Санаторий "Брусниця" Брусница

Санаторий Брусниця Брусница

Брусниця

Санаторий, Без категории

Адрес: Наша адреса: Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с.Брусниця 59350 тел.(03736)54180, (050)6612250 e-mail: admbrusnica@gmail.com

Телефоны:

Сайт: http://brusnica.com.ua

Описание

В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод.За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.
Ефективність лікування складає 94,8%.
Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.
Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми.

Отзывы и рассказы туристов

На початку грудня разом з дружиною лікувались та відпочивали в котеджних домиках.Нас все задовольняло приемний власник Андрій Володимирович він сам робить ідеально масаж.В будиночку тепло всі зручності.Кухня відміна все готують дуже смачно.Процедури в головному корпусі е час прогулятися.Прийом процедур проводиться ідеально дуже привітлівий персонал та адміністратор.Дуже хороший стоматолог працею також там ій окрема подяка.Всім раджу хто мае проблеми з суглобами хребтом пройти оздоровлення саме там.Ціни помірні умови відмінні.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 29 ноября 2020 по 8 декабря 2020

Адміністратора Світлану потрібно змінити на більш совістну та чесну людину,яка не буде обманювати пацієнтів та без відома брати оплату за "прийом лікаря" 200 грн.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 2 ноября 2020 по 9 ноября 2020

Админисраторша Света берет леваки куда хазяин смотрит.

Лікування сподобалось, персонал вічливий. Оладнення все нове. Проживав у головному корпусі де знаходяться всі процедури, що добре після проходження процедур. Кухня також відповідала своїй ціні. Від себе можу сказати, що проживання у головному корпусі краще ніж у будиночках оскільки після процедур потрібно відпочити (тіло нагріте) а якщо дощ чи холод то або ідеш будь що в будиночки або сидиш під кабінетом. Зі мною різні були люди комусь щось подобалось комусь ні, ні закого говорити не хочу мене влаштовувало все окрім КАРАНТИНУ. Окрема вдячність персоналу а особливо Галині Михайлівні дуже приємна жінка. Від себе прохання якщо можна було б добре встановити турники на вулиці, для розробки спини. Дякую, рекомендую.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 12 августа 2020 по 26 сентября 2020

Очень доволен лечением в санатории. Персонал профессиональный,добрый и отзывчивый. Меня все устраивало. и лечение и отдых. Условия проживания и питания отличные.Всем рекомендую у кого проблемы с органами движения. Ванны, озокерит, массаж - это все ставит на ноги. Проживали в котеджном городке-супер. Единственная горечь от общения с администратором Светланой Николаевной.Так работать нельзя(швырять сан.курортную карту и говорить-или все или ничего...лечитесь где хотите.)

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 5 марта 2020 по 14 марта 2020

Жила в деревянном домике. Продуманы бытовые условия. Если хотите лечиться- это ваш вариант.
Сероводородная вода дает хороший эффект. Отличная кухня- все готовят в печи и с любовью к людям. Без особых изысков, но вкусно. Кофе, приготовленный на артезианской воде, очень вкусный. Воздух чистейший. Персонал - само внимание. К Андрею Владимировичу можно обращаться за любой помощью. Каких-то развлечений не ждите. Лечитесь и релаксируйте. Здоровья всем!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 27 сентября 2019 по 11 октября 2019

До приїзду в Брусницький санаторій довго та безрезультатно лікувався в приватних і державних лікарів в Чернівцях. Перші дні в Брусниці ще пересувався за допомогою коляски. Потім її тручав. А вже через дві неділі пересувався самостійно, без допомоги палички. Санаторій поставив мене на ноги. Дуже вдячний всьому медичному персоналу і всім працівникам, які створюють умови для якісного лікування. Умови для проживання та харчування дуже хороші. Лікарі в санаторію від Бога. Всім, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом раджу приїжджати в даний санаторій терміново. На втрачайте даремно часу. Недалеко від санаторію є Жіночий монастир у Вашківцях. Лікування спільно з молитвою прискорить Ваше видужання. Хто бажає дізнатись більш детально можете зателефонувати за номером 0660421191.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 28 октября 2019 по 20 ноября 2019

Проживання чудове , харчування добре, вода в ваннах дала результат. Орисі дякую. А от самі ванни бажають ремонту. Озокерит - ефект є, дівчата там хороші , умови не дуже. Масаж у Оксани в новому корпусі, професійно і ефективно. Електропроцедури в новому корпусі - дівчата дякую. Спорт не люблю, але з задоволенням робила досить хороші вправи з Дмитром. Стоматолог Тетяна молодий спеціаліст ,але акуратна , розумна. Приїду як тільки добудують нові ванни, сподіваюся поплавати в басейні.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: 12 ноября 2019

Був в санаторії і хочу залишити свій відгук. Кухня нормальна, готують смачно. Ванни і озокерит добре, але умови потребують покращення. Масаж проходив в трьох масажистів. Останні 3 масажі робив на 5 поверсі у масажистки в червоному костюмі. Рекомендую.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 10 июня 2019 по 12 июня 2019

гарна реклама і ванни більше нічого повірте

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 1 октября 2019 по 8 октября 2019

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.