Лечение хорошое персонал на процедурах внимательные. Обслуживание очень плохое , а питание не вкусное холодное, на улеце лето нет овощей и фруктов, молочки нет. Дали 1шт абрикос. Мы так непостроем внимание и уважение к своему народу. Деньги и жадность нас погубят.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: 19 января 2038

Так все вірно Світлана...бере кошти приховує обманює власників..хабарниця

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 25 февраля 2022 по 18 февраля 2022

Санаторий для проживания и лечения отличный. Номера благоустроены, лечебное оборудование отличное, персонал вежливый, внимательный и уважительный, но! И это но очень понижает оценку всего хорошего: ПИТАНИЕ -это ужас и безобразие. Сплошные молокосодержащие продукты. Маргарин и сырный продукт, шарик сырковой массы, на котором отпечатаны пальцы рук и засохшие, обветренные куски. Мерзкий жир во всем: в супах и подливах. Полное отсутствие в питании молочно-кислых продуктов. За двадцать дней три раза по яблоку и это все фрукты, буряк и морковка кислючая по корейски по столовой ложке - это все овощи. Две недели мы кое-как пропитались а потом начались изжги боли в желудке, печени. И теперь по приезду из санатория я и моя сестра лечим органы ЖКТ. Отсюда вывод: на 20 дней ехать лечить опорно- двигательный аппарат в санаторий Брусница не рекомендую. Опорно-двигательный аппарат может и полечите, но холестирин подскочит в 2,5 раза, а это прямая угроза инсульта. А жаль! Персоналу лечебного корпуса, массажистам, Светлане Николаевне спасибо!

Оценка: 6 из 10 Дата пребывания: с 18 октября 2021 по 6 ноября 2021

Большая благодарность мед.персоналу,тех.персоналу,кух. .работникам.Добросовестно исполняют свои обязоности,вежливые.Не много есть не дочета,но может со временем исправят.Это плохой интернет,нет комнаты где можно постирать вещи,особенно для тех кто берет путевку на 20 дней.Пусть будет платной услуга но должна быть такая комната где есть стиральная машинка,гладильная доска ,утюг.И ещё на окнах должны быть москитные сетки,а то комары ,а особенно мухи не дают спокойно отдохнуть.Вторая проблема эта доплата за другие процедуры,нужна касса,которая брала за услуги деньги.А то в одной очереди ждём, когда администратор оформит ,новых поступающих,отвидет их в номера,потом аж можно до платить за другую процедуру.Надеемся что эти не удобства, будут учтены,и со временем будет все хорошо. Лечение ,проживание,прекрасное.Всем большое спасибо.

Оценка: 8 из 10

У Брусниці оздоровлювалася вперше , хоча чула багато хороших відгуків від знайомих. Санаторій сподобався. Сподіваюся , що надалі буду лікуватися саме тут. До цього я побувала у більше десяти санаторіях від Криму до Закарпаття. Скажу чесно : ідеального санаторію немає. Але ж Брусниця наша , Буковинська. Треба підтримувати своїх. Тим більше , що є за що: умови проживання - супер ( ми жили у стандарті) , харчування збалансоване ,смачне . Лікувальні процедури проводить кваліфікований привітний персонал. Звичайно є пропозиції ( до речі їх дуже уважно вислухала й занотувала адміністратор). Пропонуємо для ще кращого лікування встановити механічні масажери кінцівок ніг ; аромотерапію ; скипідарні ванни. Сподіваюся , що наступного разу ми це вже тут будемо приймати. Хочу щиро подякувати всьому персоналу ,побажати успіхів і не звертати уваги на нездорову конкуренцію.

Оценка: 9 из 10

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.