Санаторий "Соколец" Соколец

Санаторий Соколец Соколец

Соколец

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: ул. Ленина, 49, с. Соколец, Немировский р-н, Винницкая обл., Украина, 22846. Телефоны: +38 (04331) 3-21-41 +38 (04331) 3-21-68

Телефоны:

Описание

Санаторий «Соколец» расположенный на искусственных террасах крутых склонов над рекой Южный Буг. Бурлящие воды реки, роскошный дендропарк создают особенные условия для лечения и отдыха.Лечение

болезни органов дыхания, болезни костно-мышечной системы
отделение реабилитации больных с болезнями глаза и придаточного аппарата

Проживание

двух, трех, четырехместные номера с частичными удобствами.

Услуги

тренажерный зал, пункт связи, дискотека, танцы пляж, кафе, дом культуры, детские игровые площадки, спортивные площадки, экскурсии, магазин, автостоянка, кино, видео, зал, настольный теннис, пункт проката.

Отзывы и рассказы туристов

Лагер причудовий я там була в 2017 році там роблять різні процедури в кого якісь проблеми зі здоров'ям .Раджу поїхати ви не пошкодуєтн

Дата пребывания: с 27 апреля 2017 по 28 апреля 2017

В принцыпе не плохо, но будьте готовы к домикам из СССР!!!
Дети спят под двумя одеялами и в предачу комары в домиках!!! Кормят как в совковые времина.
При посиление тоже проблемы и жудко большие очереди.
Хорошего отдыха!!!

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: с 8 июля 2017 по 22 июля 2017

Напишіть будьласка які кімнати...

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 15 июня 2017 по 28 июля 2017

санаторий сокилец шикарний валя мизюк ти найкраша важата и

Дата пребывания: с 12 июля 2016 по 12 июля 2016

Хто їде 27.06.15? (11-12років)

Знаєте, в Сокілець варто їхати навіть щоб просто насолодитись природою, повітрям, якоюсь особливою свободою. Звичайно, залежить багато від того, в яку компанію потрапиш і яка у вас буде вожата(ий), але якщо ви житимете з цікавими людьми, то гарантую, це буде найкращий час за все літо! Перший день в Сокільці проходить як тиждень. Здається, що ви з сусідами по кімнаті знайомі вже давно, хоча направді - один не повний день. На дискотеці може грати і найпопсовіша попса (яку хочеш-не зочеш, а потім будеш згадувати з милою усмішкою), і рамштайн, і лімп бізкіт і що вашій душі завгодно) графік насичений, часу нудьгувати - не буде. Щодня якийсь захід, дискотеки чи фільми.
До речі, якщо вам раптом стане зле (останнього разу весь мій корпус захворів на якусь застуду), то лікарі вас не кинуть ні за що. 25 хворих осіб з мого корпусу пітвердять) Персонал у санаторії дуже веселий, між іншим)
Можна говорити ще багато. Але Сокілець - це рай, просто рай, куди хочеться повертатись знову і знову...

Оценка: 10 из 10

Розкажіть будь ласка про умови проживання. Чи хороше харчування?

Санаторий супер ехала уже 3 раза и поеду в этом году!Диджэй классный. Конкурсы супер. Ни слушайте никого пока сами не поедите.я уверена что вам там понравится)))))

Оценка: 10 из 10

По моему мнению, это лучший лагерь, где я была. Там есть и свобода действий, но в меру, крч всё очень круто.

Оценка: 9 из 10

Читаючи ваші відклики, зрозуміла ніби ви відпочивали у найгіршому санаторії! Уже скільки років тут,нічого подібного не бачила!Якщо ви кажете,що вожаті ніякої програми не роблять,перш за все підніміть свою "Ж" і йдіть робіть,кожного тиждня майже кожен день є якийсь захід! Щодо дискотек,то ними чомусь усі задоволені! До пів 11,йде дискотека,там багато народу,музика грає,як у нічних клубах,посидіти є де,якщо ви не танцюєте! Крадіжки є у кожному санаторії! так ,що будь-ласка,) Про які ви жуки говорите, взагалі про це вперше чую! Кімнати прибираються, в тому числі і вологе прибирання! На річку можуть не водити,тому що холодна вода, про вас же піклуються! І скиньте хтось доказ де перед вами курть і п'ють вожаті! Якщо ж воно так є! Кажуть "на всус и цвет,товарищей нет"так що кожному своє,комусь аби відпочити в мальовничому місці,а комусь лиш би обговрити!РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В САНАТОРІЙ І САМОМУ ПЕРЕКОНАТИСЯ ,ЧО ТАМ І ЯК! а не з чиїхось висновків у мережі! дкую ,всім добра:)

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 25 апреля 2015 по 25 апреля 2015

Сводная оценка: 8.43 из 10 на основе 65 оценок. Всего отзывов: 113.