Санаторий "Черче" Черче

Санаторий Черче Черче

Черче

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес ул. Братьев Лепких, с. Черче Рогатинского р-ну Ивано-Франковской обл., 77015 Телефон +38 (03435) 29-6-90 +38 (03435) 7-12-44

Телефоны:

Описание

Санаторий «Черче» единственное бальнеогрязевое санаторно-курортное заведение ЗАО «Укрпрофоздоровниця» в Ивано-Франковской области.
Окруженный предгорьями Карпат с прекрасной живописной природой, он имеет замечательные лечебные факторы: уникальные сероводородные воды мацестинского типу, торфяную лечебную грязь и климат лесостепной зоны все это способствует лечению больных с заболеваниями органов дыхания, пищеварения, нервной системы, нарушений обмена веществ, и тому подобное. Лечение

- варикозное расширение вен
- остеохандрози, воспалительные заболевания суставов
- периферическую нервную систему (невриты, радикулиты)
- женское бесплодие
- простатити.

Методы
- ванны из сульфидных, гидрокарбонатно-сульфидних кальциевых минеральных вод
- психотерапия
- физотерапия

Отзывы и рассказы туристов

На даний час перебуваю у санаторію"Черче". Дуже погані умови, відношення лікаря Падучака Романа Михайловича хамське, некомпетентне. Погане харчування і неввічливий персонал. Жах. Вперше і востаннє тут.

Оценка: 1 из 10

Побувала в приватному секторі нічого доброго пишуть в інтернеті процедури такі то такі а їх приблизно немає .Це їхній бізнес.Щоб здерти гроші з людей а решта їх не цікавить...

Дата пребывания: с 1 апреля 2019 по 20 апреля 2019

Була ужас одна дира . Тільки бізнес.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 10 марта 2019 по 23 марта 2019

Нещодавно побував мій знайомий нічого доброго одна дира насміхалися незнає мови мол чого їхав а гроші здерли ще молодий лікар і взятки любить бо хтось там так підказав жодного разу незаптав як здоров'я. Бізнес .Дира.

Дата пребывания: 10 апреля 2019

Я була у приватному секторі адміністратор хитра як та лисиця лише здерти гроші з людей нічим нецівиться кожного дня міняла лікування і навіть не попереджувала людей все збивали з графіка немає ніякої організованості на людей її чхати її тільки гроші бо це їхній бізнес.

Дата пребывания: с 1 апреля 2019 по 13 апреля 2019

Мы с кумой отдыхали в 2017 году, жили у Марии. Дай Бог ей здоровья и её муж -Владимир- это прекрасная семья! Рядом возле санатория, село Черче( так же и санаторий называется), маленькое спокойно можно пройтись, люди вежливые, нет агрессии, молоко и яйца ходили на дому у Оксаны брали, сами готовили. Отдых и лечение отличное, а на грязях( торфяные) пели от души, весь персонал вежливый! Нам очень понравилось! Чужие люди приглашали к себе домой в гости на Пасху, но мы к сожалению уехали. Красива, чисто, свежо, что ещё надо! Спасибо всем!!

Дата пребывания: с 3 апреля 2017 по 15 апреля 2017

Сажіть будь ласка? Невже ніхто не бачить який бардак тут коїться.... Про яке лікування ви говорите коли болото холодне а сірчані ванни тільки пахнуть сіркою але не струрою як років 7 тому. Головний лікар все робит для того щоб санаторій завалився. Де держава де голова сіль ради всім до с...ки. А ми тільки рекомендуємо.

Оценка: 1 из 10

Люди добрі,відкрийте очі і подивіться,що робиться в санаторію.Раніше я сюди іздила то все було нормально.А тепер-грязі по 10разів гріють і не міняють на кожн(у людину.Сірководень хіба оодна назва залишилась.Таке враження що беруть з потічка грязну воду.Цього року я не полікувалась а ще більше розстроілась.Головному лікарю наплювати на все.Він закупив готелі тай гребе грошенята.Я зрозуміла що санаторій або пропаде,бо він вже пропащий,або прийде новий директор,котрий все відновить з нуля

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 2 июля 2018 по 16 июля 2018

Багато можна читати про санаторій "черче", проте я скажу наступне. Лікувалась по курсівці в санаторію, проживала в Марії Кіт, неподалік санаторію. Лікуванням задоволена дуже, умови звичайно жахливі, проте результат як кажуть на "лице". Хто має проблеми із здоровям,рекомендую туди і проживання тільки в неймовірному приватному секторі Марії Василівни, конт. тел.: +38 097 488 0846, +380 66 782 2178.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 11 июня 2018 по 24 июня 2018

в цьому роцi буду вже шостий рiк
пiдряд. якщо хочете зберегти нерви замовляйте проживання i
харчування у приватному готелi
"фортуна" у панi галi. контакти знайдете в iнтернетi. замовляти
треба заранi бо номерiв всоьго
вiсiм. лiкування ( в основному
грязi) унiкальне - для людей за 50 незамiнне.

Дата пребывания: с 2 сентября 2017 по 20 сентября 2017

Сводная оценка: 7.18 из 10 на основе 112 оценок. Всего отзывов: 252.