Санаторий "Авангард" Немиров

Санаторий Авангард Немиров

Авангард

Санаторий, Без категории

Адрес: ул. Шевченко 16

Телефоны: +38(04331) 2-23-48

Сайт: http://www.sanatoriy-avangard.com

Описание

Санаторий "Авангард" - многопрофильное санаторно-курортное заведение системы профсоюзов Украины. Находится в дендропарке площадью 80 га (памятка садово-паркового искусства ХІХ ст.), где насчитывается близко 120 видов деревьев и кустов, а также каскад живописных озер. Соотношение лиственных и хвойных деревьев создает уникальный лечебный микроклимат. Украшением санатория есть старинный дворце, в котором расположенная лечебно-диагностическая база. Санаторий имеет собственное месторождение минеральной радоновой воды.

Лечение:

 • болезни нервной и сердечно-сосудистой систем, органов дыхания, а также лечение болезней органов опоры и движения, эндокринной системы, женских половых органов, кожи, крови и нарушений обмена веществ
 • реабилитационное отделение для больных на ожоговую болезнь
 • реабилитационное отделение для больных с болезнями эндокринной системы и обмена веществ;
 • реабилитационное отделение для беременных женщин;
 • реабилитационное отделение для больных на гипертоническую болезнь
 • реабилитационное отделение для больных на хронические неспецифичные болезни легких

Проживание:

 • однокомнатные одноместные номера "Люкс"
 • двухкомнатные двухместные номера "Люкс"
 • двухкомнатные одноместные номера "Люкс"
 • однокомнатные одноместные номера "Полулюкс"
 • двухкомнатные двухместные номера "Полулюкс"
 • двухместные номера со всеми удобствами

Услуги:
теннисный корт, тренажерный зал, аптечный пункт, бильярд, бассейн, дискотека, дом культуры, спортивные и детские игровые площадки, косметический кабинет, комната отдыха, спортивно-развлекательные программы, магазины, спутниковое телевидение, парикмахерская, сауна, автостоянка, картинная галерея, кино, видеозал, настольный теннис, пункт проката, библиотека, экскурсии.

Отзывы и рассказы туристов

Доброго время суток. хотела бы узнать есть ли в вашем санатории фототерапия?

Плануємо завітати до Авнгарду у грудні. Прохання поінформувати про вартість номера люкс двокімнатного однорічного у корпусі 3.
А також скажіть, чи зміниться вартість якщо з мамою у номері буде проживати маленька дитина.(додаткове ліжко непотрібне)?
Дякую.

Дата пребывания: с 1 декабря 2017 по 8 декабря 2017

Доброго дня) Вартість двохкімнатного одномісного номера у 3 корпусі становить 820 грн. за добу з людини (проживання+харчування+лікування). Який вік дитини і чи буде дитина проходити процедури?

Здраствуйте. Збираюся їхати у Ваш санаторій, цікавить, як у Вас діла з інтернетом? 3G працює?

Дата пребывания: 8 ноября 2017

Доброго дня) На території санаторію, зокрема, майже у всіх корпусах є WiFi, у м. Немирові 3G працює.

Моя мама вже була у вашому санаторію, хоче знову приїхати. Скажіть, будь ласка, таке лікування як карбокситерапія(газові уколи) є у вашому санаторію? Дякую

Решила прочитать отзывы, так как скоро еду к Вам)От комментов некоторых товарищей-пациентов просто рыдала,как над произведениями Зощенко) Много слышала отличных отзывов о квалифицированном персонале и многопрофильном лечении. Тамару-разлучницу с особыми приметами не терпится увидеть)) и наконец-то отпразднуем День прапора)) До встречи)

Дата пребывания: 31 октября 2017

На данный период жена сейчас в санатории. Не думаю, что мой отзыв будет лестный..Конечно, многие недочеты были исправлены..но..санаторий желает быть лучшим. Из Всех санаториев, в который приходилось лечится жене..этот самый... Чернобыльцы здесь..просто иждивенцы, хотя путевки достаточно дорогие, и если есть дополнительные деньги..то конечно лечение будет гарантировано, а так..Все в рамках..

Какие условия для сопровождающего ?

Дата пребывания: 17 ноября 2017

В цену путевки для сопровождающего входит проживание и питание.

Перебував у санаторії після операції на хребті, з 10 по 27 серпня 2017 року. Проживав у корпусі №1, кімната 40. Розмовляв особисто з головним лікарем, а також з менеджером (адміністратором) по питанню граматично - стилістичних помилок на сайті санаторію.
Проживання: корпус №1 віддалений від дитячих майданчиків, мої вікна виходили на прекрасний ліс з дубовими деревами, що мене повністью влаштовувало. В корпусі працював ліфт. Прибирання в кімнатах постійно, зміна білизни теж була. Від корпусу є лісова стежка до ставків, до яких я ходив двічі на день.
Харчування: своєчасне, дієтичне, на моє прохання було на першому поверсі їдальні в залі №1, стіл 110. Офіціантки уважні. Для майже100-кілограмового мужика, їжі вистачало повністью, соки, кефіри фрукти- приносив до кімнати в холодильник.
Лікування: згідно призначень лікаря, кабінети 10, 21, 34, 2, і басейн. Всі процедури розписані по годинах, суттєвих черг немає. Можу відзначити медичну сестру у кабінеті 21(лазер на вену і сканер), після 16 години, це найпрофесійніша людина з тривалим часом і великим досвідом роботи у санаторії, хоча і в інших кабінетах фахівці підібрані грамотно.
Басейн: найперше що потрібно зазначити що це ЛІКУВАЛЬНИЙ басейн, в основному для реабілітації неврологічних хворих. Після проходження майже 15 процедур у басейні, я почав самостійно присядати, і майже рівно ходити. Але для цього ще потрібен час.
Дозвілля: сама поліклініка санаторію розташована в історичному маєтку графині Щербатової. На всіх поверхах безліч історичних картин, є і музейна кімната з безцінними експонатами (старовинний рояль, трюмо, диван, тощо). В будівлі старої водонапірної башти, дуже шанованою людиною, бувшим начмедом, збираються етнографічно-історичні речі. Нас не буде, а музейні речі залишаться.
Побажання: не хотілось би бачити на травяних газонах санаторію, власних автівок, які нахабно і безкарно ставлять власники біля їдальні, та під деревами напроти боксів гаража, де поряд облаштована асфальтована, безкоштовна стоянка для автівок. Було-б дуже доречно якби при вході до корпусу №1, обладнали хоча-б дерев’яний пандус, щоб можна було заїхати з валізою, а персонал вільно завозили з пральні мішки з білизною. Хотілось би побажати адміністратору, яка працювала 23.08.2017 року після обіду, бути меньше напищеною, більш терпеливою, виваженою і вихованою. А ще краще знайти іншу роботу, без контакту з людьми. Я далеко не є націоналістом, і освіту отримував в далекому СРСР, переважно на російській мові, але в той час коли наших дітей, братів, чоловіків вбивають загарбники на Сході, неприємно бачити на робочому столі, вже згадуваної мною адміністраторши “руЦкіє” “указанія і пожеланія”. Те саме є і на одній з колон в приміщення басейну (де стоїть телевізор). Бажано частіше заглядати на свій власний інтернет сайт, бажано щоб він був повністью україномовний, контрольований, і по можливості виконувались згадані там побажання. І останнє, 23 серпня 2017 року, в день Українського Прапора, в санаторії ніхто того не згадував, і нажаль НЕ було видно жодного прапора України, те саме і 24.08.2017 року, був ПРОСТО вихідним.

Оценка: 6 из 10 Дата пребывания: с 10 августа 2017 по 27 августа 2017

Дякуємо за Ваш відгук, приємні слова, а недоліки обов'язково постараємося виправити.

Хочу приехать подлечиться, говорят что нету сейчас родона, когда будет?

Дата пребывания: с 4 сентября 2017 по 20 сентября 2017

Здравствуйте) Радон есть, можете приежджать.

Добрый день. Скажите пжл есть ли у вас кислородные барокамеры?

Здравствуйте) К сожалению, нет.

Сводная оценка: 8.59 из 10 на основе 140 оценок. Всего отзывов: 506.