Детский лагерь "Детский лагерь "Смена"" Клавдиево-Тарасово

Детский лагерь Детский лагерь "Смена" Клавдиево-Тарасово

Детский лагерь "Смена"

Детский лагерь, Без категории

Адрес: Центральная 1

Телефоны: (063) 667-2571; (067) 915-7886

Сайт: http://www.smena.kiev.ua/

Описание

Сезон 2018 розпочато!

Путівки вже можно замовити у нас на сайті!

067-915-78-86, 063-667-25-71

Розташування: Київська область, селище Клавдієво Бородянського району, 40 км від станції метро Академмістечко.

Територія табору становить 16 гектарів і знаходиться під цілодобовою охороною.

Табір ЗМІНА розташований в тихому, спокійному місці, в сосновому лісі, недалеко від міста Києва, це сприяє повноцінному відпочинку та оздоровлення дітей. Бездоганно чисте повітря, запах сосен і хвої, звуки природи сприятливо позначаються на здоров'ї і настрої Вашої дитини, а безпосередня близькість до природи гарантовано подарує незабутній відпочинок!

Розміщення: Всі діти живуть в кімнатах зі зручностями в блоці (блок- це дві кімнати - одна на чотири дитини, друга на п'ять - і на ці дві кімнати - душова і туалет).

У корпусах: кімнати для проживання, і затишні холи, в яких вечорами діти збираються для спільного проведення дозвілля, або просто попити теплого чаю.

Табір ЗМІНА розподіляє дітей по групах, з урахуванням віку, інтересів і побажань самих дітей. Вожаті та вихователі цілодобово знаходяться поруч з дітьми і готові в будь-який момент приділити увагу.

Харчування: п'ятиразове, висококалорійне, насичене вітамінами, регулярно контролюється санітарними службами.

Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей безпосередньо залежить від харчування, тому табір ЗМІНА з усією відповідальністю підходить до цього питання. У щоденному раціоні дітей обов'язково присутні: свіжі фрукти, соки, збалансовані страви і різноманітні солодощі - для підняття настрою. Повноцінне харчування є невід'ємною частиною оздоровлення і відпочинку в таборі ЗМІНА.

Медицина: на території табору є медичний корпус. За станом здоров'я дітей стежать досвідчені лікарі та медсестри.

Спорт: У здоровому тілі - здоровий дух! Табір ЗМІНА стежить не тільки за фізичним, а й духовним здоров'ям дітей, надаючи для цього всі можливості. Що може бути корисніше для дитини, ніж сміх і радість в поєднанні зі спортом? У таборі проводяться веселі командні ігри, естафети, конкурси та багато-багато іншого!

Відновити сили і поправити здоров'я Ваших дітей допоможе легка ранкова гімнастика. Любителям командних ігор табір пропонує спеціально обладнане футбольне поле, баскетбольний і волейбольний майданчик. Для тих же, хто вважає за краще одиночний вид спорту - є тир і настільний теніс.

Дозвілля: оздоровчий дитячий табір ЗМІНА пропонує незабутній відпочинок, про який мріє кожна дитина! З дітьми працюють привітні, талановиті, творчі педагоги, щодня проводяться веселі конкурсні програми, концерти, розважальні шоу, свята і гри. У таборі є кіноконцертний зал для проведення вистав і шоу, ігрові комплекси та караоке.

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

  • парковка
  • бассейн
  • прачечная
  • детская площадка

Услуги и сервис

  • все включено