Отзывы санатория "Брусниця" Брусница

Большое спасибо всему персоналу за обсужыване человечиского счастья!!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 26 декабря 2016 по 4 декабря 2016

Хочу выразить благодарность главрачу БОЙКО врачу НИКОЛЙЧУК ТАТЬЯНЕ масажысту НИКОЛАЮ медсестре физ кабинета ЯНЕ работницам столовой большое спасибо!!!

Ще сьогодні було бажання поїхать в Брусницу, але почитала комменти , страшно стало , не хочу собі нерви псувати , чистота для мене важніше всьго !!!

Звичайно, умови в санаторію "Брусниця" залишають бажати кращого. Але лікування дуже допомагає. І якщо вибирати між умовами та лікуванням, то я, звичайно, вибираю "Брусницю", яка своїми сірководневими ваннами (аналогу яких немає в Україні) повертає до нормального життя, без болю в суглобах.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 19 января 2016 по 31 января 2016

Хочу розповісти про свої враження від лікування в санаторії "Брусниця". В вересні місяці 2014 року мені був поставлений діагноз грижа L4, L5 - 6 мм, L5, S1 - 8,5 мм.Після чого лікар пропонував лягати на операцію, яку мені вкрай не хотілося робити в мої 30 років. Я вирішив спробувати лікування блокадами, які не дали ніяких результатів. Ставало тільки гірше і гірше, я не міг ні сидіти, ні стояти від різкої болі яка віддавала в ногу. В інтернеті я знайшов сайт санаторію "Брусниця" і вирішив пройти там курс лікування. Туда я приїхав практично лежачий, а вже до закінчення лікування себе почував значно краще, вже навіть міг прогулюватись пішки. Поспілкувавшись з людьми, які мали практику лікування в інших санаторіях я зрозумів, що "Брусниця" по своїй лікувальній ефективності краще інших. Здобутком санаторія є природна сірководнева вода, яка видобувається прямо на території санаторія, ванни з якої я приймав на протязі всього лікування. Також мені дуже допомогли підводні горизонтальні витяжки хоебта. Санаторій не відпускає дуже багато процедур, але ті, що відпускаються дуже ефективні для лікування опорно-рухового апарату. Персонал санаторію ввічливий, з багаторічною практикою. Результатами лікування я дуже задоволений, адже вернувся до привичного способу життя. В цьому році я також лікувався в санаторію "Брусниця", але уже з профілактичною ціллю і надіюся, що не в останній раз.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 25 января 2016 по 7 февраля 2016

була в санаторию в вересни2015р за все треба платити,масажи,витяжки.А физ кабинет ще за царя пенька.ни тоби лазеретерапии,все старе.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 7 сентября 2015 по 23 сентября 2015

для сустав личение отличное ....лечитесь на здаровие

Дата пребывания: с 1 ноября 2015 по 1 декабря 2015

а . ще хабарі за все .за те .щоб ванну помити треба в кишеню всунути(хоча це їхній обов"язок).за массаж захмарені суми.а якщо не даш то вона тебе лиш поглпдить(це слова массажистки)в столові скатерти смердять давниною.іда невідповідае смаку.озекерит не можливо витерти з тіла .а Марії .якщо не даш хабаря .то окутае тебе в останню чергу аби як.сумна історія і жаль .щосанаторій дуже корисливий.

лечение неплохое.жилье в деревяном домике отличное отношение всего мед.персонала отличное не в одном санатории так не относятся к больным...хочу сказать большое спасибо всем - на вытяжке марьяну. масажистке марии на озокерите марии . а насчет питания вам надо немного подтянуться.

Оценка: 5 из 10 Дата пребывания: с 16 марта 2015 по 26 марта 2015

работники санатория не удаляйте не выгодные вам отзывы !!! антисанитария ужасная. питание плохое лечение- кроме сероводородных ванн и массажа ничего нет Да есть положительное проживание в деревьяном домике и все. Главврача надо гнать в шею и чем быстрее тем лучше. ЗАЖРАЛСЯ!

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 30 августа 2015 по 31 августа 2015

Сводная оценка: 7.42 из 10 на основе 53 оценок. Всего отзывов: 76.