Отзывы санатория "Синяк" Синяк

Доброго дня.Хочу сказати санаторій непоганий.Але є багато недостатків по наданню процедур.Басейн допустимо задорогий як для регіона і цієї місцини.140 грн за годину це круто.А ось хотілося б додатковий масаж прийняти окрім одної частини призначеної лікарем.А підходиш до масажистів а вони відмовляють .Кажуть що їм заборонено керівництвом таке як додаткові ділянки масажувати.Але ж ми добровільно згідні оплатити додатковий масаж без нарікань.Потім не всі процедури які входять в лікувальний пакет людині призначають по різним причинам але гроші проплачені за ті процедури які за протипоказами не призначив лікар чомусь не повертають. В бугалтерії і реєстратурі дурдом повний.Ганяють вверх вниз літніх хворих людей в касу нагору оплачувати і потім вниз в черги.Зущання повне.Система Совдепії.Шкода що немодернізується система обслуговування.Керівництво вже застаріле пенсійного віку.Пора на відпочинок.Треба вливати свіжі ідеї свіже дихання в розвиток санаторію.Бажаю змін та цініть своїх працівників КЕРІВНИЦТВО ШАНОВНЕ!!!

Дата пребывания: с 11 сентября 2017 по 22 сентября 2017

Лечусь сейчас, плачу 390 грн в день, процедур принимаю на 190. Кто бы мне объяснил за что я плачу остальные деньги.

Оценка: 1 из 10

Всім доброго здоров"я, а Синяк саме те місце де його можно підправити. Вода чудодійна, люди привітні, харчування відмінне. Відпочивав неподалік , прекрасні умови, до того ж підібралась гарна компанія. Вечори проводили біля річки, смажили шашлики, співали пісні, їздили на екскурсії .Так що всим бажаю оздоровитися не тільки тілом, а і душею.Залишаю тел садиби(0686313796)

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 14 августа 2017 по 26 августа 2017

Всім привіт.Цього року відпочивала в мальовничому Карпатському місці,на території санаторію "Синяк".Враження залишилися неймовірні.Дуже вдячна всьому персоналу:лікарям,медсестрам,масажисту Євгенію,дієтсестрі Олесі,організатору культурного відпочинку Надійці і всім всім без вийнятку працівникам санаторію.Особливу подяку хочу висловити господині прекрасного котежу "Затишок"-Єві.Котедж знаходиться зовсім поряд з лікувальним корпусом,кімнати дуже зручні,охайні,затишні. Хто хоче відпочити від повсякденної суєти і насолодитися красою місцевої природи-неодмінно завітайте сюди.Детальнішу інформацію про котедж ви можете переглянути на сайті "Світ Карпат"котедж "Затишок".Номер телефону господині:0955228663. Відпочивайте і отримуйте неймовірне задоволення.

Оценка: 10 из 10

Есть свободные номера в санаторий "Синяк". Подробная информация на сайте: http://www.tour-consult.com.ua/cgi-bin/tour/tour.cgi?action=viewnews&id=15
Бронирование мест и бесплатные консультации по тел. +038-095-312-61-57

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 1 июня 2017 по 18 июня 2017

приехала с санатория синяк 10 июня и всё ещё под впечатлением санаторий супер, персонал отличный, лечение замечательное, природа нет слов,один минус что на теретории допоздна работает ресторан, пяные вопли машыны туда сюда это кошмар иногда до 2-х часов ночи одохнуть не возможно,а в целом супер

Дата пребывания: с 1 июня 2017 по 10 июня 2017

приехала с санатория синяк 11 июня и всё ещё под впечатлением санаторий супер персонал отличный лечение замечательное природа нет слов а пение птиц ещё в ушах стоит всем рекомендую ехать только в синяк где ещё получишь такой позитив зачем ехать в другие страны у нас своя заграница счастливой дороги

Дата пребывания: 13 июня 2017

Отличный санаторий по умеренной цене. Прекрасное диетическое питание, по сравнению с большинством других, а побывали мы в очень многих. Тишина, спокойствие, изумительная природа и виды, доброжелательность персонал. Отдельное спасибо лечебная врачу Коваль Роману Викторовичу и администратору Марии Йосифовне, всему обслуживание Персоналу, здесь уже 2-раз и не изменяем, хотим ещё и еще. Прекрасное Закарпатье! Лечебные воды и воздух! Маленький рай...

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 22 мая 2017 по 3 июня 2017

Отдыхали в частном секторе возле санатория Синяк в замечательном коттедже со всеми удобствами, недорогая цена, приветливый персонал, уютные номера, всё очень понравилось. Всем рекомендуем!!!
телефон хозяев: 0507760151; 0686313796.

Оценка: 10 из 10

Доброго дня.Хочу поділитись враженнями про відпочинок у Синяку.Скільки де не відпочивав,відгук пишу вперше,бо дуже нам із друзями сподобалось,по перше , простота і щирість людей А по друге , прекрасний край.У самому санаторію ми не жили,бо вже не було місць ,а договорились про частний сектор,шукали маленький готель і знайшли, зняли одну половину на 4-ох(були із друзями) і хотіли , щоб були самі , бо коли у готелі багато людей відпочивати важко(уже пробували).Зустріли нас із потягу власник цього будинка Василь Андрійович(050-130-60-20 його тел.,хтось хоче приїхати ВСІМ рекомендую),все розказав ,все показав,привіз прямо на місце і причом взяв тільки на бензин.Умови нам ВСІМ сподобались,чисть ,уютненько і головне живем тільки МИ,ніхто лишній не ходить,одним словом відпочинок.
На другий день,пішли у регістратуру і купили курсвки , правд трішки подорожчали , но зараз все дорожчає, так шо керівництво ми прекрасно розумієм , но скажу чесно лікування цих грошей стоїть.Дуже нам сподобався персонал ,після Дніпра, Ангели а не люди, всі усміхаються ніхто не гарчить на тебе ,як у других санаторіях.Лікування НАМ ВСІМ дуже допомогло, вода чудодійна ,так що,хто хоче бути здоровим їдьте у СИНЯК!!!!!

Оценка: 10 из 10

Сводная оценка: 7.96 из 10 на основе 134 оценок. Всего отзывов: 301.