Затишний: Тур вихідного дня

Тур вихідного дня

Тур вихідного дня

Организатор: Гостиница Затишний, Скадовск

Даты: с 31 августа 2018 по 29 апреля 2019

Ссылка: www.zatyshny.com.ua

Завітайте у готель «Затишний» після напруженого робочого тижня! У нас Ви можете позбутися поганого настрою, щоденної суєти та душевної тривоги, нарешті знайти час на спілкування з Вашою сім’єю.

Чим зайнятися на вихідні? Здійсніть велосипедні прогулянки всією сім'єю вздовж узбережжя. Влаштуйте змагання на велотрайках. Розслабтеся в сауні та зануртеся в басейн під відкритим небом. Поки дитина розважатиметься в дитячій кімнаті - насолодіться ароматною кавою в нашій кав'ярні. Можна підібрати усі робочі "хвостики". Для цього у нас є Wi-Fi Інтернет на всій території Готелю. Ті, кому в понеділок йти до школи, зможуть вивчити уроки у нас. Варто лише не забути узяти з собою підручники та зошити. І можна, нарешті, прочитати книгу, яка довго чекала свого часу. І не треба думати, що би приготувати, що би поїсти - про Вас тут подбають. А наша кав’ярня запропонує Вам скуштувати смачної кави, різноманітні коктейлі, морозиво та вишуканий чай.

Вартість туру вихідного дня на сім’ю становить 3500 гривень. Ціни вказано з розрахунку 2 дорослих та 1 дитина за весь тур.

Вартість додаткового місця становить 500 гривень на весь тур.
Діти до 3 років безкоштовно.

Тур вихідного дня діє з 1 вересня до 1 травня.

До вартості входить 2 повних доби від моменту заїзду: і проживання, і триразове харчування (шведський стіл), і сауна, і басейн, і фітнес. Якщо ж потрібно буде попрацювати, то Інтернет у Готелі також є. І цілком безкоштовно. А Ваші діти отримають безліч вражень від великої яскравої дитячої кімнати.

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!