Санаторий "Слава" Миргород

Слава

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: 37600, Полтавская обл., г. Миргород, ул. Харьковская, 64 Телефон: +38 (05355) 5-31-38 +38 (05355) 5-33-11 +38 (05355) 5-27-16 +38 (05355) 5-31-39

Телефоны:

Описание

Миргородский санаторий "Слава" для инвалидов войны и труда, Министерства труда и социальной политики Украины.

Отзывы и рассказы туристов

Хочу поделиться наболевшим.Отдыхала в санатории Слава г.Миргород понравилось практически все питание харошее.Процедуры на уровне.Но наблюдала со стороны отношение некоторых врачей до заболевших отдыхающих.Они не смотрят больных общаются только по телефону.В не понятной ситуации быстро отправляют домой.Тести на ковид делают не всем а выборочно.Советую руководству присмотрется к роботе сотрудников.

Дата пребывания: с 11 января 2022 по 31 января 2022

Исполняющий обязанности директора бывший мент они могут только воровать какой то мужчина инвалид уже несколько лет борется с ними идобился немалых успехов побывав в кабине и уволив директора журавля с но остался его зам збарский м и его плебеи вот откуда такие улучшения в санатории слышал что этот инвалид побывал в приемной президента и кабмина не один раз относительно санатория слава и наведения порядка в нем а воевать с бюрократами ой как тяжело но им было улучшено много что в что в санатории выделены очень большие суммы кабмином вот откуда все улучшения

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: 5 августа 2021

Плюси: вічливий персонал.
Мінуси: 1. Харчування дієтичним не назвеш і зовсім не має різноманіття. Кожного дня давали одне й теж і смачним назвати не можна.
2. Кімната була на 5 поверсі. Вікна не відчиняються, провітрити можна було лише відкривши двері в коридор.
3. В лікувальні корпуси заходити страшно. Ремонту там не робили мабуть з будівництва.
4. В лікувальних корпусах і в їдальні холодно, а в кімнаті навпаки дуже жарко.
5. мінеральну воду привозять в пластикових бочках і вона на смак зовсім не така, як повинна бути і це мабуть основний мінус.

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: с 25 ноября 2021 по 15 декабря 2021

Людмила, Киев20 нояб
Прочитавши всі одзиви, я зробила виводи що це брехня і це все пишуть самі працівники щоб не закрили санаторій і люди їхали. На самом ділі, діла такі що не дай Бог туди попасти. Гнидники скрізь, номера холодні і ремонт неробився ще з часів ссср, кухня годують людей помиями. Кожного вечора поварі виносять сумки, або приїзжають їхні родичі забирати торби. Хамовите ставлення до людей. Люди добрі я нікому не рекомендую цей концлагерь

Начитавшись негативних відгуків тут, була думка не їхати сюди. Але я ризикнула і дуже задоволена. Що можу сказати,таке враження,що в тих хто, пише негативні відгуки, думають що попадають на Мальдіви за безкоштовно, а тут не так. Прекрасний санаторій, хороше харчування, хороші процедури, ввічливий персонал кругом! Хороші умови проживання, оскільки зараз вже холодно - в кімнатах тепло (навіть дуже), ванна кімната трошки так собі (одна на дві кімнати) але брудні ходити не будете, в кімнаті по одній людині. Мені 27 років і мені все подобається! Їздила на екскурсії, це супер! Екскурсовод дуже схожий на Гоголя, зачіска, вуса, навіть звати Микола, от тільки не Васильович, а Іванович! Професіонал своєї справи!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 18 ноября 2021 по 8 декабря 2021

Была в санатории первый раз. Мне очень понравилось. Врач Борячок Валентина Олексанривна в первом корпусе. Самая лучшая. Питание очень хорошее все понравилось. Процедуры тоже понравились все. Условия хорошошие. Всем рекомендую приезжайте.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 15 сентября 2021 по 5 октября 2021

Хочу подякувати офіціанту їдальні Бехтер Юлії Миколаівній.Працю з людьми і знаю як не просто в наш важкий час знаходити спільну мову з людьми. Особливо зважаючи на те , що тут люди старшого віку, хворі, нервові. Проте на протязі всього відпочинку я дивувався як добре це виходить у Юлії Миколаівноі. Відчувається великий професіоналізм, ананалітичний розум, легко знаходить спільну мову з відпочиваючими. Почувається впевнено, легко згладжує і вирішує непорозуміння. Завжди посміхнена, привітна , однаково уважна до всіх. Не всі задоволені меню проте Юлії Миколаівній вдається задовільнити бажання всіх. До речі це тільки моя власна думка. Мене попросили написати цю подяку всі відпочиваючі столи яких обслуговує ця чуйна,обдарована людина.Низький уклін Вам і Божого благословіння Юлія Миколаівна.

Дата пребывания: с 8 октября 2021 по 8 октября 2021

Щиро дякую сестрі медичні з підводного душ масажу Любі Миколаівній за професіоналізм, увагу та сумлінне ставлення до своїх обов,язків.

Дата пребывания: с 6 октября 2021 по 6 октября 2021

Щиро дякую спеціалістам санаторію «Слава» за сумлінну працю та професіоналізм . Приїхав с санаторій після черепно-мозкової травми. Стан був такий , що руки не міг підняти. Завдяки наполегливій праці медичної сестри з масажу Вікторії Валер,явної , медичної сестри з ЛТК Пані Юлії та сестри медичної з душ масажу мені вдалося повністю відновитися і оздоровитися. Тому я щиро дякую керівництву санаторію за таких професійних щирих та людяних спеціалістів.

Дата пребывания: с 6 октября 2021 по 6 октября 2021

Відпочивала в санаторіі другий разПриємно здивована перемінамиНові меблі ліжка В номерах прибирають щодня Завдякі дієті і водичці позбулась хронічноі хвороби кишківника Персонал уважний Хочу подякувати массажисту Олександру Вікторовичу і Дягтяр Любові Миколаівні за іх відданість роботі Але в сім‘і не без уродів Побори серед лікарів існують Особливо в другому корпусі на шостому поверсі Вражають незабутні єкскурсіі з Миколою Івановичем Дуже талановита і розумна людина

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 25 августа 2021 по 15 сентября 2021

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 254.