Отзывы санатория "Слава" Миргород

Была в санатории первый раз. Мне очень понравилось. Врач Борячок Валентина Олексанривна в первом корпусе. Самая лучшая. Питание очень хорошее все понравилось. Процедуры тоже понравились все. Условия хорошошие. Всем рекомендую приезжайте.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 14 сентября 2021 по 4 октября 2021

Хочу подякувати офіціанту їдальні Бехтер Юлії Миколаівній.Працю з людьми і знаю як не просто в наш важкий час знаходити спільну мову з людьми. Особливо зважаючи на те , що тут люди старшого віку, хворі, нервові. Проте на протязі всього відпочинку я дивувався як добре це виходить у Юлії Миколаівноі. Відчувається великий професіоналізм, ананалітичний розум, легко знаходить спільну мову з відпочиваючими. Почувається впевнено, легко згладжує і вирішує непорозуміння. Завжди посміхнена, привітна , однаково уважна до всіх. Не всі задоволені меню проте Юлії Миколаівній вдається задовільнити бажання всіх. До речі це тільки моя власна думка. Мене попросили написати цю подяку всі відпочиваючі столи яких обслуговує ця чуйна,обдарована людина.Низький уклін Вам і Божого благословіння Юлія Миколаівна.

Дата пребывания: с 8 октября 2021 по 8 октября 2021

Щиро дякую сестрі медичні з підводного душ масажу Любі Миколаівній за професіоналізм, увагу та сумлінне ставлення до своїх обов,язків.

Дата пребывания: с 6 октября 2021 по 6 октября 2021

Щиро дякую спеціалістам санаторію «Слава» за сумлінну працю та професіоналізм . Приїхав с санаторій після черепно-мозкової травми. Стан був такий , що руки не міг підняти. Завдяки наполегливій праці медичної сестри з масажу Вікторії Валер,явної , медичної сестри з ЛТК Пані Юлії та сестри медичної з душ масажу мені вдалося повністю відновитися і оздоровитися. Тому я щиро дякую керівництву санаторію за таких професійних щирих та людяних спеціалістів.

Дата пребывания: с 6 октября 2021 по 6 октября 2021

Відпочивала в санаторіі другий разПриємно здивована перемінамиНові меблі ліжка В номерах прибирають щодня Завдякі дієті і водичці позбулась хронічноі хвороби кишківника Персонал уважний Хочу подякувати массажисту Олександру Вікторовичу і Дягтяр Любові Миколаівні за іх відданість роботі Але в сім‘і не без уродів Побори серед лікарів існують Особливо в другому корпусі на шостому поверсі Вражають незабутні єкскурсіі з Миколою Івановичем Дуже талановита і розумна людина

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: с 24 августа 2021 по 14 сентября 2021

А где вы видели плазмы ,и холодильники .В двух люкс номерах.Пишете чуш .

Проживання задовільне, а харчування жах, про дієту в санаторії ніхто не чув, діабетикам дають консервовані ананаси, варені буряк і моркву. М'яса в меню нема взагалі, тільки хлібні котлети, ябо варений хек з запахом. Лікування на низькому рівні, процедури призначають після проплати лікарю. Держава проплачує путівку, а пролікуватись не можна. Керівництво санаторію потрібно негайно міняти.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 19 августа 2021 по 4 сентября 2021

ПРЕДЛАГАЮТ ПУТЕВКУ, ПОЧИТАЛА ОТЗЫВЫ.УЖАС.КТО-ТО РЕАГИРУЕТ НА ЭТИ ЗАМЕЧАНИЯ. РУКОВОДСТВО ИХ ЧИТАЕТ? ИМ НЕ СТЫДНО? ИЛИ ВАСЬКА СЛУШАЕТ ДА ЕСТ? НЕУЖЕЛИ СТОЛОВАЯ НА 3 ЭТАЖЕ? БЕЗ ЛИФТА?

доброго дня. У мене путівка з 04.09.2012р. Скажіть будь ласка, чи у зв'язку з ситуацією що склалась по захворюваності на коронавірус, скільки пацієнтів проживає в кімнаті?

Дата пребывания: с 3 сентября 2021 по 23 сентября 2021

Я отдыхаю в этом санатории второй раз,условия хорошие,чистенько,ортопедические матрацы,вода конечно течёт горячая кока-кола)))боялась что надо будет за неё доплачивать)))кушать дают нормально как полагается диетическое,но КОРРУПЦИЯ Процветает!!! Особенно у врачей,чтоб дали хоть какие то нормальные процедуры надо дать в карман,а не даш то положено только две галимые процедуры,и это не только речь идёт о моём враче 2корпус 6этаж Гавриш А И, а общаясь с другими то ситуация одинаковая у всех ,анализы чтоб какие то сдать тоже самое не заплатишь нет направления ПОЗОР!!
Оценку ставлю маленькую благодаря врачам - корупционерам люди едут пройти какое-то обследование и процедуры,если б я хотела платить то поехала бы в курорт Миргород а не в Славу.

Оценка: 1 из 10 Дата пребывания: с 3 августа 2021 по 23 августа 2021

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 254.