Санаторий "Слава" Миргород

Слава

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: 37600, Полтавская обл., г. Миргород, ул. Харьковская, 64 Телефон: +38 (05355) 5-31-38 +38 (05355) 5-33-11 +38 (05355) 5-27-16 +38 (05355) 5-31-39

Телефоны:

Описание

Миргородский санаторий "Слава" для инвалидов войны и труда, Министерства труда и социальной политики Украины.

Отзывы и рассказы туристов

Санаторій ГИДОТНИЙ!!!! Назва "Вічна слава КПСС" йому личила б значно більше. Всі приміщення обшарпані, все сиплеться (в мене над ліжком з боку голови обсипалась штукатурка з міжплиточного шва). Інтернету (wi-fi, провідного) немає НІДЕ крім вестибюля 1 поверху. В їдальні годують іноді більш-менш, іноді гидко (квашена капуста із смородом риби, гнилувата "бурякова та моркв'яна ікра", просто ніякі "моркв'яні оладки"). Діабетикам кілька разів замість кефіру на 21:00 "впихували" чашку какао!!!!! Просто уявіть собі цей сором, іти з їдальні в корпус по вулиці (в дощ, вітер, з палицею, на милицях - байдуже) з чашкою какао, щоб перекусити на ніч!!! До речі в правилах (повсюди розвісили) чітко написано, що виносити посуд з їдальні заборонено. Щойно відпочиваючий поїде, видача його пайки в їдальні припиняється і не важливо, завершується путівка сьогодні чи через кілька днів. Пайків на дорогу не видають (НІЧОГО не дають). Якщо недостатньо, потрібно ходити-принижуватись просити добавки кілька разів, доки допишуть подвійну порцію гарніру. З подачею їжі можуть запізнюватись на 10-15 хв (для інсулінових діабетиків це не припустимо!). На відмову носитися з чашкою какао/кефіру заявляють: "вабщєта ви далжни прихадіть самі в 21:00", хоча їдальня зачиняється після 19-20 коли співробітники обвішавшись пакетами розходяться. Влітку жити ще можливо (якщо не зважати на хмари комарів) а взимку сюди краще не їхати. Температура в номерах 15-17 градусів, всі вікна і двері заклеяні ганчір'ям (не провітрюються). На вулиці теплотраса йде по поверхні, з труб висять шматки ізоляційного матеріалу, місцями труби зовсім голі! В 4-місному номері (2+2) дають 1 ключ на всіх. До санаторію не йде жоден вид транспорту, крім таксі (50-60 грн). Вночі на вокзал теж не підвозять, лише таксі! Персонал привітний і грубий 50/50%. Прибиральниці не навчені стукати в двері, заходять з широко розчиненими дверима не важливо, голий ти (перевдягаєшся) чи ні.
Власник всього цього бардака або криворукий, або навмисно все розкрадає.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 27 февраля 2019 по 19 марта 2019

Курорт в санатории "Слава" просто супер!Летом здесь вообще классно!Персонал приветливый!Можно выйти в город,в парк, никто не припятствует!Не жалею что сюда поехал отдохнуть и подлечится!Вообще красота!)))

Оценка: 5 из 10

Первое впечатление про санаторий "Слава" сложилось не очень хорошее, заходишь в калитку и видишь табличку с названием санатория в черном траурном фоне (венка не хватает)), условия проживания на уровне СССР, год 80-Х, админ.корпус еще нормально смотрится, но стоит пройтись дальше, словно попадаешь в какую-то заброшку, столовая и остальные корпуса в плачевном состоянии, все сыпется, возможно просто банально нету ресурсов или руководству наплевать, все пустили на самотек.
Но есть и позитивная сторона медали - лечение и процедуры, прочей досуг проводиться хорошо, врачи свою роботу делают на "5"
Позитивно хочу отметить проведения в клубе раз лычных массовых мероприятий , особенно Гоголианну)
Отдельное спасибо организатору экскурсий Николаю, благодаря ему я и мои знакомые узнали много всего интересного в области туризма и истории.

Дата пребывания: с 1 сентября 2018 по 21 сентября 2018

Посмотрела видео и снова захотелось в Миргород.Санаторий"Слава" мне понравился- и проживание, и питание, и медобслуживание.На 21 день по социальной путевке все хорошо.Кто хочет лучше,пожалуста, в другой санаторий,но за 20 дней заплатите миниум15 тыс гривен Так что все хорошо.А вот видео напомнило мне достопримечательности Полтавщины, и только благодаря экскурсоводу Николаю Ивановичу.Я мого раьше ездила по санаториями В Трускавец, и в Моршине, Но такого профессионала я не встречала, с какой любовью, патриотизмом он рассказывает о Миргороде, Полтаве.Какие знания,весь маршрут на Полтаву целый день рассказывает и поет.А чего стоит его "Гоголиана", ятакого концерта никогда не видела.Спасибо николаю Ивановичу,Елене и всем работникам санатория за чудесный одтдых .приеду еще .

Раньше этот санаторий назывался СЛАВА КПСС, не помню в каком году переименовали;((

Оценка: 3 из 10

Здравствуйте всем. Я дважды было и собираюсь ещё конце июня санаторий лучше остальных более менее.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 28 июня 2019 по 15 июля 2019

Що я скажу за санаторію.
Слава мені не понравилася .бо тут холодно не топится і я не совітую їхати сюди взагалі годують дуже погано

Дата пребывания: 11 декабря 2018

В миргороді
Слава. Холодно не топиться і не совітую .сюди їхати

Дата пребывания: 26 декабря 2018

санаторій пошарпаний як зовні так і зсередини,особлива проблема з теплом-в кімнаті більше 17градусів не було,а то і опускалась до 15.Харчування дієтичне,готують смачно-правда без великого різмаіття.Напевно у них проблеми з хлібом-давали по 2 маленькі шматочки,більшості відпочиваючих цього не вистачало.Лікар Бурачок В.О прекрасний фахівець,уважна,чуйна жінка-ій велика подяка.Проблемі з гарячою водою-та і як ім не бути коли в середині листопада 30% труб,атруби ідуть по поверхі,зовсім не ізольовані,а рештаізольована так-сяк,під кінець місяця як-небудь труби утеплили і то не до кінця,ще залишились ділянки голих труб.Взагалі,враховуючи безкоштовність,задоволений.Там можно все довести до ладу,але там нема господаря,а є криворукий керівник,або злодій який навмисно доводить санаторій до ручки.

Оценка: 5 из 10 Дата пребывания: с 12 ноября 2018 по 2 декабря 2018

Сводная оценка: 6.23 из 10 на основе 115 оценок. Всего отзывов: 234.