Санаторий "Львов" Брюховичи

Санаторий Львов Брюховичи

Львов

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес 79491, г.Львов, п.г.т. Брюховичи, ул.Курортная,8 Телефон +38(0322) 59-38-04 +38(0322) 59-38-30 +38(0322) 59-38-46 +38(0322) 59-38-04

Телефоны:

Описание

Санаторий «Львов» неповторимый курорт, расположенный в 6 км к северо-западу от м. Львова на стыке высот Подолья и Расточья, где проходить главный Европейский водораздел бассейнов Балтики и Черноморъя. Умеренно-континентальный климат с теплым летом и мягкой зимой, ветры из Атлантического океана благоприятно способствуют лечению больных с патологией органов кровообращения и нервной системы.

Отзывы и рассказы туристов

bil v nem 20 let nazad !!! ja exal ne za krasivim korpysom ja exal otdoxnyt!!! i ja otdoxnyl!!! vpe4atleni na vsjy jizn!!!! super mesto!!!! p.s. tam priroda glavnoe a ne korpys!!!!!!!!!!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 19 апреля 1995 по 19 апреля 1996

Жах цей санаторій!!!!! Умови ніби опинився в радянські часи в занедбаному гуртожитку.Вода з кранів брудна.Їжу подають в підносах для хліба(металевих)а як побачила ті чорні від накипу каструляки?!
Кімната з студентськими ліжками ,збитими подушками і поломаними тумбочками?????
Нікому не рекомендую туди попасти краще жити в палатці на природі

Дата пребывания: с 8 июля 2014 по 29 июля 2014

це колишні табір Енергетик

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 7 июля 2010 по 21 июля 2010

Скажіть будласка санаторій Львів це колишній піонер лагер " Будівельник "

до речі не дивно що він занедбаний адже це лишився один не закинутий санаторний коплекс у Брюховичах )я там відпочивав за путівкою в 2010 році дуже сподобалось нас годували класно жили в класному корпусі з Євро-ремонтом та прикольно було.

Оценка: 10 из 10

Ето ужас ане санаторый там условя жах нохадытса там невозможна

Оценка: 1 из 10

Была в этом санатории! неуж это фотографии этого санатория??)) Да это же "Олеський замок" за Львовом!!))))
Условия проживания конечно не лучшие, но вот кормили на убой)))

Оценка: 3 из 10

цiлковито згоден з критикою .розвалити таку базу вiдпочинку.санаторiй який мав всесоюзне значення.джерела природноï лiкувальноi води.розiкрали все а з того що лишилось надають послуги за европейскими цiнами i африканською якiстю.

моя сестра Ладаняк Вера работала в санатории"лбвов"может кто ее знает и видит сообщите в одноклассники на сайт.жду.

Оценка: 4 из 10

Назвати це місце санаторієм язик не повертається. від коли на посаду головного лікара прийшов Любінець занаторій було знищено цілковити. Але головний лікар придбав авто марки ровер а його зам форд фокус. Зам головного лікаря в першу чергу заселив свою родину у відомче житло і великими темпами робить ремонт у власні квартирі принаймі він так каже . Літом санаторій Львів приймав дітей з дитячих будинків і повних сиріт які не мали змого комусь поскаржитись на умови проживання і харчування це просто знучання над слабкими дітьми. Неодноразово викликались наряд міліції тому що діти були без нагляду. Головного лікаря питання дітей взагалі не хвилювало.Ціль санаторію Львів як най менше вкласи а найбільше в КРАСТИ. Вночі заїжають групи поляків які за відповідну плату проводили ніч в даному санаторії бізнес процвітає у Любінця і його зама Миколи Павловича. На тереторій Сан Львів залишились тільки руїни. Це діло без відповідального керівництва яке тільки має на меті висилити колишніх працівників Санаторію Львів які відали свої роки праць в даному закладі і законо отримали житло. Дане керівництво санаторію намагається прихватизувати санаторі і продати як свою власність.щоб збагатити свої кишені іншого пояснення не має. А хто наважиться їхати відпочити в санаторі ЛЬВІВ смт .Брюховичі той має право свого вибору пожалієте втрачині нерви та кошти і звідчуттям що вас ОБМАНУЛИ повернетесь до дому.

Сводная оценка: 5.62 из 10 на основе 8 оценок. Всего отзывов: 12.