Отзывы санатория "Слава" Миргород

Хороший санаторий.Все прекрасно!

и снова Наталье-и где же ваш директор улетел журавель наделал делов легко спрыгнул кудапрокуратура смотрит в санатории отмечают праздник

Санаторий в плачебном состоянии,кормят ужасно,не соблюдается диэт питание. Мед персонал внимательный,лечение хорошее. Хочется поблагодарить врача Харину Светлану Ивановну,масажиста Мастюк Олек андра Викторовича и Сябрук Людмила Николаевна. Очень красивый город.25

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 25 мая 2018 по 14 июня 2018

https://uahotels.info/out/?site=https://youtu.be/omaQCPgg-t0

Дата пребывания: с 5 июня 2018 по 5 июня 2018

https://ok.ru/video/24145760653

Дата пребывания: с 2 июня 2018 по 2 июня 2018

На даний час відпочиваю в санаторії "Слава".Перше враження коли заїхали було не найкраще.Лікувальний корпус з вулиці обшарпаний. Але коли прийшла поселятися то думка змінилась. В кімнатах чистенько, білизна нова. На кожному поверсі приймає лікар. Мені дуже пощастило на 2-му поверсі лікар від бога і людина дуже добра-Харіна Саітлана Іванівна. Оглядає з голови до п'ят і назначає процедури тільки після аналізів і кардіограми. В кімнаті дуже сумлінно прибирає Нестеренко(нажаль незнаю як звати). В цілому все не погано,а мед персоналу такого уважного я і вКиєві мало зустрічала. Так що рекомендую,для нас головне медицина а не їда.

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 25 июня 2018 по 14 июня 2018

РЕКОМЕНДУЮ В КОМАНДУ ЗАДОВОЛЕНИХ СПОЖИВАЧІВ(економних покупців).
Можливість співпраці по вільному графіку(сумісництву) Завітайте в м. Миргород вул.Незалежності,7 тел.0506725382 ;0634532076 (Валентина Іванівна)
https://new-life.com/company

Так 13 січня 2005 року почала свою діяльність Міжнародна Громадська Організація Клубна Система «Нове Життя».

До фундаторів компанії були запрошені найсильніші лідери нашої команди з першого покоління і ще одна сімейна пара, яка жила в Дніпропетровську (в їх квартирі був відкритий перший офіс компанії). Через півроку одна сім'я вийшла зі складу засновників, прийнявши рішення займатися тільки мережевим бізнесом. На сьогоднішній день це найуспішніші лідери, яких ми всі знаємо. За ними йдуть тисячі послідовників. Це Короновані Майстри МГО КС «Нове Життя» Моргун Володимир Григорович і Анна Геннадіївна.

Через п'ять років в компанії було вже своє виробництво, яке згодом було віддано другий подружжю, але вони не впоралися з випуском якості продукції, крім того необґрунтовано підняли ціну на цю продукцію. В результаті чого створилася ситуація, при якій довелося розлучитися з цими людьми.

Так з літа 2013-го в КС «Нове Життя» почався новий виток у розвитку. Створена нова лінійка високоякісної продукції під торговою маркою «Нове Життя». Вся продукція пройшла сертифікацію в Міністерстві охорони здоров'я України.

В травнем 2017 року компанія відкрила власне виробництво, яке отримало ISO 9001 і XASP 22000, що означає виробництво Європейського рівня.

А починала компанія свою діяльність з одного продукту «АПІФЛОРИ». Сьогодні в нашому асортименті більше 200 найменувань високоякісних натуральних продуктів і товарів, які діляться на категорії товару: косметичні товари, БАДи та засоби по догляду за будинком. Так само ми створили технологічну можливість самим виготовляти екстракти, як для внутрішнього застосування, так і для косметичних засобів. Це робить якість нашої продукції ексклюзивним.

З 2005 року в компанії було відкрито 7 адміністративних центрів, а сьогодні понад 700 Інформаційних Центрів у всіх областях України та за її межами. І це лише початок.

Ми пишаємося командою лідерів, яку вдалося виростити з 1998 року. І з величезною гордістю можна сказати, що партнерів в статусі Діамантовий Директор і вище понад 200 сімейних пар.

Люди - наша найголовніша цінність. Ми пишаємося тим, що ведемо за собою команду до досягнення успіху і процвітання.Давайте писати історію компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» разом!

НОВЕ ЖИТТЯ - ЦЕ ТВОЯ ЖИТТЯ!

Рекомендуючий 104052306 Ілля Захарчук

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 11 мая 2018 по 31 мая 2018

Сотруднице Наталье-Вы правы-этот начальник сделал за три года то, что не смог сделать никто за все годы существования санатория-начал с закрытия санатория в зимний период,страшшные проблемы с отоплением санатория. в этом году уничтожил грязелечение и как поведала начмед минводы своей нет,привозят-браво этому директору-журавли прилетают и улетают , а миргородцы остаются.

Дата пребывания: с 1 мая 2018 по 31 мая 2018

Подскажите, кто отдыхал, в номерах есть санузел? Если нет, то какой туалет (унитаз или "стоячий")? На сколько номеров?

А вы думаете те кто остался его уважают все ждут 30 июня когда у него закончится контракт

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 251.