Отзывы санатория "Черче" Черче

підлікувався супер . процедедури клас персонал класс
особливо масаж.
окрема подяка пані Марії Іванівні
за ванни Надійці
за електрику Романівні
Любомиру Івановичу
медсестричкам Олесі та іншим

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 21 марта 2017 по 13 апреля 2017

Як придбати путівку і скільки вона коштуватиме?

як до Вас можна приіхати на лікування із поиушенням нервової системи

Приїждаю в санаторій "Черче" не вперше. Чудове лікування, але умови проживання в санаторії ужасні. Мені порекомендували приватний сектор у пані Марії. Розкажу пару слів про своє враження. Я знімала кімнату де настільки чисто і приємна атмосфера, що я забула що я не вдома. А подвіря, супер, повірте, не налюбуєтеся. Є альтанка, гойдалка та навіть озеро... Природа, супер!!!Кімнати розрахованіна двох чоловік (можна і самому знімати), сан вузол на коридорі на 5 чоловік. Є загальна кухня, де можна приготовити їсти. Гаряча і холодна вода цілодобово.Євроремонт, WI-FI, автостоянка. Є окремо кімнати з санвузлом, окремо будинок (однокімнатна квартира) з усіма умовами. Санаторій 3 хвилини ходьби. Сама господиня, медик- пропрацювала в санаторії 22 роки, настільки приємна жіночка, яка все підкаже і порадить. Доречі, дуже хороший спеціаліст по масажу. Це говорю з власного досвіду.Проживання від 50 гривень і більше. залишу тел. 097 488 08 46, 066 782 21 78. Дзвоніть, не пожалієте. Гарного Вам лікування та відпочинку.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 9 ноября 2016 по 26 ноября 2016

Перебувала в санаторіі в листопаді 2016р. враження негативні.Проживала на другому поверсі, в кімнаті нові меблі, хороші ліжка, тумбочки. але приходять в гості миші кожен день. ремонт, дякую, але постіль дають застірану, і пахне неприємно. Тюль, штори грязні, коврики в кімнаті грязні . Грязі,ванни далеко ,ходити холодно, антисанітарія страшна, ванни не дезинфікують, все покрите грибком біля ванни, хотя всюди виложена плитка, на батереї страшно дивитись, тряпки ніколи не бачили. кому можна подякувати- це на грязях пані Маріїї і Ані,які носять важку землю вручну. Сірководнева вода тепла майже завжди десь до 10 год. а потім - не відповідає температурі, яка потрібна, ляжеш у ванну і холодно. Харчування також не відповідає нормам В столовій холодно.Прийдеш вчасно-потрібно чекати поки принесуть,прийдеш на 5 хв пізніше, також потрібно чекати, тарілки носять в руках, порції малі , і часто чуть теплі. Перші страви - картоплі не можна зловити , без м"яса, без ніякої зажарки, котлети якщо дадуть, більше хліба ніж м"яса. Посуд збірний, багато понадбиваного , не вистачає на всіх ложечок для чаю- вони ж не б"ються! Відношення персоналу нормальне. Якщо дадуть результат грязі і вода, тоді можна їхати, але тоді коли тепло, проживати і харчуватись в часному секторі, так буде уютніше і дешевше.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 19 апреля 2017 по 19 апреля 2017

Николай Павлович. Киевская область. Отзыв о санатории «Черче». Время пребывания : с 05.09.2016 по 02.10.2016.
Осенью 2015г.cлучилось непредвиденное. У моей жены произошли 3 микроинсульты ( по медицинской терминологии –ТИА ).
Госпитализировали жену в неврологическое отделение сосудистой патологии Киевской областной больницы. Состояние жены было крайне тяжелое, но благодаря прекрасному специалисту в лице Чемер Н. М.и правильно подобранному лечению она начала поправляться..
Прошла курс лечения, потом еще курс реабилитации. У нее восстановилась речь и двигательные функции. Но двигательные функции восстановились где-то на 80% ( остаточные парезы).
И вот мы приняли решение пройти дополнительно санаторное лечение. Выбор пал на санаторий «Черче». Почитали мы по интернету, созвонились и поехали. Встретила и поселила нас хозяйка гостиницы ОСББ « Надия » ( 300м от санатория) - Надежда Богдановна. Встретила приветливо, как старых знакомых, предоставила номер.Лечение нам назначал зам. гл. врача по мед. части Падучак Роман Михайлович. Он назначал лечение жене согласно выпискам из больницы. Отнесся он к нам по-хорошему. Отдельно хочу выразить ему - мое ему сочувствие и пожелание успехов и хорошего здоровья - ежедневно огромное количество людей и каждый со своими «особенностями» - не каждый выдержит.
Итак. Нам было назначено лечение: грязевые процедуры, серо- водородные ванны, электропроцедуры, массаж. Хочу отметить, что медперсонал на процедурах очень доброжелательный. После прохождения курса лечения 2 недели было принято решение остаться еще на 2 недели, поскольку увидели прогресс в восстановлении. Рекомендации медицины по грязевым процедурам и ваннам- через день 10-12 процедур и ванн- итого 20-24 дня..
Выводы по санаторию «Черче».
Если нужно поправить здоровье после микроинсульта ( инсульта ) - можно смело ехать. Туда приезжают люди с Польши, Словакии и даже с других наших бальнеологических курортов.
Отдельно хочу выразить благодарность главному врачу санатория Михаилу Романовичу Падучаку за элементарное человеческое участие- он мне (незнакомому человеку) помог в решении пары вопросов не связанных с медициной. И вообще, по моему мнению, они (Михаил Романович, Роман Михайлович и Надежда Богдановна)- хорошие, открытые и отзывчивые люди.
Гостиницу ОСББ « НадIя »- просто рекомендую. Чистый воздух ( предгорья Карпат- 300м. над уровнем моря ), отсутствие какой бы то ни было промышленности. Чистая, ухоженная гостиница, благоустроенная территория. Спокойная обстановка. Все удобства. Как дома. Что еще нужно для лечения и отдыха?

Дата пребывания: с 5 сентября 2016 по 2 октября 2016

Була в Черче з 6.06.по 23.06.2016.Мені сподобалось,тиша,спокій,привітний персонал.Що ще треба ,щоб поправити здоров"я?Жила на другому поверсі,телевізор,холодильник,гаряча вода три рази на день.Люди,але хто іде за розвагами,атракціонами-тут такого не має!Є тацплощадка,були танці.Але багато залежить від самих людей та культорганізатора,який ніколи не видав ні звуку з уст.Люди зараз закомплесовані від цих всіх проблем,треба якось іх розшевелити,підняти.Можна спілкуватись,а можна тупо просидіти в номері біля телевізора.У нас була класна компанія,дякую всім,з ким звела мене Доля.Хочу приіхати ще на наступний рік.Погано,що немає банкомата і медпункта на територіі санаторію.А так все нормально!Грязі і сірководневі ванни просто супер!

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 1 июня 2016 по 23 июня 2016

Був у вас не сподобалось, не рекомендую

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 4 июня 2016 по 22 июня 2016

Лікувалася в Черче з середини жовтня 2015 року , впрожовж 18 днів. Проживала у готелі "Фортуні". Задаволена усім: якістю лікування, відношенням лікуючого персоналу, проживанням. Рекомендую усім, у кого проблеми з суглобами - обирати лікування в Черче.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 19 октября 2015 по 7 ноября 2015

Здаю 2-місні кімнати в затишній 3-кімнатній квартирі міського типу, яка знаходиться на 1-ому поверсі 3-поверхового будинку. В кімнатах: 2 ліжка, телевізор, шафа. Туалет, ванна і кухня на три кімнати. Кухня обладнана всім необхідним для самостійного приготування їжі. Можливе приготування їжі за додаткову плату. Квартира знаходиться в тихому зеленому районі. В квартирі зроблений ремонт, є балкони, індивідуальне опалення, холодна та гаряча вода цілодобово. Поруч процедурні кабінети (3 хв ходьби), ванни (5 хв ходьби), магазин (7 хв ходьби). Ціна 50 грн з особи на добу при двомісному розміщенні та 80 грн з особи за добу при одномісному розміщенні. У вартість входить: проживання, комплект постільної білизни, рушник, паркова. Проконсультую як доїхати, як купити курсовку, зустріну. Контактний телефон: (097)856-69-87.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 1 мая 2016 по 3 мая 2016

Сводная оценка: 7.12 из 10 на основе 113 оценок. Всего отзывов: 253.