Санаторий "Брусниця" Брусница

Санаторий Брусниця Брусница

Брусниця

Санаторий, Без категории

Адрес: Наша адреса: Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с.Брусниця 59350 тел.(03736)54180, (050)6612250 e-mail: admbrusnica@gmail.com

Телефоны:

Сайт: http://brusnica.com.ua

Описание

В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод.За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.
Ефективність лікування складає 94,8%.
Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.
Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми.

Отзывы и рассказы туристов

Лікування сподобалось, персонал вічливий. Оладнення все нове. Проживав у головному корпусі де знаходяться всі процедури, що добре після проходження процедур. Кухня також відповідала своїй ціні. Від себе можу сказати, що проживання у головному корпусі краще ніж у будиночках оскільки після процедур потрібно відпочити (тіло нагріте) а якщо дощ чи холод то або ідеш будь що в будиночки або сидиш під кабінетом. Зі мною різні були люди комусь щось подобалось комусь ні, ні закого говорити не хочу мене влаштовувало все окрім КАРАНТИНУ. Окрема вдячність персоналу а особливо Галині Михайлівні дуже приємна жінка. Від себе прохання якщо можна було б добре встановити турники на вулиці, для розробки спини. Дякую, рекомендую.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 12 августа 2020 по 26 сентября 2020

Очень доволен лечением в санатории. Персонал профессиональный,добрый и отзывчивый. Меня все устраивало. и лечение и отдых. Условия проживания и питания отличные.Всем рекомендую у кого проблемы с органами движения. Ванны, озокерит, массаж - это все ставит на ноги. Проживали в котеджном городке-супер. Единственная горечь от общения с администратором Светланой Николаевной.Так работать нельзя(швырять сан.курортную карту и говорить-или все или ничего...лечитесь где хотите.)

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 5 марта 2020 по 14 марта 2020

Жила в деревянном домике. Продуманы бытовые условия. Если хотите лечиться- это ваш вариант.
Сероводородная вода дает хороший эффект. Отличная кухня- все готовят в печи и с любовью к людям. Без особых изысков, но вкусно. Кофе, приготовленный на артезианской воде, очень вкусный. Воздух чистейший. Персонал - само внимание. К Андрею Владимировичу можно обращаться за любой помощью. Каких-то развлечений не ждите. Лечитесь и релаксируйте. Здоровья всем!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 27 сентября 2019 по 11 октября 2019

До приїзду в Брусницький санаторій довго та безрезультатно лікувався в приватних і державних лікарів в Чернівцях. Перші дні в Брусниці ще пересувався за допомогою коляски. Потім її тручав. А вже через дві неділі пересувався самостійно, без допомоги палички. Санаторій поставив мене на ноги. Дуже вдячний всьому медичному персоналу і всім працівникам, які створюють умови для якісного лікування. Умови для проживання та харчування дуже хороші. Лікарі в санаторію від Бога. Всім, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом раджу приїжджати в даний санаторій терміново. На втрачайте даремно часу. Недалеко від санаторію є Жіночий монастир у Вашківцях. Лікування спільно з молитвою прискорить Ваше видужання. Хто бажає дізнатись більш детально можете зателефонувати за номером 0660421191.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 28 октября 2019 по 20 ноября 2019

Проживання чудове , харчування добре, вода в ваннах дала результат. Орисі дякую. А от самі ванни бажають ремонту. Озокерит - ефект є, дівчата там хороші , умови не дуже. Масаж у Оксани в новому корпусі, професійно і ефективно. Електропроцедури в новому корпусі - дівчата дякую. Спорт не люблю, але з задоволенням робила досить хороші вправи з Дмитром. Стоматолог Тетяна молодий спеціаліст ,але акуратна , розумна. Приїду як тільки добудують нові ванни, сподіваюся поплавати в басейні.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: 12 ноября 2019

Був в санаторії і хочу залишити свій відгук. Кухня нормальна, готують смачно. Ванни і озокерит добре, але умови потребують покращення. Масаж проходив в трьох масажистів. Останні 3 масажі робив на 5 поверсі у масажистки в червоному костюмі. Рекомендую.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 10 июня 2019 по 12 июня 2019

гарна реклама і ванни більше нічого повірте

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 1 октября 2019 по 8 октября 2019

Місяць тому лікувалася в санаторії, а вже є результати, почуваю себе на багато краще. Дуже хороше ставлення до пацієєнтів. Пооживала в дерев'яному будиночку і харчувалася в їхньому кафе. Хочу подякувати Андрію Володимировичу і поварам за гаоне ставлення і смачну їжу з печі. Дуже хороші масажисти, відчуваю результат. Щиро вдячна всім. Приїжджайте, не пошкодуєте.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 22 сентября 2019

Після 5-ти річної перерви знову побувала на лікуванні в санаторії.
Була приємно здивована змінами, які відбулись за цей час. Оновились кімнати для прийняття лікувальних процедур. Але найприємніше те, що після прийняття процедур необхидний гарний відпочинок. Величезна подяка Андрію Володимировичу за увагу до створення дуже зручних побутових умов та якісне і смачне харчування. Будь-які побажання виконуються миттєво та якісно. Окрема подяка працівникам кафе, які намагаються якнайкраще приготувати страви та задовольнити побажання пациєнтів. Якщо буде можливість, на наступний рік також відвідаю цей лікувальний заклад.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 2 сентября 2019 по 19 сентября 2019

Лікування пройшов результат бачу дякою дівчатам з озекериту
Галині 0ксані
Миколі масажисту і Ольгі з ванн.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: 23 июля 2019

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.

Похожие санатории