Отзывы санатория "Слава" Миргород

Санаторий знаю, все нормально, но хочу задать вопрос_почему там не хотят видеть известного на всю Украину эккурсовода Кисличенко н.и.????!!!!!за его творческую деятельность он получил звание "человек года"!!!!!!стыдно, господа!!!!!!! Никаких объяснений нет!___ только личные корыстливые,Завистливые цели

Несколько раз приходилось отдыхать в санатории "Слава". Конечно же знакомилась с памятными местами Миргородчины, и ездила на экскурсии только с в группе с Николаем Кисличенко. Незабываемые и просто потрясающие экскурсии!!! Вот уж , действительно, и краелюб, и краезнавец, и поёт, и стихоплёт: рассказывает -заслушаешься. Приглашали меня и на моно-концерт, где Николай Иванович в образе Гоголя провел экскурс прямо в зрительном зале. Это дано только настоящему артисту! Каждая встреча с Николаем интересна и незабываема. Сам санаторий советского времени, уютный, чистенький. И пребывание там становится ещё более приятным благодаря Николаю Ивановичу Кисличенко.

Дата пребывания: с 16 марта 1997 по 16 марта 2020

Во время летних экскурсий по Миргороду с группами туристов Запорожской АЭС,с удовольствием посещаем санаторный комплекс .Благодаря *Гоголь тур* мы каждый раз получаем пример любви к родному краю,энергетику гостеприимства,юмор и умение быть профессионалом при работе с любой категорией туристов.Процветания и благодарных туристов!Санаторию "Слава" достатка и хорошего обеспечения.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 23 августа 2019 по 25 августа 2019

В цьому санаторії ми з дружиною приїздили десь років пять тому.В принципі було не погано- обслуга в межах норми.Подумаєш там,що в кімнаті двері зачинялись зогнутим цвяхом.Розуміли,що санаторій дістався від минулого строю і державі не до нього мало справ.Керівництво саме викручується з даного положення.Після процедур найбільше подобалось відпочити на екскурсіях по місту та області.Постійно користались турфірмою пана Миколи Кисличенка.За час подорожей ми стільки від нього взнали про цікаві місця Полтавщини і самої Полтави.Сам же Микола Іванович мабудь один з небогатьох гідів не тільки в вашій області,а і в Україні.Наскільки ця людина може доносити до людей історичну інформацію! Про одну з таких екскурсій я тоді написав в газету "Свобода",яка виходить в Америці для українців за рубежем.Скільки було відгуків на статтю від наших земляків.Пізніше вони писали,що теж відпочиивали в Миргороді і спеціально їздили з Миколою Івановичем на екскурсії.Вони були в захопленні від його роботи та його дружини Олени Федоровни. Цього року збираємось знову побувати в вашому санаторії. знову подорожувати з Кисличенками та зробити телевізійний сюжет для телебачення.Це гордість для санаторію мати таку турфірму.

Перше враження від санаторію було не дуже хороше. Спальні корпуси, лікувальне відділення, їдальня та територія потребують ремонту та благоустрою. Але люди, які там працюють, привітні, чуйні, роблять все для того, аби відпочинок був комфортним і корисним. Багато заходів для проведення вільного від лікування часу. Найбільше сподобалися екскурсії по Миргороду та Полтавщині з екскурсоводом, Миколою Івановичем Кисличенко, та його неповторна "Гоголіана". Дякую!

В санаторії "Слава' я відпочивала тричі. Персонал ввічливий та уважний. Харчування дієтичне. Мені дуже подобається як в санаторії організована культурна програма: кіно і танці через день. Також часто для відпочиваючих проводяться концерти як своїми силами, так і запрошують професійних артистів.
Хочеться подякувати Миколі Івановичу Кисличенко та Олені Федорівна Кисличенко за змістовні та цікаві екскурсії. Микола Іванович любу екскурсію перетворює в театралізоване шоу. Це його справжнє покликання. Всі екскурсії він проводить на високому професійному рівні і від душі. Організовані ним екскурсії змістовні та корисні, побувавши один раз, хочеться їхати знову і знову. Адже він знає багато цікавого про історію Полтавщини і намагається передати нам, відпочиваючим. Завдяки його наполегливій праці, я пізнала багато цікавого про історію полтавського краю. Миргородський екскурсовод є професіоналом своєї справи. Враження незабутні.
Я від відпочинку в санаторії "Слава" отримую величезне задоволення. Приїду ще..

Відпочивала та лікувалась в санаторії "Слава" . Враження залишились невеселі від самого виду санаторію, умов проживання, харчування. Лікування було непогане, але в лікувальних приміщеннях було холодно. В спартанських умовах і проживала. То і результат від такого лікування відповідний. Єдиним позитивом були цікаві екскурсії "Гоголь тур". Екскурсовод від Бога Кисличенко Микола Іванович на високому професійному рівні організовував подорожі рідним краєм. Він неперевершено всю дорогу до місця проведення екскурії розповідав про миргородський край, його історію, відомих людей, які тут народились і прославили своєю працею і талантом цю землю, супроводжуючи розповіді піснями і юмором. З таким талановитим екскурсоводом ні один екскурсант в момент подорожі не залишається інертним чи байдужим до цікавинок кожної екскурсії. Туристична фірма " Гоголь тур" - це прикраса санаторію "Слава". А керівництво цього санаторію повинно пишатися, що саме в них ця родзинка культури працює.

Оценка: 3 из 10 Дата пребывания: с 15 марта 2015 по 4 апреля 2015

Відпочивала восени в санаторії, мені все сподобалося, а особливо - культурна програма. Я давно хотіла відвідати Мгарський монастир і чудовий миргородський екскурсовод Микола Іванович Кисличенко ("Гоголь-тур") надав нам таку можливість. Надзвичайно обізнана людина, інтелігентна, слухати його було самим задоволенням. Час так швидко пролетів, але той осінній день згадую й досі. Сподіваюся, що у Миколи Івановича так само нема відбою від охочих поїхати на екскурсії, адже видно, що ця людина робить усе з душою, це його справжнє покликання. Санаторій має пишатися, що має справу з таким професіоналом!

Оценка: 10 из 10

Відпочивала в Миргороді в санаторії " Слава". Хочу декілька слів сказати про організацію екскурсій, а , особливо, про дуже талановитого екскурсовода Кисличенко Миколу. Це людина, яка дуже любить свій полтавський край і цією любов'ю ділиться зі всіми. Екскурсії поводить на високому професійному рівні. Дуже багато дізналися про про Миколу Гоголя, побували на його Батьківщині . Незабутні були і вечорниці. Для душі була екскурсія до Мгарського чоловічого монастиря. Враження незабутні. Дай Боже здоров'я пану Миколі і наснаги у роботі.

Оценка: 10 из 10

Сводная оценка: 5.99 из 10 на основе 123 оценок. Всего отзывов: 254.