Санаторий "Прикарпатский" Яремче

Санаторий Прикарпатский Яремче

Прикарпатский

Санаторий, Без категории

Адрес: 78500, Івано-Франківська обл., м. Яремча, вул. Свободи, 315

Телефоны: (03434) 2-27-78; (03434) 2-30-29

Сайт: https://vk.com/club4054622

Описание

Державний заклад "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Прикарпатський" Міністерства охорони здоров'я України.

Спеціалізація: Лікування неспецифічних захворювань легень та туберкульозу органів дихання.

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Услуги и сервис

  • оздоровление
  • диагностика
  • лечение

Отзывы и рассказы туристов

Влітку наше місто оздоровило 118 дітей. Це- дуже важлива можливість відпочити від війни, встановити рівновагу, отримати певне лікування та враження. Хотілося б зауважити, що це санаторій. Розважати, як в таборах ніхто не буде - різні завдання. Але тут є можливість отримання різних туристичних походів за дозволом лікарів і просто отримувати насолоду від колориту краю. Так, це не 5 зірковий отель. це звичайне місто відпочинку нетривалого перебування дітей. Є над чим працювати. а погано ведуть себе погано виховані наші діти. Дякуємо Вам, пане Романе! Дякуємо Вашому колективу!

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 2 мая 2022 по 1 сентября 2022

Няни очень хорошие,кормят вкусно,в комнатах убираются два раза на день,дискотеки каждый день,водят в магазин когда попросят дети, лечение хорошее,мне всё понравилось!

Оценка: 10 из 10

Харчування хороше, м'ясо, яйця,рис, макарони,картопля,все як треба!
Мінуси в тому, що для дитини там дуже нудно тобто тебе кожен день виводять на майданчик і все більше робити нічого, за місяць перебування там нам робили один квест, коли на вулиці холодно, і в корпусі і в клубі дуже холодно!Я вв цьому санаторії переболіла всі чим тільки можливо, також в медичній карточці коли я вже їхала, мені написали плоскоступість, якої в мене впринципі,немає!Вихователі в тиждень могли повести в магазин 1-2 в неділю!

Оценка: 6 из 10 Дата пребывания: с 13 июня 2022 по 13 июля 2022

Сім років по два рази на рік відпочиваю з групою дітей . Санаторій Прикарпатський- це те місце , де діти черпають енергію, укріплюють здоров‘я. Завжди відпочиваємо у 5 корпусі: в ньому неймовірно затишно . Персонал під керівництвом справжнього професіонала своєї справи працює злагоджено і з великою любов‘ю до дітей. Це Надія Бойко - Мотрук. Зараз нелегкі часи для всіх нас Тому в темні часи видно світлих людей: Романа Михайловича, Надію Орестівну, Ірину Юріівну. Якщо бажаєте здоров‘я своїм дітям, то вам у санаторій Прикарпатський

Відпочиваю завжди з групою дітей.Санаторій -це неймовірне місце, де діти чудово відпочивають і головне оздоровлюються.Ми завжди зупиняємось в 5 корпусі.Це енергетично комфортний корпус.Персонал під керівництвом справжнього професіонала своєі справи, Надіі Бойко-Мотрук вчасно і кваліфікаційно лікують дітей.Якщо ви бажаєте здоров'я своім дітям, то раджу санаторій Прикарпатський.Ще раз дякую за теплий прийом в такий непростий для нас усіх час В темні часи гарно видно світлих людей :Роман Михайлович, Ірина Юріівна, Надія Орестівна.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 1 июля 2022

Це не санаторій,а одна назва!
Лише добре тільки харчування, і то було!
Поки не потравилися діти!
Нікуди не водять,ніхто не займається!
Нічого не роблять!
Одні дискотеки кожен день, на вулиці війна!
Під час сирен нікуди не ховаються,а особливо вночі!
Води ввечері то не має,то холодна!
Як виженуть зранку на вулицю,то 2-3 години на вулиці,на лавці діти сидять,в корпус не пускають!
Води в кулері за день теж не має!
Класний відпочинок,просто бомба!!!
Головне ж безкоштовно!

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 13 июня 2022 по 13 июля 2022

Приехала первый раз в это место.Само место очень хорошее,природа замечательная.Учитывая военное положение и ситуацию в стране,я не ожидала такого доброго и отзывчивого персонала.Помогали на каждом шагу мне и ребёнку.Я очень благодарна .Мы Хорошо оздоровились!Нет никаких сигналов тревоги,страхов.Мы стали нормальными людьми .Спасибо большое администрации,сотрудникам и этому месту.По возвращению,порекомендовала всем своим подружкам в Киеве и в других Регионах Украины.Так что ждите приездов.А что касается сирот,то их сейчас везде очень много.И с этим нужно считаться и им помогать

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 12 мая 2022 по 11 июня 2022

Мої діти перебували і лікувалися в санаторії "Прикарпатський" у 4 корпусі у квітні-травні 2022 року. Раніше в інших санаторіях не були. Загалом, сподобалось. Пройшли курс лікувально-профілактичних процедур( масаж, соляна кімната, світлотерапія, ароматерапія). Медсестрички та няні уважні і чуйні. Дуже сподобалась вихователь Аня. Харчування теж сподобалось. Їли із задоволенням, просили добавку. Фрукти щодня, печиво, булочки, цукерки. Єдине, що з їжі не подобалось, це суп. Він відверто не смачний. Але меню складає дієтолог, тому маю надію, що в стравах, як кажуть, кожна калорія на своєму місці. На прогулянки далеко не водили, бо не можна через часті повітряні тривоги. В магазин водили групами. Була ранкова дихальна гімнастика. Також дуже сподобались вчителі. Гарно пояснювали матеріал. Звичайно, свої лікувальні властивості також мають гірське повітря і вода. А також дуже гарні краєвиди. Що до описаних іншими мінусів. Так, речі і гроші крадуть. Контингент дітей надзвичайно різноманітний, тому і трапляються прикрі випадки. Ні вихователі, ні няні не можуть прослідкувати за усіма речами одночасно. Тому речі треба підписувати, як і завжди скрізь було. А гроші, телефони, зарядне тримати при собі. Така школа життя. Із побажань- хотілося б, щоб краще було організовано дозвілля дітей. Гуртки якісь цікаві, ігри. І щоб було вікове розділення дітей. Звичайно, що одному вихователю неможливо одночасно зайняти і малих, і більш дорослих дітей. Зараз до санаторію часто приїжджають різні фонди та волонтерські організації. Тому матеріальний фонд постійно покращується. Привозять нові меблі, посуд, спортінвентар, побутову техніку. Головний лікар(директор) дуже старається і прикладає чимало зусиль, щоб постійно відбувались зміни на краще. Людина працьовита, мудра і з досвідом. Респект йому, як то кажуть. Так, будівлі старі і краще було б побудувати нові. Але легко казати, а не робити. Державного фінансування, на жаль, надзвичайно мало. Тим більше у нинішній час. Тому уся надія на ті ж самі фонди і волонтерів. Велика їм подяка і шана. Прикарпатському бажаю процвітання, гідного фінансування і вдячних відвідувачів.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 11 апреля 2022 по 6 июня 2022

Жахливо, я тут лишень тиждень а ніхто не може нормально прослідкувати за дітьми. Діти крадуть з чужих палат їжу... А що дальше? Гроші красти почнуть... Це жахіття, тут лишень тиждень а вже хочеться додому... І це ще далеко не все...

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 30 мая 2022 по 6 июня 2022

Діти сироти крадуть з курточки
гроші та ходять по кімнатам та крадуть теж гроші коли діти виходять на прогулянку

Оценка: 1 из 10

Сводная оценка: 5.24 из 10 на основе 67 оценок. Всего отзывов: 124.