Отзывы санатория "Брусниця" Брусница

Місяць тому лікувалася в санаторії, а вже є результати, почуваю себе на багато краще. Дуже хороше ставлення до пацієєнтів. Пооживала в дерев'яному будиночку і харчувалася в їхньому кафе. Хочу подякувати Андрію Володимировичу і поварам за гаоне ставлення і смачну їжу з печі. Дуже хороші масажисти, відчуваю результат. Щиро вдячна всім. Приїжджайте, не пошкодуєте.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 22 сентября 2019

Після 5-ти річної перерви знову побувала на лікуванні в санаторії.
Була приємно здивована змінами, які відбулись за цей час. Оновились кімнати для прийняття лікувальних процедур. Але найприємніше те, що після прийняття процедур необхидний гарний відпочинок. Величезна подяка Андрію Володимировичу за увагу до створення дуже зручних побутових умов та якісне і смачне харчування. Будь-які побажання виконуються миттєво та якісно. Окрема подяка працівникам кафе, які намагаються якнайкраще приготувати страви та задовольнити побажання пациєнтів. Якщо буде можливість, на наступний рік також відвідаю цей лікувальний заклад.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 2 сентября 2019 по 19 сентября 2019

Лікування пройшов результат бачу дякою дівчатам з озекериту
Галині 0ксані
Миколі масажисту і Ольгі з ванн.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: 23 июля 2019

Так как многие люди просматривают здесь отзывы прежде чем приехать и решают пойти ко мне на массаж или старые клиенты ищут мой номер.и каждый день получаю множество звонков.хочу написать что я более не роботаю в санатории брусница.в данный момент я роботаю в Швейцарии и периодически в нескольких регионах италии.если вы живёте в Италии и хотите получить помощь обращайтесь на ватсап или Вайбер +380966171778

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 9 августа 2019 по 17 августа 2019

Доброго дня .я уже почті10 років їзжу у санаторій брусниця дуже хороше лікування гарні кімнати для проживания будується новий комплекс .дуже приємнілюди які там працюють

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 5 августа 2019 по 17 августа 2019

Лишаю і свій відгук, бо перед тим, як приїхати в Брусницю начиталась в Інтернеті такого, що розібрали сумніви. Добре, що таки приїхала. Тепер знаю, що буду тут і наступного разу.
Проживали ми у котеджному містечку Мацеста у дерев’яних будиночках. Дуже гарна місцина, дійсно гарні умови проживання, привітний персонал. Досить гарне харчування, як для ціни в 150 грн на день, порції великі. Дівчата готують смачно. Піцу, яку ми в них замовляли, краща в Україні! І взагалі, персонал на кухні класний!
Щодо лікування: основне лікування, то саме сірководневі ванни. І не правда, що пишуть про страшні умови в приміщеннях, де знаходяться ванни. Я того дуже боялась. Насправді, є приміщення, в якому знаходиться два крила. В одному крилі нові акрилові ванни, саме туди ходить більшість пацієнтів; в іншому - старі чугунні ванни. Ось саме чугунні ванни чорні від постійного контакту із сірководнем. Але вони гарно тримають тепло води і більш місткі, ніж акрилові. Я бачила, що деякі постійні пацієнти Брусниці обирають і цінують саме чугунні ванни.
Щодо медперсоналу: неправду пишуть, що медперсонал не професійний. Спілкувалась я з персоналом на ваннах (пані Орися та ще одна пані, забула, нажаль, як звати), також з Валентиною на фізпроцедурах, з Галиною на озокериті – абсолютно усі жіночки привітні та професійні. Невропатолог Тетяна Василівна назначає лікування тільки після фізогляду та співбесіди, опираючись на ті данні, які ви їй про себе надаєте. Тому і черга до неї в заїзд досить повільно просувається, бо вона вислуховує, запитує, прощупує тощо.
Щодо «чим себе зайняти після процедур». Купа можливостей: читайте, щось почніть вивчати, знайомтеся та спілкуйтеся з новими людьми, гуляйте, дихайте. В нас же ж на те зовсім немає часу вдома.
Підсумок: нам дуже сподобалось, ми повернемось сюди знову. Так само, як повертаються в Брусницю люди, що укріплюють тут своє здоров'я вже протягом 18 років (я знаю тих людей, я там з ними познайомилась).

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 10 июня 2019 по 25 июня 2019

Ми з чоловіком перебували в санаторії Брусница з 15 липня, хочемо подякувати особисто Андрію Волрдимировичу та його персоналу за Добре організований відпочинок, харчування , за помірну ціну , ми добре відпочити та підлікувались. Особисто дякуємо персоналу кухні , за смачні страви, Добре відношення , дякуємо , Андрій Волрдимировичу, ми приїдемо до вас ще .

Велика подяка головному лікарю Бойко Дмитру Іллічу та лікарю- невропатологу Тетяні Василівні за те, що підняли мене на ноги. Також дякую за добрі слова, які є найкращими ліками. З повагою Наташа.

Проходила лікування в санаторію "Брусниця" у першій половині липня. Хочу подякувати адміністратору Світлані Миколаївні, лікарю- невропатологу Тетяні Василівні, головному лікарю Бойко Дмитру Іллічу за професійність, відповідальність, чуйність, терпіння, розуміння та уважне ставлення до хворих. Особливо вдячна масажисту Косовцю Василю Дмитровичу за людяність, щирість, турботу, професійний підхід до пацієнтів, за його "золоті" руки. З повагою Олеся.

В санаторій приїжджаю вже 3-й раз. Перший раз проживала ще в старому корпусі, наступні два в котеджному містечку. Екологічно чиста місцевість з гарними умовами проживання та прекрасною лікувальною водою. Сірководень по типу мацести приносить гарний оздоровчий ефект, який продовжується протягом року.
Санаторій розвивається, з кожним роком умови проживання та харчування покращуються. Хто стомився від міської суєти , а також кому необхідно поправити своє здоров'я - вам сюди!Особливо хочу подякувати адміністратору котеджного містечка Андрію Володимировичу та його помічнику Михайлу за уважне ставлення до своїх клієнтів. Рекомендую масажиста Марію Миколаївну. Дякую пані Орисі, Марії та Галі, поварам Діані та Юлі. Бажаю і надалі розвивати розпочату вами справу, здоров'я та вдячних відпочиваючих.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: 19 июня 2019

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.