Отзывы санатория "Слава" Миргород

"Уважаемые" Дамира Донбасс и Игорь Полтава перестаньте исходить злобой, она уничтожает вас изнутри. Известно, что посредственности не прощают наличие таланта у других. Также напоминаю о том, что закон "бумеранга" никто не отменял, действует он на 100%.

Ігорь, Полтава я вас полностью поддерживаю

Цей "Гоголь" схожий на Миколу Васильовича-як свиня на коня! Пихате і нагле чмо! Дітей з пляжу виганяє,наче це його власність! Гнати таких моральних уродів з санаторію!

Оценка: 2 из 10

Микола Іванович ,справжній фахівець своєї справи ,небайдужий до збереження історії Полтавщини ! Гоголь Тур - це маленька перлина гоголівського краю ...

Вже декілька років поспіль приїджаємо до Миргорода , де нас зустрічає Микола Іванович Кисличенко, завдяки цій прекрасній людині, знаному краєзнавцю маємо тільки приємні враження. Як на мене, Миргород має своє обличчя , й це Микола Іванович в образі Миколи Васильовича Гоголя, й справа не тільки в дуже схожій зовнішності, але й в мудрості , бажанні якнайбільше розповісти про всесвітньовідомого земляка гостям - дотепно, на основі архівних даних, власних досліджень. Бажаємо успіхів Гоголь - туру! Маю надію, найближчим часом знову завітаємо до славного міста - Миргород.

Дата пребывания: с 1 мая 2018 по 2 марта 2020

Вірно говорять, що не місце красить людину, а людина місце...Про санаторій "Слава" що в Миргороді ,відгуки різні, але здебільшого що санаторій зовнішньо непривабливий,потребує навіть не ремонту,а повного оновлення.Зрозуміло чому.Але там працюють хороші люди ,турботливі,уважні,люб'язні,толерантні.Такий там весь персонал санаторію.Особливі слова подяки хотілося б сказати Олені та Миколі Кисліченкам,які влаштовують екскурсії чарівною,фантастичною,трішки містичною Полтавщиною.Пишу містичною,бо пана Миколу вся Україна знає як Миколу Гоголя.І це не просто роль,це стан душі.Його екскурсії-це дійство:мова,яка л'ється наче пісня,пересипана віршами,поступово переходить у справжню пісню...А жарти!Так уміє жартувати тільки людина з неаби яким розумом.Не екскурсії,а театралізовані шоу.Враження від спілкування з такими людьми незабутні.Хай щастить вам,Миколо і Олено, у житті і роботі.Таких людей треба берегти,цінувати,бо вони-це є Україна.

З Миколою і Оленою Кисличенко познайомилися на Шполянщині, куди вони приїздили у справах. Зустріч у Топильнянському НВК з дітьми і педагогами пройшла на одному диханні, Микола Іванович - прекрасна людина з доброю душею. Це відчули всі - і діти, і дорослі. На мою думку, щасливі ті люди, які відвідують екскурсії "Гоголь - туру", адже це можливість не лише дізнатися більше про історичні місця і події, а й надихнутися спілкуванням з приємними і порядними людьми. Таких людей, повірте, зараз небагато. Нехай і надалі усі, хто відвідав санаторій "Слава", добрим словом згадують Миколу Івановича і прагнуть повернутися сюди знов. Удачі і процвітання!

Оценка: 10 из 10

Гоголь тур необходимо поддержать для сохранения культурного и литературного наследия Гоголя Н.В.

Під час перебування на Шполянщині 2 роки тому в образі Гоголя М.І.Кисличенко за 2 дні нв запрошання вчителів,учнів виступив перед вчительськими та учнівськими колективами Лип'янської,Нечаївської.Ярослпвської,Топилянської шкіл.Високий професіоналізм,акторська майстерність перевтілення,чудові ораторські і вокальні дані,глибокі знання історіі і культури не лише славної Полтавщини,а й України полонили і захопили численну аудиторію.Такого рівня може досягнути лише людина з багаторічним досвідом,закохана в свою справу і сповна віддана їй.І робив це Микола Іванович абсолютно безкорисливо,за покликом душі.Треба було бачити очі дітей,їх зацікавленість.Це справжнвй Майстер!!!Просимо адміністрацію санаторію не чинити всілякі перепони і сприяти у продовженні його трудової діяльності
.Його знання,полум,яне слово викликають у слухачів почуття гордості,що ти українець,що ти маєш таку багату,світового рівня культуру.А що ще може бути важливішим!!!

Огромное спасибо Лене и Николаю Ивановичу за прекрасные экскурсии. Благодаря увлекательным рассказам Николая Ивановича узнаешь этот интереснейший край, его историю, культуру. Хочется перечитать произведения Н. В. Гоголя снова. Всем советую не упускать возможность посетить экскурсии, которые проводятся в санаторий. Николай Иванович, Вы лучший экскурсовод.

Дата пребывания: с 4 декабря 2018 по 23 декабря 2018

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 254.