Санаторий "Слава" Миргород

Слава

Санаторий, Без категории

Адрес: Адрес: 37600, Полтавская обл., г. Миргород, ул. Харьковская, 64 Телефон: +38 (05355) 5-31-38 +38 (05355) 5-33-11 +38 (05355) 5-27-16 +38 (05355) 5-31-39

Телефоны:

Описание

Миргородский санаторий "Слава" для инвалидов войны и труда, Министерства труда и социальной политики Украины.

Отзывы и рассказы туристов

Прочитала відгуки і згадала свій відпочинок.ви ж у відгуках пишете про Миколу Івановича а не про принизливі умови проживання.це просто жах!чому не пишете про холод,про страшні санвузли,забиті вікна,їжу.істи можно тільки супи,від всього іншого болить шлунок.скрізь обшарпані труби,звисає ганчір'я .а про котів в столовій та штук 50на вході?єдине-в лікувальному корпусі обслуга нормальна.але як взимку приймати ванни в холодному приміщенні?людиповально хворіють.санаторій навіть гірший за"Батьківщину"в Трускавці.керівника на місці ніколи не бачили.він добиває санаторій.але питання-як він проходить тендер?люди повинні розуміти що їх путівка не безоплатна,тому і дякувати санаторію нема за що.не рекомендую

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: 5 апреля 2019

Перебуваючи у сан. «Миргород» хочемо виразити слова подяки. Не дивлячись на холодну ще зимову погоду у місяці березні, у сан. створена тепла, доброзичлива атмосфера. Чітко налагоджений механізм роботи санаторію відповідно до потреб відпочиваючих та фінансових можливостей установи.
Уважне ввічливе відношення обслуговуючого персоналу. У кімнатах охайно, прибрано, чиста, свіжа постіль. Зручні ліжка, необхідний інвентар.
Професійно – кваліфікована, морально – етична, коректна робота медичних працівників.
Чудово сплановане дозвілля відпочиваючих. Є хороша бібліотека. Талановитий колектив працівників санаторію організовують цікаві творчі заходи, концерти, музичні вечори, святкування календарних та релігійних подій. Відбувається уздоровлення не лише тіла а і душі – підтримка здорового тонусу, позитивної життєвої енергетики.
Також окремої уваги заслуговує «Гоголь - Тур» -талановитий творчий дует: Кисличенко Микола, Іванович та Кисличенко Олена Федорівна. Це ознайомлення із щирими полтавськими людьми, історією, традиціями, культурою, менталітетом. Митці вкладають душу, натхнення , знання у свою діяльність – роботу історика, країнознавця, літературознавця, філолога, екскурсовода, актора, психолога. Їх змістовні, пізнавальні, різно – жанрові екскурсії, заходи захоплюють, зворушують. То відносять у глибоку давнину історії України – Полтавщини, то відкривають моменти жорстокого тоталітарного режиму, то зачіпають душу милозвучною піснею, або веселять серце дотепними гуморесками.
З особливою увагою, чуйністю, тактом, стриманістю відносять ся тут до відпочиваючих, які прибули з різних куточків України.
Раджу брати з собою хороший настрій, парасолю.
Добрій людині весь світ — свій будинок, злому і своя хата чужа.
Хто людям добра бажає, той і собі має.

Дата пребывания: с 23 февраля 2019 по 16 марта 2019

Санаторій ГИДОТНИЙ!!!! Назва "Вічна слава КПСС" йому личила б значно більше. Всі приміщення обшарпані, все сиплеться (в мене над ліжком з боку голови обсипалась штукатурка з міжплиточного шва). Інтернету (wi-fi, провідного) немає НІДЕ крім вестибюля 1 поверху. В їдальні годують іноді більш-менш, іноді гидко (квашена капуста із смородом риби, гнилувата "бурякова та моркв'яна ікра", просто ніякі "моркв'яні оладки"). Діабетикам кілька разів замість кефіру на 21:00 "впихували" чашку какао!!!!! Просто уявіть собі цей сором, іти з їдальні в корпус по вулиці (в дощ, вітер, з палицею, на милицях - байдуже) з чашкою какао, щоб перекусити на ніч!!! До речі в правилах (повсюди розвісили) чітко написано, що виносити посуд з їдальні заборонено. Щойно відпочиваючий поїде, видача його пайки в їдальні припиняється і не важливо, завершується путівка сьогодні чи через кілька днів. Пайків на дорогу не видають (НІЧОГО не дають). Якщо недостатньо, потрібно ходити-принижуватись просити добавки кілька разів, доки допишуть подвійну порцію гарніру. З подачею їжі можуть запізнюватись на 10-15 хв (для інсулінових діабетиків це не припустимо!). На відмову носитися з чашкою какао/кефіру заявляють: "вабщєта ви далжни прихадіть самі в 21:00", хоча їдальня зачиняється після 19-20 коли співробітники обвішавшись пакетами розходяться. Влітку жити ще можливо (якщо не зважати на хмари комарів) а взимку сюди краще не їхати. Температура в номерах 15-17 градусів, всі вікна і двері заклеяні ганчір'ям (не провітрюються). На вулиці теплотраса йде по поверхні, з труб висять шматки ізоляційного матеріалу, місцями труби зовсім голі! В 4-місному номері (2+2) дають 1 ключ на всіх. До санаторію не йде жоден вид транспорту, крім таксі (50-60 грн). Вночі на вокзал теж не підвозять, лише таксі! Персонал привітний і грубий 50/50%. Прибиральниці не навчені стукати в двері, заходять з широко розчиненими дверима не важливо, голий ти (перевдягаєшся) чи ні.
Власник всього цього бардака або криворукий, або навмисно все розкрадає.

Оценка: 2 из 10 Дата пребывания: с 27 февраля 2019 по 19 марта 2019

Курорт в санатории "Слава" просто супер!Летом здесь вообще классно!Персонал приветливый!Можно выйти в город,в парк, никто не припятствует!Не жалею что сюда поехал отдохнуть и подлечится!Вообще красота!)))

Оценка: 5 из 10

Первое впечатление про санаторий "Слава" сложилось не очень хорошее, заходишь в калитку и видишь табличку с названием санатория в черном траурном фоне (венка не хватает)), условия проживания на уровне СССР, год 80-Х, админ.корпус еще нормально смотрится, но стоит пройтись дальше, словно попадаешь в какую-то заброшку, столовая и остальные корпуса в плачевном состоянии, все сыпется, возможно просто банально нету ресурсов или руководству наплевать, все пустили на самотек.
Но есть и позитивная сторона медали - лечение и процедуры, прочей досуг проводиться хорошо, врачи свою роботу делают на "5"
Позитивно хочу отметить проведения в клубе раз лычных массовых мероприятий , особенно Гоголианну)
Отдельное спасибо организатору экскурсий Николаю, благодаря ему я и мои знакомые узнали много всего интересного в области туризма и истории.

Дата пребывания: с 1 сентября 2018 по 21 сентября 2018

Посмотрела видео и снова захотелось в Миргород.Санаторий"Слава" мне понравился- и проживание, и питание, и медобслуживание.На 21 день по социальной путевке все хорошо.Кто хочет лучше,пожалуста, в другой санаторий,но за 20 дней заплатите миниум15 тыс гривен Так что все хорошо.А вот видео напомнило мне достопримечательности Полтавщины, и только благодаря экскурсоводу Николаю Ивановичу.Я мого раьше ездила по санаториями В Трускавец, и в Моршине, Но такого профессионала я не встречала, с какой любовью, патриотизмом он рассказывает о Миргороде, Полтаве.Какие знания,весь маршрут на Полтаву целый день рассказывает и поет.А чего стоит его "Гоголиана", ятакого концерта никогда не видела.Спасибо николаю Ивановичу,Елене и всем работникам санатория за чудесный одтдых .приеду еще .

Раньше этот санаторий назывался СЛАВА КПСС, не помню в каком году переименовали;((

Оценка: 3 из 10

Здравствуйте всем. Я дважды было и собираюсь ещё конце июня санаторий лучше остальных более менее.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 28 июня 2019 по 15 июля 2019

Що я скажу за санаторію.
Слава мені не понравилася .бо тут холодно не топится і я не совітую їхати сюди взагалі годують дуже погано

Дата пребывания: 11 декабря 2018

Сводная оценка: 6.13 из 10 на основе 119 оценок. Всего отзывов: 242.