Санаторий "Брусниця" Брусница

Санаторий Брусниця Брусница

Брусниця

Санаторий, Без категории

Адрес: Наша адреса: Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с.Брусниця 59350 тел.(03736)54180, (050)6612250 e-mail: admbrusnica@gmail.com

Телефоны:

Сайт: http://brusnica.com.ua

Описание

В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод.За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.
Ефективність лікування складає 94,8%.
Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.
Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми.

Отзывы и рассказы туристов

Большая благодарность мед.персоналу,тех.персоналу,кух. .работникам.Добросовестно исполняют свои обязоности,вежливые.Не много есть не дочета,но может со временем исправят.Это плохой интернет,нет комнаты где можно постирать вещи,особенно для тех кто берет путевку на 20 дней.Пусть будет платной услуга но должна быть такая комната где есть стиральная машинка,гладильная доска ,утюг.И ещё на окнах должны быть москитные сетки,а то комары ,а особенно мухи не дают спокойно отдохнуть.Вторая проблема эта доплата за другие процедуры,нужна касса,которая брала за услуги деньги.А то в одной очереди ждём, когда администратор оформит ,новых поступающих,отвидет их в номера,потом аж можно до платить за другую процедуру.Надеемся что эти не удобства, будут учтены,и со временем будет все хорошо. Лечение ,проживание,прекрасное.Всем большое спасибо.

Оценка: 8 из 10

У Брусниці оздоровлювалася вперше , хоча чула багато хороших відгуків від знайомих. Санаторій сподобався. Сподіваюся , що надалі буду лікуватися саме тут. До цього я побувала у більше десяти санаторіях від Криму до Закарпаття. Скажу чесно : ідеального санаторію немає. Але ж Брусниця наша , Буковинська. Треба підтримувати своїх. Тим більше , що є за що: умови проживання - супер ( ми жили у стандарті) , харчування збалансоване ,смачне . Лікувальні процедури проводить кваліфікований привітний персонал. Звичайно є пропозиції ( до речі їх дуже уважно вислухала й занотувала адміністратор). Пропонуємо для ще кращого лікування встановити механічні масажери кінцівок ніг ; аромотерапію ; скипідарні ванни. Сподіваюся , що наступного разу ми це вже тут будемо приймати. Хочу щиро подякувати всьому персоналу ,побажати успіхів і не звертати уваги на нездорову конкуренцію.

Оценка: 9 из 10

Это необыкновенное место..!!! Я сюда приезжаю уже третий раз, живу в домиках. Какой же внимательный здесь персонал, какой внимательный Шувальский Андрей, только немного опустилась температура до +16, уже затопили в домиках, тепло и уютно!! Невероятно полезные ванны и озокерит. Это место отдыха души и тела!!!! Очень рекомендую!!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 3 мая 2021

На початку грудня разом з дружиною лікувались та відпочивали в котеджних домиках.Нас все задовольняло приемний власник Андрій Володимирович він сам робить ідеально масаж.В будиночку тепло всі зручності.Кухня відміна все готують дуже смачно.Процедури в головному корпусі е час прогулятися.Прийом процедур проводиться ідеально дуже привітлівий персонал та адміністратор.Дуже хороший стоматолог працею також там ій окрема подяка.Всім раджу хто мае проблеми з суглобами хребтом пройти оздоровлення саме там.Ціни помірні умови відмінні.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 29 ноября 2020 по 8 декабря 2020

Адміністратора Світлану потрібно змінити на більш совістну та чесну людину,яка не буде обманювати пацієнтів та без відома брати оплату за "прийом лікаря" 200 грн.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 2 ноября 2020 по 9 ноября 2020

Админисраторша Света берет леваки куда хазяин смотрит.

Лікування сподобалось, персонал вічливий. Оладнення все нове. Проживав у головному корпусі де знаходяться всі процедури, що добре після проходження процедур. Кухня також відповідала своїй ціні. Від себе можу сказати, що проживання у головному корпусі краще ніж у будиночках оскільки після процедур потрібно відпочити (тіло нагріте) а якщо дощ чи холод то або ідеш будь що в будиночки або сидиш під кабінетом. Зі мною різні були люди комусь щось подобалось комусь ні, ні закого говорити не хочу мене влаштовувало все окрім КАРАНТИНУ. Окрема вдячність персоналу а особливо Галині Михайлівні дуже приємна жінка. Від себе прохання якщо можна було б добре встановити турники на вулиці, для розробки спини. Дякую, рекомендую.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 12 августа 2020 по 26 сентября 2020

Очень доволен лечением в санатории. Персонал профессиональный,добрый и отзывчивый. Меня все устраивало. и лечение и отдых. Условия проживания и питания отличные.Всем рекомендую у кого проблемы с органами движения. Ванны, озокерит, массаж - это все ставит на ноги. Проживали в котеджном городке-супер. Единственная горечь от общения с администратором Светланой Николаевной.Так работать нельзя(швырять сан.курортную карту и говорить-или все или ничего...лечитесь где хотите.)

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 5 марта 2020 по 14 марта 2020

Жила в деревянном домике. Продуманы бытовые условия. Если хотите лечиться- это ваш вариант.
Сероводородная вода дает хороший эффект. Отличная кухня- все готовят в печи и с любовью к людям. Без особых изысков, но вкусно. Кофе, приготовленный на артезианской воде, очень вкусный. Воздух чистейший. Персонал - само внимание. К Андрею Владимировичу можно обращаться за любой помощью. Каких-то развлечений не ждите. Лечитесь и релаксируйте. Здоровья всем!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 27 сентября 2019 по 11 октября 2019

До приїзду в Брусницький санаторій довго та безрезультатно лікувався в приватних і державних лікарів в Чернівцях. Перші дні в Брусниці ще пересувався за допомогою коляски. Потім її тручав. А вже через дві неділі пересувався самостійно, без допомоги палички. Санаторій поставив мене на ноги. Дуже вдячний всьому медичному персоналу і всім працівникам, які створюють умови для якісного лікування. Умови для проживання та харчування дуже хороші. Лікарі в санаторію від Бога. Всім, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом раджу приїжджати в даний санаторій терміново. На втрачайте даремно часу. Недалеко від санаторію є Жіночий монастир у Вашківцях. Лікування спільно з молитвою прискорить Ваше видужання. Хто бажає дізнатись більш детально можете зателефонувати за номером 0660421191.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 28 октября 2019 по 20 ноября 2019

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.