Отзывы санатория "Слава" Миргород

https://uahotels.info/hotel/Slava-Mirgorod/responces/

Хочу коротенько написать про Цей санаторій, і взагалі який є полтавський край. Коли приїжджаю в Миргород мені одразу додається здоров'я, повітря дуже чисте і люди доброзичливі в санаторії Слава, миргородська вода лікує на 100%. Чудовий відпочинок та лікування, ставлення до людей приємне, персонал добре відноситься до своїх гостей. Хочу подякувати Світлані Григорівні та Вірі Миколаївні старшій медичній сестрі, віччливе відношення до хворого та надають хороше лікування.Ще хочу подякувати молодшим мед сестрам Якубець Валентині та Третяк Ользі.В лікувальному відділенні також дякую Рудченко Людмила та Войцун Людмилі.З ванного відділення Невідомий Ларисі та Підошві Людмила також дякую, бажаю вам здоров'я.У них потрібно повчитися та брати від них приклад. Ще хочу подякувати Марченко Світлані Іванівнні ваше лікування мені допомогло. Дякую масажистам за їх золоті руки Мелюс Ірині та Буряк Ользі міцного вам здоров'я та багато років життя. Чудові враження всім рекомендую.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 6 февраля 2020 по 26 марта 2020

САНАТОРИЙ ХАРОШИЙ.НО В СВЯЗИ С КОРОНОВИРУСОМ И КАРАНТИНОМ В СТРАНЕ САНАТОРИЙ ЗАКРИТ НА КАРАНТИН ДО 6 АПРЕЛЯ

Дата пребывания: с 24 февраля 2020 по 15 марта 2020

Хочу подякувати колективу санаторію за чудове лікування, харчування, відпочинок. В наш досить тяжкий час, за мізерну зарплатню ці люди організовують санаторно-курорне лікування. Враховуючи, що путівки безкоштовні, це чудовий відпочинок.

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 20 января 2020 по 9 февраля 2020

Санаторій "Слава - це перший санаторій, до якого поїхала. І дуже рада, що потрапила саме сюди!
Мені дуже сподобалося уважне відношення обслуговуючуго персоналу до відпочиваючих, літніх та хворих людей. Завжди відчувається привітна атмосфера. Зустрічають з посмішкою та повагою.
У кімнатах охайно, прибрано; чиста та свіжа постіль.
Особливо хочу відмітити роботу терапевта Пінчук Валентини Григорівни: дуже ввічлива лікар. Побільше б нам таких!
Велика подяка працівникам їдальні за їхню тяжку працю.
Талановитий колектив будинку культури організовує цікаві концерти, музичні вечори, дискотеки.
Дует "Гоголь-тур" - творить неймовірне! Завдяки Колі та Лєні Кисличенко, я пізнала історію полтавського краю. Вони проводять змістовні та корисні екскурсії.
Тому приїжджайте до санаторію "Слава", і відпочиньте на повну! Звісно, підлікуйте Ваше здоров'я!
Не потрібно шукати недоліків, а просто насолоджуйтесь життям!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 января 2020 по 9 февраля 2020

Трижды отдыхала в санатории "Слава" и, должна признать, что все очень понравилось, кроме последнего раза когда вышел из строя отопительный котел. Отличительная особенность санатория в том, что он автономен. Имеет большую, зеленую, ухоженную территорию. В нем очень удобно и компактно расположены лечебные корпуса. С каждым последующим приездом на отдых видела много позитивных изменений: меняли старые окна на стеклопакеты, мебель в комнатах, новое постельное белье. Уборка производилась ежедневно. Благодарна персоналу за чуткое и внимательное отношение. Особенно высокопрофессиональному врачу Борячок В.Я., медсестре Сергиенко Р.Я. Питание в столовой нормальное, прекрасно сбалансированный рацион согласно назначенной диеты. В пищеблоке работают внимательные и добродушные сотрудники. На территории санатория работает дом культуры, где ежедневно проходят развлекательные мероприятия: концерты, дискотеки, кино, лекции и все бесплатно. Особенно хочется отметить настоящий профессионализм экскурсоводов Елены Федоровны и Николая Ивановича Кисличенко. Николай Иванович каждую экскурсию превращает в увлекательное путешествие по Полтавщине. Открывает самобытность этого интереснейшего края, его историю, культуру. Единожды побывав на такой экскурсии уже не можешь отказаться от остальных.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 10 ноября 2019 по 1 декабря 2019

У січні цього року ,разом з дружиною, були на лікуванні в санаторії "Слава" м.Миргород.Я за путівкою , як інвалід, дружина за власні кошти /дякуючи донькам/.Відгуки в інтернеті були різні , але те що ми побачили на власні очі - приємно вразило. Територія ухожена, чистота й порядок скрізь. У спальному корпусі килимові доріжки, в номерах нові гарні ліжка, килимки, гарна нова постіль, в багатьох номерах плазмові телевізори, холодильники , вода гаряча, холодна. Обслуговуючий персонал -всі посміхаються, ввічливі, а головне компетентні. Мидуже дякуємо всім про піклування про нас. Лікувальний процес очолює заст.директора Переяслівець Валентина Борисівна, досвідчений лікар та хороший керівник. Всі підрозділи санаторію працюють злагоджено та професійно. Хочеться відмітити роботу медсестер: Неведома Л.В., Суковата М.Г., Дегтяр Л.М.,Цюрупа Н.В., Худолій І.А.; лаборанта Сурмій Л.О.. Особливо хочеться відмітити лікаря терапевта Кравченко Т.О. Її професіоналізм, увага та посмішка завжди радо зустрічає відвідувачів. А в їдальні щодня як свято, нові столи, стільці, скатертини ,нове обладнання на кухні -створюють атмосферу відпочинку. Дієтичні страви якісні та смачні, офіціанти ввічливі та привітні , такі як Міщенко І.А. та інші. Всі наші забаганки виконувалися. Для тих , хто пише про негатив - рекомендуємо та радимо: санаторій це лікувальний заклад ,а не будинок відпочинку. Дякуємо "Слава" за змістовне лікування ,Хай множиться слава про ваш відмінний заклад!!!!!

Дата пребывания: с 13 января 2020 по 2 февраля 2020

В сонаторії"Слава"я була 22 рази.Дуже мені сподобалось відношення персоналу до відпочиваючих.Всі ввічливі,шанобливо відносяться до інвалідів.Лікування ,так,як у кращих санаторіях,немає ніякої різниці.Харчування,так як я діабетик,дуже добре,порції великі,все смачне.Мясне 3рази,а ще додатково добавка на пробне а наніс кефір .Я була в сан, в липні 2017 Р.Дуже хочу ще попасти на лікування в цей санаторій,це для мене,як рідне.

Оценка: 10 из 10

Надежда,Мариуполь Я уже несколько раз была в этом санатории Условия хорошие, два человека в комнате,есть горячая вода,питние нормальное Вечером всегда какое то мероприятие,концерт,кино,танцы Если скуно недалеко находятся крутые санатории, всегда ходили туда гулять,на концерты артистов И самое главное это же всего 21 день,они быстро пролетят Так что езжайте и не пожалеете

Надежда из Мариуполя,мои отзывы о санатории Вы уже читали.Я хочу написать только одно выражение:"Если Вы не любите жизнь,то почему жизнь должна любить Вас?"Делайте вывод.Нытиков и всем недовольных я видела и в пятизведных отелях (им и море не такое и кушать нечего).

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 21 марта 2019 по 10 апреля 2019

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 254.