Санаторий "Конвалия" Трускавец

Санаторий Конвалия Трускавец

Конвалия

Санаторий, Без категории

Адрес: ул. Помирецкая 55

Телефоны: 098 244-91-94; 03247 5-53-89; 03247 5-04-61; 03247 6-70-77; 03247 6-97-16

Сайт: http://konvalia.lviv.ua/ru

Описание

Санаторий "Конвалия" находиться на окраине города Трускавца в лесном массиве Прикарпатья, в зоне минеральних источников на територии образования минеральных вод. Площадь занимает 4,5 гектара холмистой местности, окруженной многолетними хвойными и лиственными лесами, которые богаты грыбами, ягодамы, лекарственными травами и карпатским женьшенем-калганом.Через территорию санатория течет горный ручей чистой воды, который образует каскад озер, где можно ловить рыбу, купаться и кататься на катамаранах

Главным лечебным фактором являеться вода "Нафтуся". Это слабоминерализированная (0,7г/л) гидрокарбонатно-магниевая вода, которую используют при лечении болезней, связанных с нарушением обмена веществ. "Нафтуся" нормализирует функции печени, почек, кишечника, выводит из них микроорганизмы и продкуты воспалительных процессов, а из крови- шлаки и радионуклеиды.

Спальные корпуса санатория состоят из одно-, двух- и трехэтажных зданий со всеми удобствами круглогодичного и сезонного использования. Номера круглогодичного использования оценены по категории улучшенных и полулюксов. Питание 5-разовое, диетическое, заказное меню

В санатории лечат:

-хронические заболевания печени, желчных путей, хронические гастриты, энтероколиты, панкреатиты;
-мочекаменную болезнь;
-хронические пиелонефриты и циститы нетуберкулезного характера;
-столовые диатезы, сахарный диабет, подагру, ожирение;
-заболевания органов дыхания;
-заболевания желудочного – кишечного тракта ;
-а также людей, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы.

Минеральная вода "Нафтуся" поступает в бювет непостредственно из скажины. Две другие скважины обеспечивают санаторий круглосуточно питьевой и минеральной водами. Комплекс водных и озокеритных процедур, гидромассаж, выхревие ванны, физ-процедури, аромотерапия, спелеокамера и лечебная физкультура в нашем санатории оставят у вас неповторимые чуства легкости и сыли.

НОМЕР, ИНФРАСТРУКТУРА, УСЛУГИ

Инфраструктура

  • парковка
  • спортивные развлечения
  • организация экскурсий
  • детская площадка

Оборудование номера

  • WI-FI

Услуги и сервис

  • оздоровление
  • диагностика
  • лечение
  • завтрак
  • 3-х разовое питание

Отзывы и рассказы туристов

Ми відпочивали в санаторії «Конвалія» у січні. Санаторій знаходиться в тихому мальовничому місці. На території санаторію розташовано озеро, ставки та фарельник. Територія чиста, теплі і затишні номери, відношення до відпочиваючих любляче, працівники завжди посміхаються з теплом відносяться до тебе. При заїзді до санаторію, відбулася цікава бесіда з директором Володимиром Вікторовичем про санаторій. Нам дуже сподобалось там відпочивати. А час відпочинку просто пролетів. Хочемо подякувати всьому персоналу санаторію «Конвалія» за відпочинок, організацію лікувальних процедур, особливо директору санаторію та його команді: лікарям Полякову Федору Федоровичу, масажисту Рабу Мирославу Вікторовичу, Цурукіній Лесі Василівні, колективу працівників за ванні процедури. Особлива велика подяку кухні за смачні страви. А без цієї людини, відпочинок не мав би такого чудового настрою вдячні ми тобі Ігор Іванович. Божого благословення всім вам і вашим родинам.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 14 января 2020 по 25 января 2020

Бронювали проживання на 1 ніч , приїхали до друзів у Трускавець відсвяткувати НР і потрібне було місце для ночівлі, просто для переночувати та прийняти душ, після бронювання та оплати номеру до мене зателефонувала адміністратор та запропонувала додатково замовити сніданок , святкову вечерю або новорічний концерт з феєрверком, я пояснила , що нас в готелі на вечерю не буде , подякувала і відмовилась від запропонованих послуг,мені відповіли, що все добре і нас з нетерпінням чекають. Коли ми приїхали на поселення , нам на рецепції сказали спершу піти до директора ,щоб він виписав нам путівку)), директор почав нас переконувати, що всі вищеперераховані послуги є обов'язковими до оплати , при цьому ціни, які він нам озвучував значно відрізнялися від тих, які нам пропонувала адміністратор, в кабінеті цього ''директора '' ми почали скандалити і я йому пояснила , що не перший рік в туризмі працюю і на таке ми не поведемося, бо якщо оплата за якісь послуги і є обов'язковою, то про це попереджають наперед, він сказав, що ок, тоді без жодних доплат , але перед Новим Роком настрій наш вже був зіпсований.
Головне - номер ....тут в мене слів немає, номер за розмірами ванної кімнати, хоча прописано було, що двомісний стандарт, 30 м2 з балконом, нас почали переконувати, що ми бронювали інший номер і тд... Я не мала роздрукованого підтвердження номера, а зайти в інтернет, на жаль, не було можливості, мобільна мережа lifecell не доступна по всій території готелю, а wifi є лише на рецепції, ми до цього теж були не готові . З поваги до себе , ми поїхали звідси, кошти нам, звичайно, ніхто не повернув і не вибачився. В нашому номері було 1 односпальне ліжко, 1 рушник і як ми мали розміститись обоє в таких умовах? У ванній кімнаті не було туалетного паперу, чистого, так, так, ніхто відро з використаним папером ніхто не прибрав, душ- це окрема тема.
Побережіть свої нерви та гідність і не псуйте свого відпочинку в санаторії Конвалія.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 31 декабря 2019 по 1 января 2020

24 дня пролетели быстро,домой захотелось только в последние 3 дня.Недостатки есть,но их не хотелось замечать,что меня даже удивило.Питание Лилии Богдановны и массаж от Миши,перекрыли негативные эмоции.А природа,воздух и лес тоже помогли в оздоровление.Пешие прогулки в Трускавец стали как наркотик.До этого,сил не было даже подняться на второй этаж.Комната в 17 к.была очень тёплая и какая то домашняя,вода горячая.Убирали,постель меняли.Персонал приветливый,не понравилась только завхоз Надя,которая совершенно не отреагировала на просьбы.Желаю коллективу много отдыхающих и хорошего заработка.Так же увеличить и обновить лечебную базу.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 15 марта 2019 по 7 апреля 2019

Замечательний отдих, хорошее питание, большой вибор процедур. Спасибо за замечательний отдих!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 16 мая 2019 по 30 мая 2019

На реабілітацію в Конвалію по путівці соцстраху. Для тих людей які хочуть поправити своє здоров'я- це ідеальне місце. Персонал дуже привітний хороші спеціалісти своєї справи. Подяку кухні за смачні страви великі порції неможливо все з'їсти. Велика подяка директору Володимиру Вікторовичу приємний у спілкуванні та досвідчений керівник. Перебуваючи 24 дні ми стали рвднні не хотілось відїжати. Хочу подякувати всім за хороший відпочинок і позитив. В Конвалії відпочинок це ідеальна реабілітація рекомендую всім.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 9 января 2019 по 1 февраля 2019

Відпочивала в січні,все сподобалось; проживання,харчування і процедури.
Біль детальніше,приіхала в Конвалію по путівці від фонду соц.страху на реабілітацію.Перед поіздкою начитавшись всяких відгуків була трохи насторожена,але поьачивши все на власні очі,ту красу природи зимових Карпат,ввічливий і приємний персонал,теплі і затишні номери,цікаву розмову про санаторій з директором Володимиром Вікторовичем,я була позитивно вражена.
Пробувши тут 24 дні,всі стали для мене рідними людьми.Хочу подякувати всім; дирекціі,лікарю Федору Федоровичу,медсестрам,масажистам,покоівці Лесі за професійну турботу та доброту...
Велике спасибі Лілі Богданівні за смачні страви,запіканки,салати,просто суперово!
Санаторій Конвалія рекомендую тим,хто бажає в першу чергу оздоровитись,відпочити,подихати свіжим повітрям,половити і посмакувати рибку,пожарити шашлики,потанцювати вечорами і по бажанню поіхати на екскурсіі,а також покататись на лижах .
Приємного всім відпочинку!

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 9 января 2019 по 1 февраля 2019

Шалений і цікавий край Трускавець 24 дня відпочинку в Конвалії це неперевершено. Спасибі дирекції за чудовий прийом. Везіння, терпіння і кохання. Спасибі лікарям Полякову Ф.Ф. та Коршаковій Л.М. за призначення процедур. Подяку кухні за гарні страви. Кому не подобається каші я думаю дома вони їх просто не їдять. Велике спасибі ст. медсестрам, що вони з нами були сутками. Особливо подяка процедущиками: Олі за озекеріт, Любові та Мар'яні за фізпроцедури, Ромі, Шуріку, а головне Мішку за масажі , пані Ярославі за ванні процедури. Всім дякую. Божого благословення на многі літа Вам і Вашим родинам. Хай Вам щастить, Я Вас люблю, обнімаю і цілую. Думаю , що скоро ми знову зустрінемося. Ігорь артист з чернігівщини.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 августа 2018 по 24 августа 2018

Відвідавши цей санаторій я зрозуміла що не все те золото що блищить. Реклама даного закладу не відповідає реальності. На перший погляд все чудово а на справді все погано. В крані за мість води тече "кава" питну воду треба купляти а в бюветі вода часто відсутня лікар п'яний медичного персоналу не вистачає. А їжу в столові подають холодну напевно так щоб не обпектись. Але дискотекі круті.
Але є і плюси чисте повітря спокій ніхто не турбує телефонними звінкалими ( зв'язок відсутній ).
Корисні прогулянки до міста (всього лиш 3 км)
Всі хто хоче оздоровитися в даному санаторій бажаю оптимізму і витримки.

Оценка: 3 из 10

Отзыв будет сразу скажу отрицательный! Это точно полный отпад.Купила сертификат через покупопон на 8 дней и 7ночей ,по приезду подсчитал директор что16 последний день . вместо полулюкса заселили в обычный стандарт,где за чайник надо было за сутки платить 20 гривень,телевизор больше не работал чем работал,никакого фена в номере не было,процедури только две безплатные они считались акционные за все остальные надо было платить,убиралось в номере только лишь бы считалось.Глушь полная.


по

Оценка
1 2 3 4 5 6 7 8 забронировала полулюкс.

Дата пребывания: с 10 июля 2018 по 16 июля 2018

мне все понравилось. и природа, и люди приветливые, хорошие специалисты. Есть некоторые недостатки, но санаторий только стает наноги и думаю, скоро у них будет все на уровне!

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 9 июня 2018 по 2 июля 2018

Сводная оценка: 6.75 из 10 на основе 107 оценок. Всего отзывов: 174.