Отзывы санатория "Немиров" Немиров

В цілому відпочинком і лікуванням в санаторії залишилась задоволена. Після прийняття сірководневивих ванн, озокеритотерапії і масажу відчула особливий ефект. Тут дивовижна природа. Організація щоденного досугу залежить особисто від кожного: можна прогулятися територією санаторія, побувати біля озера, сходити в кіно чи на танці, поїхати на екскурсію, наприклад до Львова, Страдча тощо.
Серед недоліків звертаю увагу на перебої в постачанні гарячої води в кімнатах, чайника немає, заміна постільної білизни відбувалась тільки на вимогу, неякісне прибирання, недотримання дієтичного і збалансованого харчування в їдальні, тривалі черги під час прийому ванн і фізіотерапевтичних процедур.
Дякую персоналу санаторія за турботу, особливо масажисту Дзень Світлані Миколаївні (каб.№ 307). Бажаю успіхів і подальшого вдосконалення своєї роботи!

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 12 апреля 2014 по 2 мая 2014

В даному санаторії на лікуванні я перебувала вже декілька разів. Безперечно головна проблема _ це харчування, проте, відвідавши практично всі курорти бувшого союзу, зауважу - не цінемо ми те, що маємо! Варто їхати сюди з своїми бідами, повірте ця вода не одного поставила на ноги (за моєї памяті тут лікувалися і після ізраїлю та мертвого моря) . Хвойні ліси, цілюще повятря, зручні кімнати (прибирають завжди), для грибників гриби і ягоди, для мобільних людей -цікаві екскурсії стежинами мальовничого рідного краю й окрім всього привітні люди, котрі за мізерну зарплату завжди зроблять все можливе, щоб вам було комфортно - це те, що у вигляді бонусу до вашої путівки чекає на вас у санаторії завжди і у будь яку пору року!
Тому, якщо дійсно є нагальна потреба в лікуванні, то їдьте до Немирова, а хто потребує виходу у "світ" то для ваших послуг Трускавець з барами ресторанами, варєте і т.д.

Оценка: 10 из 10

Собираюсь в этот санаторий в июне месяце.Подскажите пожалуйста,брать ли с собой фен и утюг,или там есть?И можно ли путевку разделить на двух человек.Заранее спасибо.

Знаете нам вообщем то понравилось. Лес,природа, тишина, что еще надо,чтобы отдохнуть от городской суеты и от интернета. Единственное,что нам не понравилось так это питание.Это кошмар. Умудрялись три раза в день кормить картошкой пюре. Официантки конечно же разговаривают по хамски. Жаловаться было на питание и персонал столовой было бесполезно. Руководство на жалобы как то не очень реагировало.Что касается лечения мне понравилось. Девченки молодцы. Ванны обрабатывались лично при мне. Уважаемое руководство санатория в Украине живут еще и инвалиды сделайте в корпуса пантусы.
Хотелось бы пожелать санаторию процветания.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 30 декабря 2013 по 19 января 2014

А мне понравилось . Да есть определенные нюансы которые можно исправить . Например убрать територию .Сделать так чтобы в номерах было теплее . А само лечение неплохое . Я наблюдалась в Галины Северентивной . Врач очень внимательный знающий .На ваннах работают тоже хорошии женщины

Начиталась отзывов о Немирове- стало страшно туда ехать… Неприятные бытовые картинки вставали перед глазами, «предвкушение» совдепии уже меня преследлвало…
Вот я и на курорте, и мне захотелось написать отзыв о пребывании в сан. Немиров. Постараюсь быть объективной))
Время пребывания-- март-апрель, санаторий заполнен на половину. Кто-то писал в отзыве, что «край цивилизации»- согласна

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 17 марта 2014 по 7 апреля 2014

Я лікувалась у Немирові з 25.02.2014 по 7. 03. 2014р., приймала курс лікування, що був призначений заст. гол. лікаря Трутяк М. М. - озокеритові аплікації, підводний душ-массаж, душ шарко, фитотерапия з рослинними травами - це інгаляції та чай, сіроводородні вани, сольова кімната. Дуже якісно робила масаж медсестра Карпа Галина Степанівна, я їй ще раз хочу подякувати, ніяких доплат робити не треба. А відповідальна за водолікування Коваленко Катерина Степанівна дуже уважна та професійно грамотна медсестра, яка скурпульозно точно слідкує за тим, щоб хворі дарма не витрачали свого часу, а швидко проходили від однієї процедури до іншої. Але саме головне, що тут проходили лікування лікарі з інших пансіонатів України. А на мене лікування позитивно вплинуло і я планую їхати десь восени знову. Мені краще з опорно-руховим апаратом, серцем, тиском. І працівникам кухні я також дякую. Було б більше коштів, то б можна було б думати і про пальми, а так колектив санаторію працює від душі та з совістю. ДЯКУЮ!
Мы лечим: заболевания кожи; послеожоговые состояния; заболевания опорно-двигательного аппарата; заболевания мочеполовой системы; заболевания сердечно-сосудистой системы;

Оценка: 10 из 10

В цей санаторій нам із донькою дали путівку від Чорнобильського фонду. До того я була в багатьох санаторіях України і Росії. Коли ми приїхали в Немирів - це був шок. Ніде такого, на щастя, не бачила. Так, природа красива, тихо, але таких умов, такого харчування, такої безвідповідальності гол.лікаря - не зустрічала. Територія не доглянута, запустіння, годують погано, дієти не має, хоч, як не просила. Обіцяної води Анни не возили. Окрім 40 літніх фільмів, совдепівських, нічого із культурної програми немає. Масажистки безкоштовно тільки гладять, отож доводилося брати платний масаж. Очікуваного покращання для свого псоріазу не тільки я, а й інші, не відчули. А ще коли ми приїхали, нас було чоловік 6 -7 всього, на вихідні залишалося у санаторію три жінки серед лісу. Вночі було страшно. По території їздили якісь чоловіки на мотоциклах. Дуже шкода, що такий всесвітньовідомий до війни санаторій довели, як кажуть до ручки. Думаю, що провина лежить і на гол. лікарю. Лікарі не дуже привітні, а ось на ваннах працюють хороші люди.

Хуже санатория не видела!В таком месте и такой бардак!!!Летом была,вокруг природа,а на территории,кроме сорняков ничего не было. Возле ванного корпуса немного цветочков и то,видимо,сами женщины-сотрудницы именно этого корпуса посадили. Грязь несусветная ВЕЗДЕ((((((УЖАС! А путёвки недешёвые. Катерина Ивановна-это ужас в юбке,орёт,злюка,только в руки смотрит ,ждёт подачку!

Оценка: 2 из 10

Пожалуйста подскажите как лучше добираться с ж/д вокзала г. Львов. На каком транспорте добраться до ост. Янивское кладбище с ж/д вокзала и какое расписание у этой маршрутки. Заранее большое спасибо за ответ.

Дата пребывания: 30 марта 2014

Сводная оценка: 6.24 из 10 на основе 51 оценок. Всего отзывов: 96.